Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mohli by ste vytvorit zlozku Longplay v zoznamoch videi
  • nemůžu se dočkat dalšího dílu!
  • pro fanoušky Paradox her tyto let´s playe skvělé (a já jsem fanoušek paradox her). Pro ostatní už asi o poznání míň. Ale i tak díky za to!! A pánové a pro mě hlavně Aleš i z minulosti (ale i Vojta), komentáře k historickým strategickým hrám a zvlášť Paradoxu, to se příjemně poslouchá a vždy při tom dostanu chuť si nějakou jejich hru opět rozjet :-)
  • TheGGG
    longplay má být alespoň na 6 hodin... džast sejing...
  • Proč live videa a mladší než 24h vytěžují grafickou kartu na maximum? Podle MSI Core centra jede video starší 24h: CORE 608 Mhz, MEMORY 405 Mhz, ale například tohle video plus Jízdní řád CORE skáče od 1544 Mhz max. po 924 Mhz min. a MEMORY clock stabilně 4007 Mhz??!! Když pustím Agraelovo hodinu staré video, tak to nedělá!! Na rozlišení VŮBEC nezáleží. Proč jsem si toho všimnul? Protože jsou větráky na graf. kartě najednou slyšet. Napadá někoho proč, kromě bitcoinové paranoie?
    • a co se ti nezda? stream bude pravdepodobne narocnejsi nez samotny video, ktery se preloadne a pak uz jen prehrava, ve streamu se ti do toho mota jeste zachytavani packetu a realtime dekomprimace
  • jamar28
    Dobré to bylo. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit