Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Banda tranzvestitu a metrosexualu.
  • Vogon
    Na FF13 jsou jedinou dobrou věcí ranty Jesseho Coxe.
    https://www.youtube.com/watch?v=D9YU2ET5T1w
    • Jo přiživit se na praci nekoho jiného to je ted velka moda..youtube hvezdy..lol. Ale urcite to hltas, vid vogonku:)
      • Vogon
        Prosím tě, jak je to přiživování na práci někoho jiného? Já vím, že je těžké pochopit, že lidi se na to nedívají kvůli hrám, jejichž hlavním prvkem je hraní ne dívání, ale kvůli těm lidem, kteří je hrají. Novináři se taky přiživují na práci jiného co? To jsou argumenty jak od nějakého hlupáka co využívá nulové kontroly kvality na steam greenlight, a pak se diví, že jeho hry kritizují.
        • tak prisel sis plivnout na FF 13 ne? Tak ja jsem si zase plivnul na youtubery. .1:1..zapas skončil. mej se:)
          • Vogon
            "Sakra, napsal jsem blbost, teď rychle něco vymyslím, abych se z toho vymotal."
            Ne ne ne, kamaráde, to že je FFXIII nejhorší FF a že je hrozná hra, je veřejně uznávaná pravda, stačí se podívat na recenze, např. Ben "Yahtzee" Croshaw sice kritizuje skoro každou hru, ale vždycky je alespoň dohraje, kdežto FFXIII vzdal po pěti hodinách, nebo se podívej na legendární recenzi Jima Sterlinga. Kdežto to co sis vycucal z prstíku ty je veřejně uznávaný cejch hlupáků, zařadil ses mezi elitu jako digital homicide a cobra studios.
            https://www.youtube.com/watch?v=3NuFVQk_CCs

            Ta hra selhává snad ve všech ohledech ve kterých ostatní FF byly dobré. Z bojového systému udělali něco co se hraje skoro samo. Design postav je naprosto předesignovaný a nezajímavý. A ony postavy jsou hrozné(V hlavní roli dřevěné prkno). A samotný děj je totálně zmatený, plný dějových děr a často se stává, že ti co příběh psali zapomenou co se vlastně stalo. A to nemluvím o tom hrozném konci FFXIII-3, ve srovnáním s ním je konec ME3 super..
            • To si fakt dohral 4x? Ja som v tom utopil asi 4-5 hod a lutujem kazdu minutu.
            • Typicke argumenty lidi co hru nikdy nedohrali a nemaji k Jrpg moc dobry vztah obecne, zajímalo by me jak budes zabijet mackanim jednoho knofliku final bosse nebo nepovinne bosse.. Ja ti na yutubery z vysoka vis co, ja znam osobne dost lidi kterym se hra libila, kolik jich znas osobne ty? Tezit z internetových kecu umi každý, ovšem realna zkušenost unika. Samo ze FF 13 nebyla tak uspesna jako třeba FF7, ale lidi kterym se libila je vic nez dost, dokonce tolik ze to stalo za to Square vydat na PC. Holt nekteri lide nesnaseji zmeny, a FF13 změna byla, a taci pak radi chodi plivat na internet a jsou hodne slyset. FF13 jsme dohral 4x, asi proto ze to bude blba hra. A jo, FF7 mam taky moc rad.
  • Je fajn ze o tech JRPG tak informujete, ale uz by je někdo taky mohl zacit recenzovat, mate skluz asi ...no od te doby co je games.cz na svete.
  • deathfish
    Jsem rád, že to vydávají i na PC. Takhle bych si musel pořídit nebo půjčit PS3. Někdy všem těm dílům dám šanci, snad to bude stát za to *4*

    FF 7, 8 a 10 (i FF X-2) byly pro mě nejlepší díly. FF 12 taky nebyl špatný, ale příběhově byl na mě příliš politicky založený a chyběla mi tam ta láska, která byla ve všech dílech, které jsem si oblíbil *2*
    • michaliuz18
      ff 13 , 13-2 su fajn porty. Vyvojari tam po uvodnych problemoch pridali volbu rozlisenia a grafiky cize to nebolo tak zlé. Tak ci onak stale mozes pouzit gedosato programík ktory ti upravuje vyhladzovanie a rozlisenie v hrach podla toho ake ty chces. Treba byt aj trosku moder pri zlych portoch inak zbytocne plačete :D Mne sa oba FF pacili ale dvojku som nedohral. Urcite ale skusim lighting returns. Btw FF 13 je najslabší zo série. Ma 8 hodin cutscen ,malo hrania, a taktiez je to strasny koridor a tunel. Dvojka je na tom lepsie otvoreny svet tomu prospel :) U lightning returns ma ale odradza to casove obmedzenie , ale to sa bude dat tiez modom vypnut ;)
    • Moc se netes, ta optimalizace na PC skutecne nestoji za moc. FF 13 je jeste ok, ale u FF13-2 to pomalu hranici s nehratelnosti..a nechci videt jak dopadne Lightning Returns, pac ta hra ma co delat aby běžela prijatelne na PS3, takze pocitam ze to pujde optimalizovat daleko nejhur ze všech tri her serie. Osobne ji uz kupovat nebudu, jelikož je vlastním na PS3, ale když bych je nemel tak jdu do toho. FF 13 a 13-2 jsme koupil..u 13-2 to byli vyhozene peníze.
      • Ono hlavne nestoji za nic ta hra, FF13 bolo proste nieco tak strasne zle....ale tak nechcem hodnotit celu hru, mozno sa to zazracne zlepsilo po tych prvych par hodinach co som vydrzal to hrat.
        • no ona hlavně FF13 ma asi 15h tutorial nez se to poradne rozjede :-d
        • No prave, tak radsi mlc:)
      • deathfish
        A nevycházejí na to patche jako na ostatní hry? Nebo to je jedna z těch her, která vyjde a pak už se o ní nikdo nestará? A když dáš optimalizaci stranou, je to jinak povedené?
        • Nejaky patche samo byli, ale moc toho nezmenily a ne uz na to serou, pac to proste nejde. Architektura PS3 je natolik odlisna od PC ze to jak to na PC bezi je vlastne zazrak Povedene to je, ale hodne zalezi jak se na JRPG divas, pokud je mas rad, nebudes mit problém. pokud ale cekas pribeh kvalit třeba FF 7 tak muzes byt mirne zklaman. na druhou stranu když povazujes za dobrou FF X-2 (ja taky) tak myslim ze mas vyhrano, protože ff 13 trilogie je lepsi:)
          • Me se treba FF X a X-2 vubec nelibila, hral jsem to na ps2 a po cca asi 6 hodinach vzdal, low leveling, divny bojovy system a system skilu, jedine co je fajn je pribeh a vyzva hry v jeji obtiznosti, FF 13-3 se docela tesim, 13-2 docela zklamala. Na pc by to mohlo byt lepsi nez na konzole. Nej ff jake bylo a je, je 7 a spatna nebyla ani 12, tam se mi libil perfektnu bojovy system a pribeh.
  • Ne, raději dovalte XV na PC.
    • No naposledy co jsem na xboxu hrál demo tak jsem si všimnul že to má physx od nvidie a jelikož nevím nic o tom že by konzole byly podporovány nvidiou tak si myslím že to vyjde :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit