Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda. Čekal jsem už nějakou diskuzi nebo názory od lidí co už to zkusili ale zatim jen blitky. Nic moc teda. Jinak už mám v Long waru nahráno tak 5-10 hodin a vypadá to hodně dobře, zvláště infiltrační část misí to dost ztížila
  • pořád je ta hra RNG peklo nebo už z toho udělali normální taktickou hru založenou na skillu a ne na RNG?
    • nehraj to
      • Nema na to
        • nemám na to čas. Hra, ve které člověk 3/4 času stráví save/reloadováním, protože ho náhodou emzák trefil do hlavy přes půl obrazovky nebo on netrefil emzáka z půl metru, si ho nezaslouží.
          • Na tý hře je právě zajímavý to, že se musíš vyrovnat s porážkou nebo ztrátou člena týmu. Jestli furt reloaduješ, k to si najdi jinou hru.
            • Proč mám pocit, že tady má pár lidí problém se základní logikou...
            • Blue.Shark
              Ono je reloadování taky způsob, jak hru hrát, ale pak není úplně na místě si stěžovat.
          • Na ironmana zadnej save load neni, proste to neumis hrat
  • mod dnes vyšel, už vysí na steam workshopu
    • Lukyz
      To fakt koukám, myslel jsem, že na tom teprve začínají dělat *8*
  • Konecne to bude hratelne i pro lidi s vyssim IQ
    • No jo, Bobanku, tak to aby sis sel prohrabnout nejake leporela...
    • Blue.Shark
      Tak to jsi právě dohrál *15*

      Modifikace jinak vypadají velmi slibně. Bude to dost zásadně odlišný zážitek od původní hry. A to se mi moc líbí.
  • Noví ufouni sou strašnej nesmysl *11*
    • Všichni ty ufouni jsou nesmysl, ale o tom ta hra není *1*
      • Přestan mrvit něco, o čem nemáš páru, co to vlastně znamená, bagoune!!! μολὼν λαβέ
        • Přesně tak, třeba jednou dospěje, vydělá nějaký peníze, udělá zkoušky a pořídí si taky pořádnou "hračku". Do tý doby zatím bude hrát nesmyslný hry *7*
    • Blue.Shark
      Nesmysl? A proč to?
    • lol jsi neschopnej
      • lol jsi hloupé dítě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit