Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    zííííííííííív všichni stejně budeme hrát za Druchii, takže koho tydle ještěrky zajímaj...? Leda tak plášť z jejich kůže by byl dobrej....
    • jamar28
      Vždycky jsem měl rád dinosaury a dobývání světa. Takže pro mě jasná volba...Kašlu na elfy, za ty jsem hrál naposledy...
      • TheGGG
        kde naposledy? Já teda za elfy už dlouho v žádné hře nehrál, kór za takové saďoury a úchyláky jak dark elves ve warhammeru... ti zelení hipíci z prvního warhammeru total war, to se ani nepočítá...
        • jamar28
          Právě za ty jsem hrál. A čím jsou temní tak zajímaví? Já vím o Warhammeru prd...
          • TheGGG
            to by bylo na dýl... ale prostě temní elfové jsou skvělá rasa, já mám v každé fantasy vždy temné efly za oblíbenou rasu a zde jsou teda extra super... skvělé armády, design uniforem zbroje a zbraní, povahou arogantní psychouští intrikáni, sadisti, otrokáři, zhýralci a devianti... prostě totálně grimdark rasa. Ještěrky jsou taky docela dobrý, ale pokud nebudu náhodou hrát za temný elfy, pak určitě za skaveny, ti jsou ještě větší psycho...
            • Jack1947
              Když budeš všude říkat že už odmala plaveš v temnotě ... no nevím hele.
            • TheGGG
              jacku ty o zatemění mozku radši nemluv...
            • Jack1947
              Aby ti ta temnota nevlezla do hlavy a nezatemnila úplně mozek jednou *7*
  • skaven
    aky rozdiel je medzi tymi plazmi lizardmenov a cold ones temnych elfov?
    • Rozdíl je v lokalitě. Jsou to příbuzné druhy. Dark eflí cold-ones se nejčastěji nacházají v "severní americe" a jejich jeskyních. Zatímco ty od Lizardmanů mají přirozený vztah k určité spawnu saurů a žijí v džungli. Dark elfí jezdci se musí mazat určitým " slizem" který zabraňuje, aby je coldones roztrhali na kusy a mohli si je tedy vůbec osedlat. Problémem je, že díky tomu pak dark elfí jezdci ztrácí časem zcela chuť, hmat i čich. Na druhou stranu jsou pak vysoce postaveni na dvoře DE. Další velkým rozdílem je hlavně to, že u Liz vyšli mnoho let předtím, než u DE ty hezcí raptoři. Což mě jako liz hráče nutí konvertovat poměrně složitě modely na ty hezčí DE. :-)
    • Neumí počítat... jsou špatní v matice.
      • Krescz
        *15* *15* *15* made my day
  • Velká radost z Lizardmenů, standardně mi přijdou trošku přehlížení ale pro mě jednoznačně nejzajímavější rasa celého WFB. Těším na Stegadoní nájezdy :)
  • Veskoslav
    Co je nejdůležitější, tak Lizardmani myslí a spolupracují skrze matematiku a její vyjádření v dokonalost. Mnohdy tak obětují celé armády, aby dokázaly své teorie. Dinosaury bych do toho moc nemotal, prostě druh plaza. Nic víc.
    • Krescz
      proto jsou tak oblíbení skaveni, prostě hrouda krys :D
      • Veskoslav
        A já myslel pro jejich naprosto brutální chaotitové zbraně a vynálezy:-D Klan Tvůrců a klan Skyre dobude svět. Možná.
        • Trocha krysích ogrů klanu Moulder a vítězství je našě. Sláva Rohaté kryse
    • Je to jen hra. Lizardmeni ve skutečnosti neexistují.
      • Počkej. To jako fakt?
  • Ještěrci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit