zavřít
...

Longplay – Crusader Kings II: jaký otec, takový syn

To, nač pohanské České království čekalo tak dlouho, se konečně stalo. Čeněk Hrabišic, Otec vlasti, Zakladatel národa, Rozsévač svatého semene, se minule konečně poroučel před Perunův stolec. Ve válce i v manželství zažil mnoho úspěchů i nějakou tu porážku (zatracený Unislav!), ale i přes všechny útrapy...
  • jh (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Kedy bude ďalší longplay?
    před hodinou

reagovat

• MrMelounek tiscali.cz
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Dnešní díl pobavil, těším se na další. Prohození Aleše s Vaškem přineslo své ovoce *5* : media.giphy.com/media...hy.gif
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• Šedivý lyšák (anonym)
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Skvělý longplay, doufám, že nás čeká ještě řádná porce dílů a mocná monarchie Hrabišovců bude dlouho odolávat křesťanské zlovůli!
    Perun a smrt Unislavovi!
    10.1. (8 dnů)

reagovat

• Minotaur (anonym)
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Pěkný, zábavný, Otu na trůně jsem tak trochu nepobral... Ale co, už tam není, jeho smrt, předpokládám, nikoho nebolela. Kromě Oty :D Územní expanze spíš vázne (nevadí), budu si to muset opět zahrát, vždycky mě tím LongPlayem šíleně navnadíte… Dobrá, prubnu Čechy a budu slavnější než Ota :-) // Další LongPlay? Tak určitě bych měl povícero kandidátů, přiznám se, že klasický GamePlaye sleduju jen svátečně, prostě to musí bejt vyloženě trefa… Takže: když bych to vybíral, řekněme, pro nás / pro vás, byl by to Total War. Jop, klidně Warhammer :) Nesmírně mě bavil Legend of Grimrock 2 od Pavla, Souls hry jsou nepochybně top volbou pro sledování, bo „každej“ bude chtít vidět, jak zachcípete... Xcom na ironmana nebo bez loadování… //Sláva a velký dík za CK2. Zábavnost skončí ve chvíli, kdy začnete být příliš mocní… Prozatím se ničeho nebojte *4*
    10.1. (8 dnů)

reagovat

• hunter (anonym)
    7 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Musím říct, že tenhle longplay mě neskutečně baví.
    Sláva Hrabišicům!
    9.1. (8 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.45.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.