Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Místo aby návyky byly ojedinělé a vyžadovaly hlubší individuální přístup, váš tým se kvůli nim začne chovat jako stádo závisláků, které neumí dělat nic jiného než chlastat, žrát a obskakovat holky na každém druhém kroku pořád dokola."

    Welcome to the world of professional athletes.
  • TheGGG
    Pff další simulátor života přeplacených simulantů. Že by ale udělali autobiografickou hru ze života nejlepšího zpěváká současnosti je ani nenapadne. Proto jsem se rozhodl jit na kickstarter a zažádat prostý lid o pouhých 500 000 doláčku na vytvoření tohoto:
    http://i28.photobucket.com/albums/c220/sharic/new/bgamemagazine.jpg
    hra popisující život legendy
    • Jenom 500 000? Řekni si o víc, šáhlý fanynky ti ty dolary narvou až do chřtánu, chěj víc, VÍC, VÍÍÍÍC!
      • A pojmenuj to iBieber! Pane bože, to bude balík, TO BUDE BALÍK, vezmi mě do týmu, povedu PR
        • TheGGG
          jen když zvládneš vymyslet nějakou pěknou propagační básničku.
  • Trisska
    Ehm fotbal mě moc nebere, tak sem jenom jukla na obrázky a vypadá to dost divně, panáčci sou škaredí a všichni stejně oblečení, domům chybí stěny a na jednom obrázku chybí dokonce celá střecha a prší na lidi uvnitř, takže se ani nedivím že hra dostala jen pětku když je tak nedodělaná, já bych dala ještě míň asi dvojku.
    • Žeby ty stěny a střechy fungovaly na stejném principu jak ve hře The Sims? Takový trolling je fakt k zasmání, by mě zajímalo jak by se ti hrálo kdyby postavy byly uvnitř budovy a ty bys je musela ovládat a ani neviděla kde jsou, protože bys je přes ty stěny a střachu neviděla?
    • Ale vždyť má pravdu je to šit hra,úplně vyhozený prachy a čas..
    • Pane bože, *1* *1* *1* . Co ty si za trolla (ne trollku, trolla *2* ) Lidi když už chcete trollit, a dělat ze sebe idioty, zkuste to aspoň líp. Tohle by napsalo i malý dítě. Hmmm kolik ti je?
      • Trisska
        13 a půl a tobě?
        • 16 a půl, už aspoň ten mladistvý s rozumem.
  • Bude někdo z redakce v budoucnu recenzovat i další managerské sporty? Tyto hry vyvíjí OOTP Dev. (http://www.ootpdevelopments.com/index.php)- mají v repertoáru např. hokej, box či baseball. Předplatitelé se mohou zúčastnit bet, než vyjdou plné hry nebo důležité updaty dělané skrz komunitu z USA a Evropy. Myslím, si, že to stojí za pokus :). A tady je pro zájemce odkaz na obchod - https://store2.esellerate.net/store/checkout/CustomLayout.aspx?s=STR4806181750&pc=&page=OnePageCatalog.htm
  • deridon
    něco podobného mě napadlo, akorát s autama, člověk by ze začátku byl obyčejný řídič (dělal bankovního lupiče, pouliční závody, kurýra atd.), pak by se karierově mohl přesunout třeba na okruhy a být ve vyšší lize.. nějáký kvalitnější scenář nebo aspon béčkovou suprovou akci ve stylu F&F či 60 Seconds, velkou mapu se spousty miniukolama či vedlejšákama (možnost dělat pro policii/gangy/frakce), tuning se vším všudy, jízdní model (mně osobně by se k takové hře hodil styl ala GRID).. hlavně žádný The Sims: Test Drive Unlimited 2.. je to fakt tak těžké něco takového vymyslet místo čím dál více primitivních NFS? :\ a musim říct, že by se mu v podobném duchu strašně líbila hra v bojovém stylu od pouličního rváče až po mistra a hvězdu UFC atd.
    • To co popisuješ je hned několik her. Udělat podobný systém by vyžadovalo vytvořit tolik gameplay mechanik a podpůrných systémů, že by se tvůrcům nevyplatilo do toho investovat a vydat to jako jednu hru.
      • ty budes asi cod hrac
        • CoD hraju, stejně jako Europa Universalis, Crusader Kings nebo Mount and Blade. A rozhodně jsem v něm nestrávil tolik času jako s ostatníma zmíněnýma...
          • mal som pravdu, hrac cod, to hovori za vsetko
            • On je CoD hráč, ale ty jsi Slovák... co je horší?
            • Koukám že o CoD toho víš víc jak já, hele ;)
              A šmudla není urážka, je to trpaslík od Sněhurky, vždycky byl můj nejoblíbenější, stejně jako ty! :)
            • pocuvaj, tu je seriozna diskusia, nie chat v cod aby sme sa urazali!
            • Ty jsi taky šmudla :)
    • kickasl
      to by chtelo velice propracovanou hru s dlouho dobou hratelnosti, u ktere muzes tezko zarucit, ze bude vydelavat
  • Vidlec
    Meh. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit