Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Mafii III se těším. Přesto si myslím že se hra měla odehrávat někde jinde , ale budíž. U Mafii 2 mně hodně zklamala městská hromadná doprava. Nebylo tam vůbec metro i když se příběh odehrával v New Yorku :O V Autobuse se nedalo vůbec svézt, nebylo tam letiště, a na vlakovou dopravu se mohlo zapomenout. Myslím si že hra bude úplně stejná jako Mafia 2 , jen se bude odehrávat jinde,v jiném roce, hlavní hrdina bude jiný , a špetku vylepšená grafika. No snad si ji zahraju na své oblíbené PS4.
  • Češi v Mafii III: víc info http://mafia.czech-games.net/2015/07/hangar-13-studio-ktere-pracuje-na-mafii-iii/
  • Tak toto si nikdy nekoupím (možná ve slevách, protože autoři si mých tisíc korun nezaslouží)
  • Já nevim mě se ten hlavní týpek prostě nelíbí, proč si prostě postavu nejde vytvoř alespoň trochu podle svého? :-)
  • Luckiller
    Když pominu nostalgií zavánějící název... Líbí se mi téma i prostředí. 60. léta, New Orleans a bažina Louisiany voní novotou v porovnání s padesáti odstíny New Yorku z poslední doby. *3* Horší je to s gameplayem. Obsazování čtvrtí a masové vyvraždˇování konkurenčních gangů je odxeroxován od Ubisoftu... ne pačkat, Ubishitu. To, zní přesněji. Fakt, že se za deset let vývoje AI nikam neposunul je do nebe volající. Stealth... je jen pro okrasu, a přestřelky jsou přinejlepším fádní a okoukané. Jestli to skončí aspoň se sedmičkou, koupím ve slevách na Steamu příští rok *6*
  • Vávra by Mafii 3 udělal mnohem líp a ještě by tam dal historickej šerm.
  • este ze ohlasili watch dogs 2, pretoze pre tuto somarinu sa nejak nedokazem nadchnut
  • Kde je ta "Mafia" ? Dle videa to je hra z nějaké černošské čtvrti a tam se to celé odehrává.
    • Dvojka taky nebyla moc Mafia teda, půlku hry si byl zlodějíček a když ses dostal do rodiny hra skončila.
    • Je tam cele mesto s mnha odlisnymi ctvrtemi.
  • Snad jsou lidi, co chtějí Kingdom Come Deliverance s anglickým dabingem rádi za Mafii 3 v angličtině a honějí si u toho bambuláky, když se jim ta čeština tak strašně hnusí.
    • Naprostý souhlas. Čeští herci dělají vynikající dabing na špičkové úrovni a bylo by škoda tam nechat anglický.
  • Prophet
    Jo, jo Mafia byla dobrá série.... byla
    • Já se na tu trojku těším jako na lepší pokračování Godfathera
    • BangMeInBangladesh
      Série? Myslíš první díl? Jo, jednička byla vynikající, ale dvojka pouze ucházející.
      • Prophet
        Pořád lepší než 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit