Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Quarterback? To je ten, co má vždy ve filmech tu nejhezčí holku ze školy, že?
  • Quarterback je niečo podobné ako Quarter Pounder with cheese?
  • mhm, Tom Brady asi na obalke nebude co:D ...2k by sa malo rozhybat a spravit pokracovanie..madden potrebuje konkurenciu ako sol
    • Tom asi ne, Pats maji z ostudy kabat ted po te kauze s mici...na obalce ma byt Odel Beckham jr.
  • ano..handegg...chlapi v elastakoch..blablabla...normalne vtipy desatrocia :D
  • kdyby to nikoho nezajímalo tak mi vysvětli proč se tu kuurva každý rok prodává ,kdyby to mělo nulovou prodejnost či hodně hodně nízkou tak to v česku ani nebudou prodávat joudo . *5*
    • Janun
      Jen tak zběžně sem kouknul do obchodu a žádná NFL tam neměla českou lokalizaci, takže to pro ně ani nemá smysl lokalizovat tu tunu textu co tam určitě bude :-). U nás to koupí jen Amík co žije u nás. Ne je mi jasný že si to par čechů koupí, ale budou to desítky max par stovek kopií. Já se spíš jen nudil a trochu sem si rýpnul.
  • Janun
    Přijde mi skoro zbytečné psát novinku o simulátoru tohoto sportu, protože u nás 99.9% lidí tento sport vůbec nezajímá :-)
    • Až nato že v ČR je 21 tímov na americky futbal a v SR je to 12. Takže pochybujem že to 99.9% nezaujima. V Europe žíju len slaboši ktory sa pozeraju na 22 magorov ako predstieraju fauly.
    • Doma od počítače asi těžko poznáš jestli ten sport lidi zajímá nebo ne... Myslim že NFL a vůbec celý americký fotbal se do evropy dostává čím dál tím víc a zájem je obrovský ! Stačí se podívat na totálně vyprodané zápasy NFL ve Wembley ;-)
      • Si musia nejak skratit cas kym nieje rugby nie?:) Ale hej je dokonca aj nejaka europska liga tak asi par ludi to tu zaujima.
    • mna zas nezaujima futbal a hokej..a?
      • dostávat v hokeji pravidelně klepec od Slováků, asi by mě taky přestal zajímat *1*
        • ms nepozeram
          • chápu *4*
    • no ja to síce nekupujem lebo to nie je na PC ale taký madden NFL 2008 bola super hra a to som dovtedy nevedel o americkom futbale nič a nepoznal som žiadneho hráča a sledovať ho v telke považujem za druhú najnudnejšiu činnosť po sledovaní basebalu a to som pri zimnej olympiáde dokázal sledovať priame prenosy curlingu.
      hlavne oproti vtedajšej NHLke alebo NBA to malo neskutočne prepracovaný draft a tiež pre season kemp. Doteraz to považujem za najzábavnejšiu športovú hru čo som hral. Aj keď asi preto, že o tom športe neviem nič a tak ma neserie tá nereálnosť oproti skutočnosti ako pri iných športoch.
  • jakehoze beka?
  • supr novej handegg
    • Choď pozerať teply Soccer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit