Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé, pro mě první díl naprosto BEST hra, jakou jsem kdy hrál! A narovinu - brečel jsem u ní jak mimino. Už během hraní jsem v sobě cítil úžasný emoce, jaké jsem dlouho nezažil a ve stěžejních okamžicích (jako třeba když Chloe přijede ke dveřím na vozíku ochrnutá) se kdesi hluboko ve mě protrhly hráze a ty emoce musely prostě ven. Myslím, že tahle hra tohle umí dokonale - uvolnit emoční napětí.
    Hned od začátku jsem si Max doslova zamiloval. Její pohyby, čistotu, nevinné kukuče, prostě všechno. Ale záhy jsem zjistil, že je to nic ve srovnání s postavou Chloe. Chloe je jedinečná! Je cool, je super! Je to best ever holka! Krásná, dokonalá. Nemohl jsem se jí nabažit.
    A nyní se dostávám k tomu jejímu dabingu. Její hlas v prvním dílu je prostě božský! Dráždivý, smyslný, magnetický, sexy. Hlas, který se vám dostane pod kůži a vy blaženě vrníte, kdykoliv Chloe promluví. Proto mě mrzí, že ji v druhém dílu mluví někdo jiný. Když změníte postavě hlas, změníte jí z půlky identitu. Už to není zkrátka ona! Ach jo. Copak si to neuvědomovala i ta původní dabérka? Pro mě je to amatérská chyba.
    Naštěstí jsem do Chloe natolik zamilovaný, že je pro mě mnohem důležitější být opět s ní, stát jí za zády a prožívat společně další "zvláštnosti života". Je to prostě moje holka. Je třeba víc dodávat? Myslím, že ne.
    • Jack1947
      Srdceryvné ( nebo spíše srdcehřivné?) za nejlepší hru bych to nepovažoval já to beru jako takové oddechnutí at serizoních her. Někdo má p-rno jiný zase má radši nenárošnou zábavu ;)
  • Tak, rozhodující je, jestli se příběh povede stejně, jako u původní hry... tohle myslím dělají jiní autoři, takže nijak vysoká očekávání nemám...
  • Rachel Amber 4 ever?
  • Jak mě SAKRA vytáčí jinej dabing, chápu, že se z Ashley Burch stala dabérská hvězda, ale tady mi vážně chybí její hlas...
    Pro mě Chloe byla pilíř původní hry a tady to je někdo jinej...
    • Jack1947
      Já se ani nedivím i dabeři ve hrách jsou lidi *16* , mělo by být tak taky s nimi zacházeno!
    • Ashley Burch stávkuje a odmítla hru dabovat kvůli stávky. Ale paradoxně spolupracuje se studiem jako scénáristka. Viz http://kotaku.com/ashly-burch-heartbroken-she-wont-play-chloe-in-life-is-1796111269
  • to se budu tesit na cestinu .... to nevydrzim :)
    • Mart9
      Já sem v pohodě, protože čeština vznikne, zatímco budu čekat na slevičku kompletní hry. Stejně jako u prvního dílu.
      • Proboha, vždyť to stojí pár korun a podpora vývojářů není nic špatného...
        • Mart9
          OK, tak to zkrátíme na čekání na kompletní hru. Rozhodně nechci hrát první epizodu a pak čekat několik měsíců na další. U prvního dílu jsem taky pěkně koupil až na konci roku kompletní hru a odehrál, kdy jsem chtěl. A i v té slevičce to stálo přes 300 Kč, takže si nepředstavuj bundle za 1€.
          • To pak docela chápu, ne každýmu to čekání na epizody vyhovuje. Omlouvám se, poslední dobou jsem alergickej na ty, co čekají jen zásadně na slevy i kdyby ta hra byla 10/10.
            • Mart9
              Omluva se přijímá, ale jsem přesně ten, na které si alergický. Prostě je pro mě koupě hry obchod - nabídka, poptávka, ber nebo neber a ne žádná charita vývojářům.

              Na druhou stranu ale mám Top hry, za které umím zaplatit. A hned několik jich vyjde příští rok.
  • Blue.Shark
    Perfektní, moc se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit