Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedy bude ďalší longplay?
  • Skvělý longplay, doufám, že nás čeká ještě řádná porce dílů a mocná monarchie Hrabišovců bude dlouho odolávat křesťanské zlovůli!
    Perun a smrt Unislavovi!
  • Pěkný, zábavný, Otu na trůně jsem tak trochu nepobral... Ale co, už tam není, jeho smrt, předpokládám, nikoho nebolela. Kromě Oty :D Územní expanze spíš vázne (nevadí), budu si to muset opět zahrát, vždycky mě tím LongPlayem šíleně navnadíte… Dobrá, prubnu Čechy a budu slavnější než Ota :-) // Další LongPlay? Tak určitě bych měl povícero kandidátů, přiznám se, že klasický GamePlaye sleduju jen svátečně, prostě to musí bejt vyloženě trefa… Takže: když bych to vybíral, řekněme, pro nás / pro vás, byl by to Total War. Jop, klidně Warhammer :) Nesmírně mě bavil Legend of Grimrock 2 od Pavla, Souls hry jsou nepochybně top volbou pro sledování, bo „každej“ bude chtít vidět, jak zachcípete... Xcom na ironmana nebo bez loadování… //Sláva a velký dík za CK2. Zábavnost skončí ve chvíli, kdy začnete být příliš mocní… Prozatím se ničeho nebojte *4*
    • vaclav.pechacek
      Jo, XCOM je ve skutečnosti fakt dobrej tip! Díky za něj:) Zvlášť když tu teď máme War of the Chosen.
  • Musím říct, že tenhle longplay mě neskutečně baví.
    Sláva Hrabišicům!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit