Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • [Cz/Sk] Brothers in Arms hledá nové členy (Avalon EU PvP server 37)
    Našim cílem je vybudovat silné království na Life is Feudal: MMO, které vydrží zkoušku časem.

    www.biaclan.cz
  • Vlastník Life is Feudal: Your Own, dostane při relizaci 1 listek na 1 postavu zdarma, tak jen pockat ...
  • Ani Your own ani Forest village nejsou schopný dokončit aby to bylo doladěný a už dělají další? No to je nápad, další rozdělaná práce do sbírky :-D
  • Jn, navalte 100ecek ... nedodelame to stejne jako uz 2x minule ... ale to nic, muzete posilat dalsi prasule.

    Apropos
    Life is Feudal: MMO - Pro více informací navštivte obchod služby Steam.
    Zdarma

    Tohle prislo ze steamu ....
  • No, musím říci, že tvůrci mají hodně keců a skutek utek. Koupil jsem si na STEAMu Life is Feudal: Forest Village a ani po roce, nejsou schopni odstranit bugy a hlouposti co jsou ve hře. I když vydávají jednou za čtvrt roku aktualizaci, bugy některé odstraní, ale jiné přibudou. Je to začarovaný kruh. Škoda, původně jsem myslel, že to bude důstojný nástupce hry Banished, ale tu to ani nepřekonalo. Nejvíc mne štve, že byla za plnou áčkovou cenu a Já jí věřil tak, že jsem hrál více času a proto jsem ji nemohl vrátit...
  • tak titulek mě zaujal, neboť Life is Feudal jsem měl v povědomí. že už na steamu běží dlouho a oni mají 2 různé hry.
    Jaký je rozdíl mezi Life is Feudal: Your Own a tímto titulem?
    • Your Own je pro 64 hráčů na jednom serveru. MMO je obrovský svět složený ze 49 serverů stejné velikosti a je pro 10000 hráčů.
  • Ještě levnější je koupit si jen postavu, to vyjde na cca 10e. Ale je to jen lístek pro převozníka z newbie islandu na hlavní svět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit