Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    luxus, TW hraju už od shoguna 2 a vždy to byla pecka. TW warhammer je ale na špici RTS. DOufám, že po warhammeru se zaměří i na další fantasy světy, protože normální historie je přeci jen dost nuda
    • To už jsi velkej kluk, když "už" od shoguna 2. Předtím stihli vydat už 6 dílů. Spíš bych napsal "teprve".
    • nesouhlasim s tim = musi to byt trolling!

      Ja s GGG docela souhlasim, Warhammer universum sedne serii TW jak zadnice na hrnec a naopak me osobn ezase nebavi koukat jak do sebe mlati 20 tisic naprosto stejnych panacku v naprosto stejnem brneni a kde jedina taktika jsou artilerie a lucistnici.

      Za me warhammer pridava s kouzly a special jednotkami ulne novy rozmer, takze za me urcite fantasy.
      • kdo rika že maji mít všichni stejne brnení? muže byt nekolik modelu. Faantasy by mi nevadilo, kdyby to bylo spracovane dobre
        • No u TW:warhammer je to spracovano vyborne, tak co mrcis?
    • Tyhle provokace pises schvalne? Spousta lidi by dala prednost historii pred pohadkami.
      • Bobe to vis ze jen troluje, vzdyt je to cu*ak od přírody
        • Total war hraju UŽ od shogun 2,xDDDDDSpíš AŽ od shogun 2.
  • Jednoduche pravidlo hosi nekrmte gremliny a stejne je tu ten bob tak kdo mu to dal priznejte se
  • Mne vadi na TW W jak ma kazde mesto automaticky posadku. To se pak hodne tezko mesta dobyvaji kdyz tam mate zadarmo posadku jak tri pdrele a umele se delaji ty bitvy vetsi, asi kvuli efektu.
    • Tupa hlava a jeste praskac, tebe maj asi lidi radi co?
    • Bobe ze ty sis rano zase nevzal prasky?
      • nejakej argument by nebyl?
    • zabij se....fakt prosim za cele lidstvo..
    • jamar28
      Mně to přijde fajn, nemůže ti dobýt město kdejaká banda skřetů, co zrovna přitáhla z hor. Navíc velkou posádku mají jen větší města. Co s tím? No co by - k jejich dobytí prostě přitáhni se dvěma armádami, na bojišti můžeš ovládat až 40 jednotek.

      Ale mě dobývací bitvy moc nebaví, vždycky jsou z toho strašná jatka, víc se mi osvědčilo nechat bitvu rozhodnout automaticky.
      • V medievalu jsi posadku musel budovat vlastnorucne. Souhlas s tim ze jsou dobyvaci bitvy moc zdlouhave, proto jsem to taky kritizoval.
    • Když nedokážeš porazit jenom posádku, tak to raději ani nehraj, jelito....
      • Drahoušku, top jednotky máš až na 5. lvlu města a v tý době už máš mít elitní jednotky. + máš k dispozici magii a monstra co si samy dokážou otevřít "dveře"... To že jsi absolutní dřevák neznamená, že si ostatní s obléhacíma bitvama snadno neporadí.
        • aha takže hra je podle tebe až príliš snadná? tak to je další zápor
          Navíc máš poblíž mesta neprátelského hrdinu takže jen potvrdzuješ že jsi to nehrál
          • Ano, hra je snadná na nižších obtížnostech a na vyšších je obtížnost daná ekonomickým cheatováním A.i, ale to je známý. Poblíž města nepřátelskýho hrdinu? Co to sakra meleš? Garrisony nemají hrdinu. Vážně, jestli ti likvidace garrisonů měst přijde těžká, raději se ke hře vůbec nevyjadřuj...
            • Nahlášeno na policii ČR.
            • nahlášeno
            • Jojo, někdo by tě měl dobit *1* *1*
            • No vidis ja dobyl pariz v medievalu jednou balistou.
            • skaven
              ty barbar, podsvatne mesto trpaslikov? ze sa nehanbis *13* kvoli takym ako ty tam vyhral chaos, a prisiel Age of Sigmar
            • XorxoxTalarius
              A v cem je problem? Pokud mas dobre postavenou armadu, tak se da nejen znicit mesto, ale i zabit nepratelska armada, navic muzes pouzit hrdiny aby jsi armadu zablokoval a ona k mestu neprisla, nebo muzes, jak to delam ja, utocit dvemi armadamy najednou, napriklad Karaz-a-Karak jsem za Orky dobyval peti armadamy zaraz.
            • Ty jsi ale hloupý človíček *1* *1* *1* *1*
            • Nemaji hrdinu ale pritahne tam i se svoji armadou, chapes ? Ale je mi jasny o co jde, hrajes to na izy.
      • Posadka o velikosti vice nez polovice tveho maximalniho limitu armady, chranena hradbami ktere nejdou prostrelit a s nekterymi nejsilnejsimi jednotkami. Nejspis si to ani nehral.
  • Nemohu si pomoci, ale celá série TWH mi přijde naprosto špatná a bezzubá
    • Co ti konkrétně vadí?
      • Treba miniaturni mapa kde neni prostor pro strategii, nemas k dispozici spehy, nemuzes obchodovat, delat diplomacii (jen omezene a ani nepotrebujes mit diplomata, staci otvorit okno; asi meli v te dobe internet) chybi filmecky pro spehy a vrahy a nemuzes udelat do zdi diru.
        P.S. Nejsem Alex.
        • skaven
          dieru do steny ale urobit mozes :)
        • jamar28
          Prosím tě, jaké manévry chceš provádět, že ti bitevní mapy přijdou malé? *1* Obchod tam je a diplomacie taky, byly snad v dřívějších TW i nějakíé propracovanější styly diplomacie? A neříkej, že se ti líbilo manuálně všude posílat pomalého diplomata, abys mohl uzavřít kdejakou smlouvu. Sice ti to přijde nereálné, ale že v MTW trvala diplomatická mise třeba 10 let ti přišlo ok?
          • No nejake manevry jsou zbytecne kdyz ma kazda frakce jen jedno mesto a vydrzovat vic armad asi ekonomika neutahne. Nevim, tak daleko jsem se nedostal prestalo mne to bavit asi po hodine.
            • jamar28
              Ano, u většiny (ne u všech) frakcí máš na začátku jedno velké a bohaté město. Začátky mnohdy nejsou jednoduché, říká se tomu výzva a je to u strategií normální. Každopádně po hodině hraní bys měl mít těch měst tak 3-5. Medieval se snažil o historický realismus, takže těžko mohl dát Francii jedno město.
            • Tak mne oprav ale kazdy zacina jen s jednim mestem. Francie mela v medievalu 2 mest 3 pdrele uz od zacatku.
            • jamar28
              Hoďte na něj síť...

              Proč o tom vůbec diskutuješ, když jsi to ani nehrál? Po hodině nemůžeš mít obří ekonomiku a 20 armád, wow, to je u strategie skutečně šokující, něco naprosto nebývalého. *7*
            • jen jedno meste, viac armad ee, wtf...? myslim ze aj ta tvoja hodina je prehnana...
        • No tyhle věci tam jsou, ale není to jako medieval II. Ono to asi ani tak být nemá, protože TWW je zaměřen hl. na boj. A za to jsem já osobně rád.
  • Zdravím,

    Ve videu s bitvou (6:02) by mě zajímalo jak jde nastavit uhel působení kouzla, jde to i v prvním díle?

    Díky
    • XorxoxTalarius
      Ne, tohle je novinka, takze to v jednicce nenajdes.
      • Oprava, najdeš po vydání dvojky a možná toho patche. Hry se mají dotahovat, aby armády byly stále kompatibilni a vybalancované (např breath attack.. pro příšery z jedničky)
        • XorxoxTalarius
          Jenze ten Super Grand Mod se bude spoustet z dvojky, takze nenajdes :)
          • Podle mě jednička její kampaň nehledě na super grand mod, její armády v té kampani mechaniky nového enginu taky pojmou. Executor možna bude ve šložce 2, pro tvuj SGM, ale data budou podle mě furt v prvním titulu, nebo tvrdíš, že jednička oproti dvojce bude zataralá enginem a tudiž škoda místa na disku a v knihovně? nebo to bude samoo obě škoda dat, ale bude třeba zakoupena pro SGM a ten si pojede všechny svoje asety z WH2_?
            • XorxoxTalarius
              Ano, tipl bych si ze to bude stejne jako v pripade mnoha jinych her, bude ti stacit ze mas hru v knihovne a k ni koupena DLC, hru nebudes muset mit nainstalovanou jelikoz vsechno pojede z TWH2.
              Rozhodne mi to prijde logictejsi a prave proto predpokladam ze ikdyz se jedna o ten samy engine, bude mit vyssi verzi a obsahovat vic veci, proto nektere nove featury v jednicce zpetne neuvidis.
              Stejne to pak bude s TWH3.
              Kdyby sli sdilenim assetu, tak by jsi skoncil se 100 GB na disku a navic by hra musela sahat do jinych slozek a byla by tak neskutecne pomala.
  • Ehm.. Dark Elfs nebo Temní/tmaví elfové když už, ne?
    • Tmaví elfové? Hochu, to je rasismus a recept na ban...
      • přesně, řiká se afroelfové *10*
  • XorxoxTalarius
    Jsem zvedav jak dlouho po vydani dvojky bude dostupny patch co udela jednu super mapu (pokud vlastnite i dil prvni). Navic mne trosku znepokojuje ze o tom zatim vubec nemluvi.
    Hlavne bych si pral aby uz tam nebyla ta stupidni influence chaosu po celem svete ktere se neda zbavit ani ikdyz mate +15 obranu.
    • jamar28
      Četl jsem, že patch přijde maximálně v řádu týdnů.
      • XorxoxTalarius
        No ja bych ale strasne rad uz videl nejakou ukazku
        • ukázky pro tisk už byly a pochvalovali si to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit