Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravud bych nerad aby se z mafie stal klon GTA, už jen proto že mi styl hraní GTA nevyhovuje a tento titul nepotřebuje imitovat podobnou hru a zasadit jí do jiného prostředí. Mám dojem že amíci mafii pomalu ale jistě zabíjejí... *11*
  • Jack1947
    Válka ve Vietnamu, teda veterán, zevřením nějaký čabrda ( hispánec ?) postavy taky dobré inu, tohle nebude mafia... tak jak ji známe...Proč vlastně kritizovat předem když jí budeme hrát všichni... hmm... tak snad jen at je to menší zklamání než minule.
    Což asi bude protože se od toho zas tolik nečeká...
  • sice kritizujeme, ale stačí si přečíst článek.. Haden vůbec Mafii neznal.. sice se začalo pracovat už při Mafii2, ale z původního konceptu nezbylo nic.. sice někteří lidé z 2k pracují jako programátoři, grafici (co scénáristi aby byl dobrý příběh?) .. chtějí to dělat po svém.. jasně, možná to bude dobrá hra, ale už to asi nebude ta stará dobrá "mafie" :-)
  • Vy všichni to kritizujete tohle byl jenom trailer hra vyjde až příští rok ta hra se ještě změní jo jednička byla velmi dobrá hra a když vycházela dvojka tak ji všichni kritizovala že už to nebude tak dobrá hra. já čekám od trojky že to bude jiný šedesátá léta budou super sice to je pod americkou firmou ale Češi tam jsou na vysokých místech a lidé v dnešní době chtějí jenom střelbu a krev a výbuchy. Před deseti lety lide byli jiní tohle jsme museli čekat že trojka nebudou 50.léta že se to musí posunout a doufám že bude český dabing. Děkuji klidně mě kritizujte mě to je jedno já stojím za svým.
  • Já bych nehtěl aby Joe Barbaro s Vitem Skaletem byli mrtví. Jsou nejlepší dvojka.
  • Hmm, kde ja to jen ... jo aha, PR M2 ... kilometry ctverecny mesta, kde budete moct delat co chcete, vybirat vypalny, likvidovat konkurenci .... jo a vysledek ... mrtvy mesto kde nebylo co delat, nemoznost si slohnout nejzabavnejsi auto, ktery bylo k dispozici jen na pribeh ... tohle bude presne totez, "neco jako gta" ... flakneme tam "nejakej pribeh" aby to jako byla mafia ...
    • Mart9
      Jaký to bylo auto?
      • Ano ano, toto auto jsem naplno vytunil a dodnes ho má Joey u mě v garáži. Je to unikát, který ve městě nenajdeš :)
      • Delizia Grandeamerica

        K vidění napříč různými trailery a upoutávkami na hru. Přitomna pouze v DLC Joe's Adventures v jedné misi.
        • Mart9
          Jo tohle, to mi nepřišlo, v tom DLC sis s tim pak mohl jezdit, jak si chtěl
  • Aaaa. Dalsi diskuze plna ceske malosti, ublizenosti a patentu na pravdu :P
    • Mart9
      Koukni pod nějaká gameplay videa na youtube. Nadávají i lidé mimo ČR. Nadává skoro každý fanoušek předchozích dílů, prý je to kombinace GTA a Saints Row nebo Just Cause.

      Logicky v Česku je těch fanoušků nejvíc.
      • Koukal, treba na kotaku a podobny. Neni to zas tak zly. Rozhodnje tam ale nikdo nekafra o bylavym IS a ceskym 2k, jak to delali dobre *1*
      • Smer vyvoja je viac menej ocakavatelny. Podla mna tematika klasickych gangsteriek momentalne nema sancu zaplatit takyto titul vyvijany v Amerike. Okrem toho je mozne, ze aj M2 bola po 8 rokoch pumpovania penazi do vyvoja stratova vec.
  • Kdy podá Dan Vávra nějaké rozsáhlejší tiskové prohlášení? Zatím se pouze distancoval. Měl by 2K žalovat pro pošpinění svého jména, urážku na cti a ušlý zisk. To co předvádí 2K v čele s dosazeným Blackmanem je naprosto ale naprosto nepřijatelné a nediskutovatelné. Byly už zahájeny právní kroky k výše uvedenému?
    • Jeho to naopak bude tesit. Aspon vynikne jako ten, kdo mel pravdu a byl nej *2*
  • MalyZeli
    No já nevím... určitě zkusím, ale mě osobně Mafia 2 moc nenadchla (1 byla skvělá), takže radši snížím hodně očekávání a raději budu příjemně překvapen než potom velmi zklamán .
    • První díl se mi moc nelíbil ale dvoujka byla asi o 50% lepší. Joe byl hodně dobrý a s Vitem byli nejlepší dvoujka. Je škoda že Joe umřel na stáří ,když jsem se dočet že umřel na stáří. Já jsem čekal že se bude hrát za Vita Skaletu a parťáka mu bude dělat Joe Barbara
  • Rozhodně bych v tom článku vymazal tu větu, že pracuje na pokračování jedné z nejúspěšnějších českých her, protože nyní už to není česká hra, ale zahraniční. Naše byla jednička a tak trochu i dvojka, ale toto už má s námi společné jen to, že tam pracuje par lidí z Čech, ale rozhodně ne víc než cizinců. Nemám nic proti hře, jen bych upravil ten popisek. Když už: Pracuje na druhém pokračování, původně české a úspěšné hry.
    • Mart9
      Nejprve se zamysli, než něco napíšeš.
    • Evidentně máš nějaký problém s pochopením psaného textu panáčku.
    • Ještě před týdnem se k tomu hrdě hlásila většina českých vývojářů i těch co na hře už několik let nic nedělají a po oznámení a kritice z celého světa s tím naráz jako nemají nic společného jo?

      HaHaHa

      Takhle to vypadá když se něco dělá jen pro prachy - hlavně, že platí ne? Jaký to bude mít výsledek je přece jedno. Hlavně že love tečou a dále potečou. Jen se obávám, že většina českých vývojářů má a bude mít těžký stav vyhořelosti, tedy kromě těch co outsourcují další outsourcery.

      *1* *14* *1* *8* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit