Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fable 1 byla super
    Fable 2 sem nehral byla jen na Xbox 360
    Fable 3 byla dobrá
    Fable Anniversary HD remake skvělé jedničky na PC proč ne zahraju si.
    Místo toho ale mohli udělat Fable 2 na PC tu bych bral všema deseti a určitě tuna hráčů taky
  • MARTASLJ19
    To už radšej Halo: Anniversary by som prosil na PC ako toto.....
  • uz by o chtelo jeste tak Black and White 3 v dx11 ve fullhd to by byla strategie kuvvvva
    • Ani nehovor :(((( b&w je moja srdcovka ... aj dnes možem povedat že ma stale krasnu grafiku
  • SalemCZ
    Jakej je ve Falbu Anniversary multiplayer?Napadá mě jenom aréna
  • flash789
    kdyby radsi udelali dvojku na pc..asi moc práce..
    • YUP. Dvojku jsem jako jediný díl série dohrál a jedná se bezpochyby o nejlepší díl série. Jednička mi přišla zkrátka nudná a trojku jsem kvůli recenzím a všeobecnému opovržení ani nezkoušel.
    • YUP. Dvojku jsem jako jediný díl série dohrál a jedná se bezpochyby o nejlepší díl série. Jednička mi přišla zkrátka nudná a trojku jsem kvůli recenzím a všeobecnému opovržení ani nezkoušel.
    • Nooo asi nejde pánové Fable Aniversary má po celým netu tuny peticí a dalších věcí od lidí co ho chtějí na pc ale Fable 2 nic nějak to prostě vyprchalo takže pochybuju že se kdy Fable 2 dočká pc konverze
      • Jack1947
        Co na tom každý vidí vždyt je to Fable3 jen s umíráním a s pár věcma co zase F3 nemělo. Proč by se všechno mělo a hlavně v jaké kvalitě portovat proboha na pc. *7*
    • Svatá pravda. Navíc první Fable nevypadá nijak příšerně, aby si jej nedokázal hráč plně vychutnat i v současné podobě. Druhý díl, to je to oč nám jde, dámy a pánové z MS.
  • MickeyMutant
    Proč to prodávat jen jednou, když to jde dvakrát, třikrát...
    • V mých dobách bylo pro takové lidi jméno - šejdíři se jim říkalo. Konzole ani PC v té době nebyly, ale zato se člověk každou sobotu mohl těšit na pravidelné kamenování.
      • A házel si kamenem jako první?
      • MickeyMutant
        Já je chápu, když to holt lidi kupujou. Kamenem bych rozhodně neházel a tys byl naposled taky proti kamenování, jestli se nepletu, ale je to takové otáčení videoherním kormidlem kupředu, zpátky ni krok.
        • Já toho nakecal, však jsou toho plné knihy.
          Nicméně zajímala by mne právě ta tvrdá data, jakpak se remaky her obecně prodávají. Silnou roli tady nejspíš hraje nostalgie a dále různé slevy.
          • MickeyMutant
            Sami sobě pro radost si to nevyvíjí, takže se to asi prodává dostatečně. Relativně malá investice a malé riziko díky oblíbené značce jim nakonec aspoň něco málo vydělá.
            • Rekl bych ze prave kvuli male investici do toho tvurci jdou, navic se to da casto outsourcovat nekam dopryc, protoze na tom neni moc co zkazit.
  • Cosi
    Těžko vylepší animace.
  • Jack1947
    Port nadprůměrné předělávky ... na pc ? no to jsou věci. Tedá.
  • Jsem jedinej komu se víc líbí ta stará grafika?

    http://www.youtube.com/watch?v=OX8ugxA-F94
    • MickeyMutant
      Samo sebou, že původní je hezčí. Jednodušší komiksová stylizace těm postavám sluší mnohem víc. Jak se nově snaží třeba o realističtější obličeje (2:20), tak se to strašně bije s původní pohádkovou atmosférou.
    • Nejsi, v nekterych ohledech se mi libi vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit