Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divná doba. Tam jedni píchají polygonové siikonky v Zaklínači a hrají si macha, druzí zase hrají za lesby a připadají si cool. Kam se ten svět řítí.
    • Divná doba. Dříve se příspěvky v diskuzi daly přečíst i bez domýšlení významu textu a nahrazování si autorem použitých paslov s hromadou pravopisných a slovosledných chyb za slova, která dávají význam a dnes píše do diskuze kdejaký negramot. Kam se ten svět řítí.
    • Jestli je první co tě napadne na zaklínačovy je píchání polygonovech děv, je mi tě fakt líto.
    • naprostý souhlas. Prohnilé, komerční sranečky ze západu pro děti odkojené na kole a KFC... Tfuj...
      • Jo, ale zaklínač je polský.
        • třetí díl je vše jen ne Zaklínaš, je to parodie na fantasy ve stylu Dragon Age. *11*
    • Když si mám vybrat, zdali mám hrát za americké lesby, nebo partu homodějů z posledního Final Fantasy, tak asi radši ty lesby, ale co, každý ke svému *5*
    • nás to jen baví *7*
  • Současná generace bez vkusu. Mastí Zaklinače, Life is Strange, zapíjí to kolou a nachos...
    • ten trapný moment, kdy napíšeš takovou blbost, že tě ani naklikávání hlasů přes proxy nedostane do kladných čísel *1*
    • No jo, Femto si zase vyleva sve duhove japanofilni srdicko...
      • Člověk co má vkus hraje zásadně Mario Kart a zapíjí to sake a sushi
        • A honí mikro pero nad znásilňováním 10 letých školaček chobotnicí, nebo negelovanými vlasy jejího 20 kg slenderjapmana, a to vše v krásné kvalitě malůvek přeškolních dětí, a písniček a sexuálních scén plných moči a krve za zvuků znásilňování brečících miminek ... O ano úchylná země a doba se spojili aby vznikla nová verze úchylných šprtů.
    • je mne 40, takze generace X :) best generace z 90tek.. vyrustali jsme na Prodigy, Doom a podbnych vecech.. myslis tuhle generaci? Protoze moji vrstevnici i ja tvrdime, ze Life is strange je pecka :)
    • Life jsem nehrál, ale zaklínače jo. Jen tak pro zajímavost, co si asi pisatel tohoto postu představuje jako vrchol dobrého vkusu?
      • Vkus je je holt individuální záležitost, někomu přijde nevkusný Zaklínač, jinému (mě) velká část japonské produkce, pozdější díly Final Fantasy Pokemoni, hry od Nintenda a cokoliv kde jsou kýčovité malované manga postavičky s velkýma očima. No a pak je tu ještě obecný konsensus, kdy si většina lidí nemyslí, že by Zaklínač byl nevkusný, ale nikomu neupirám právo na názor
        • Oh proč ... pedofilní uchylní osamělí nerští looseři, převážně škaredí ...
          ale proč ne když ti vyhovují transvestitní holky pod 12 let v šatičkách a teplé vychrtlé bukvy s nagelovanýma vlasama a km mečem tak je to ještě fajn než pustíš péčko kde chobotnice znásilňují takové underage školačky... vlastně nemusíš ani pouštět každé japské péčko je o brečení chlupatých zcenzurovaných částech a tumoru místo ksichtu ... pokemon ... ještě řekni že tvá přezdívka je sluníško ... teplá koule na kterou se nedá dívat a dolézáš za 19 duševně chorou burankou s bledým ksichtem bez make upu zato s knírem a s tlustou prdelí bo tě žádná jiná nechce. Pokemon go beru byl to hit a každý ubožák se natom navezl ale normálně sledovat ty levné pedo uchylné sra**ry ? A mít gamnastický balon místo břicha, praskat zrcadla když se do nich podíváš ... I mean holy s**t *7* *8* *11*
          • Ty seš taky osamělej, s nadváhou a žádná tě nechce. Takže komu chceš co vyčítat?
          • Verbale? *1*
      • Mart9
        Důležitější otázka je, koho považuje za současnou generaci hráčů? Jestli 15leté nebo 25leté?
    • Tekutý nachos říkáš? To musí bejt mňamka :)
  • mikezz
    Super správa, Life is Strange je úžasná vec. Len dúfam, že si autori pri práci na pokračovaní zachovajú poriadnu mieru sebareflexie a nestane sa z toho odvar na spôsob hier od Telltale Games. To je moja jediná obava, inak je to jedna z mála oznámených hier, na ktorú sa teším ako malý Jarda.
  • Radkaa
    Jupíí. *14*
  • Life is Dank
  • Úžasný to cringefest
  • jakub_seliga je kardinální blbec.
    • to nebylo vůbec hezké *9* *15*
  • Nejlepší zpráva za hodně dlouho.

    PS: Spoilerfest níže by asi stál za smazání.
    • ale ), to je jako se bavit o GOTu, některé věci se už berou jako samozřejmost.
      • Jak "se berou". Jakože ty je bereš? Tvoje maminka? Spolužáci? Ty to tak třeba bereš, ale co když si příspěvky tady přečte někdo, kdo to tak nebere? Proto se tomu říká "spoiler"...
        • podle čeho? vnímání společenských standartů
          • Ať to bere kdo chce jak chce, jsou tu spoilertagy tak proč je nepoužívat, pokud se teda z toho být líný jako *12* nestal společenský standart - což je dost možné, já vždycky když se vrátím z dovolené tak je nějaký problém *1*
  • hella
  • Už Chloe odpustila Max že zabila celé město, včetně její matky? Nebo se bude řešit Max trauma?
    • Jak by jí měla odpustit, když je mrtvá?....
      • To jste si mohl vybrat
        • Tilwaen
          bay > bae
          • já jsem se do Chloe zamilovat)
            • Tilwaen
              Já ne. To pak nebylo o čem přemýšlet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit