Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co ich to kur*a napadlo dať DLC z časovým obmedzením ??? Chcel som si v klude vychutnať hru ale miesto toho sa snažím dodržať časový limit -_- vážne ?? toto ste podla mna dojebali na celej čiare :/ Hra samotná je dobrá ale tie dlc nie
    *16*
  • Asi budu úplně mimo a už uběhlo pár let od téhle diskuze, ale minulý týden se mi podařilo sehnat v akci za 499,- Kč Mafia II se všema DLCčkama a bonusovým obsahem, což je si myslím slušné, ne? *1*
  • Asi budu úplně mimo a už uběhlo pár let od téhle diskuze, ale minulý týden se mi podařilo sehnat v akci za 499,- Kč Mafia II se všema DLCčkama a bonusovým obsahem, což je si myslím slušné, ne? *1*
  • Spíš bych řek, že Jimmy je takovej Bruce Willis (vždyť i tak vypadá), a není jeho dabér spíš PAVEL Soukup???? *4* *4* *4* *1* *1* *1*
  • Jinak myslím že na vyblbnutí to je super. Můžete vykrádat obchody, tunit auta a zabíjet poldy nebo civilisty a ty mise taky nejsou špatný, i když mohly být živější.
  • V 96% článku jen autor píše že je hra špatná. Napsat že je Joe hovado, to beru, někomu nemusí sednout jeho chování a styl. Ale napsat že dabing Pavla Soukupa který dabuje např. Arnolda Schwarzeneggera je špatný a splést si ho s Petrem, to už je...posuďte sami.

    Jinak DLC se mi líbí i když jsem očekával víc.
  • debilnější článek sem v životě nečetl, urážíš tady Jimmyho dabing, kterej je jeden z nejlepších v celé Mafii 2 a ještě tvrdíš jak je Joe nesympatickej, ty vole ty budeš asi fakt dobrej případ....
    1) Joe je největší frajer
    2) Ty seš největší kokot od dob Stalina, chaps????
  • kterej vylizanej curak psal tenhle blabol ?! mafie 2 je skvela hra pro me rozhodne nekolikrat lepsi nez jednicka! dvojku jsem dohral 2x a vsechny dlc! mam ji koupenou a fakt toho nelituju je to proste skvela hra momentalne mi steam ukazuje nahranych 80 hodin! takze fuck off *1*
  • Mě teda mafie zklamala šíleně ..nejen, že to bylo krátký, ale i ten příběh byl takovej nezajímavej. Zlatá jednička, škoda že to tak vykurvili.
  • Pro autora článku: Jimmyho nedaboval Petr Soukup, ale Pavel Soukup. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit