Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja uz se tesim... ukradnu celej vesmir a nikdo z vas to nezjisti!
    • Radši si zkontruluji peněženku *15* .
  • christianus
    Zacatek toho videa mi tim vesenim, zvonem, davem a tim jak se tam popravci natrasa, uplne pripomnel prvni trailer na assassin's creed 1 http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I
    • no mne to z nejakeho dovodu pripadalo ako keby to napodobnovalo dishonored
  • misho8723
    No môj názor je stále rovnaký - hra to asi ide byť fakt dobrá, ale ako Thief hra, sklamanie.. tie nastavenia obtiažnosti, to je len taká v podstate kamufláž.. Thief bol vždy o tom, že človek mal veľkú mapu - level, a mal rôzne nástroje k dispozícii, a teraz sa hráč predveď a spln misiu a najlepšie bez toho aby si ťa niekto všimol.. zatiaľ čo tu je to - máš malú mapu, máš nástroje, máš schopnosti, máš presne stanovené, kde môžeš skákať, kde vystreliť šípy a podobne, splň misiu aj s tým, že môžeš všetkých zabiť, a na konci misie ťa aj tak vďaka povinným skriptom odhalia a nasleduje skriptovaný útek ako z AC série.. a tie ukazovatele a nastavenia obtiažnosti mi hru len znepríjemnia a možno hra je až tak na tých všetkých ukazovateľoch závislá, že sa hra nestane ťažkou a výzvou, ale frustrujúcou katastrofou.. a tá obtiažnosť Klasická či ako, odkedy sa v Tief hrách, ak postavu odhalili, tak misia skončila a hráč musel ju od začiatku zase hrať? ak si dobre pamätám, tak vo všetkých 3 dieloch boli quicksave a takisto aj quickloadingy..
    No nič uvidíme koncom mesiaca.. ako vravím, asi to bude dobrá hra, ale tí ľudia čo vyrastali s Thief hrami musia zabudnúť nato, že je to práve Thief hra
  • Najs, takhle nějak jsem si představoval šerifa Truarta z dvojky...
  • Docela rád bych viděl ty komenty kolem tohohle Thiefa, kdyby Dishonored nikdy nespatřilo světlo světa. *1*
  • KIMCID
    už se to blíží.
    • PravyMonty
      Či snad dokonce plíží?
    • Steeling is coming
  • Hraje se zase za Corva ?
    • fallanga
      Ehm..... zkontroluj si nadpis kámo *3*
  • ja myslim že je jasný že tenhle záporák byl inspirovan danielem day lewisem z filmu gangy new yorku. tak to byl jeden z nejlip ztvarnenych zaporaku v kinematografii za hezkou radku let
  • Dishonored II
    • Keyz
      To snad ne. Někde ti sežere tělo krysa a máš špatný konec, protože jsi nezajistil aby nějaký sr*č přežil.
  • BoB.2
    Nedostane tady ve hře Garrett to svoje oko koukal jsem na videa a má obě vlastní?
    • BoB.2
      Nedostane tady ve hře Garrett to svoje oko koukal jsem na videa a má obě vlastní?
      Oprava: Nejsem si jistej ale myslím že ho vlastně dostal v Thief: The Dark Project.
      • fallanga
        V Thief 1 dostal to mechanické oko a pokud vím, tak ho bude mít i v tomhle díle.
        • BoB.2
          Myslím že mu ho vydloubl nějakej démon nebo tak něco.
          • vydloubla mu ho victorie:c))mela vetve místo rukou:c))
          • fallanga
            Já osobně jsem se tam ještě nedostal, jen jsem to četl na netu.
            • fallanga
              Jj, všiml jsem si.
            • BoB.2
              Má ho dokonce se mu na jednom obrázku z toho oka kouří.
              http://static.gamesurf.it/cover/video/2012/hi/9424.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit