Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Paradocně jsem poprvé hrál Port z pc PS2 verzi která měla anglický dabing a úplně debilní míření ( zase se dalo střílet z auta tomíkem :P akorát tam chyběli psi v motelu běžná rutina) a hlavně jsem nedohrál pak jsem (Level promine) dostal ze SCCORE plnou a poprvé jsem si vychutnal sám Mafia1 ale to už jsem si spíše dal tak že si stáhl savy a hlavně mody třeba modern city mod byl supr teda až na ty textury působily komicky hlavně u vyšších aut :)) Mission pack jsem dohrál a to mě bavilo zhruba tak nějak bych si i představil pokračování.

    Výborná hra Mafia1 včele s parádním dabingovým obsazením, výtečnou atmosférou doby hospodářské krize... atp na pc hlášky již legendární. To je snad jediná doba kdy jsem hrdý na to být čech.

    No a potom ta odmlka, Mafia2 ne ta už nebyla moc dobrá, prostě slevovali a šetřily kde se dalo.. spíš pošlapali dobrou pověst a hlavně značku nelogickým dějem ( cliffhnager wtf??) a půlhry mlácení v base které doplnily dlc Jimmyho vendetta a to druhé bylo vtipné ale bylo to oničem. Navíc HW taky nic moc sa v dešti hra zamrzala...

    Jo, jo to jsem ještě netušil že když vymění studium a začnou makat na Mafia3 že dostamneme mor dnešní doby tedy grind a tohleto už s mafiu nemá nic společné zlatá 2jka která ještě jak šla.
    Prostě veškeré dobré úmysli utopeny v šedi podprůměrné vaty a nudy. Sebezapřením ( kupodivu zlověstným bavením kdy jsem se těšil na příběh) dojel Dojel i DLC ale řikám a už dost. Tohle si Mafia a její odkaz nezasloužil. Už nepohjmenovávejte další hru Mafia ale bud nedě+lejte vůbec nebo kterej kolik jinej název třeba gangster story":Of vengeance whatever...
  • 1 hraju do dneska. Tenhle rok uz jsem ji dohral snad 15x, zadna jina hra podobneho strihu ji nesaha po kotniky!!!
  • M1 - dodneska 10/10 ... paradni atmosfera, uveritelnej pribeh. M2 - nedodelanej prehypovanej krap ... ( ... moznost navstivit libovolnou budovu, vybirat vypalny, ... jo, tak sklerotickej nejsem abych si ty sliby o zivym meste nepamatoval) mno a o M3 snad nema smysl ani mluvit, to uz ma jen nazev.

    BTW: Na M2 byla dobra mozna tak ta uvodni cast, jeste valecna, a i ta byla nedodelana ... to pusty a prakticky nevyuzity mesto potom ... dokonce tam narozdil od jednicky nebyla ani garaz kam by si clovek moh schovat zajimavejsi kousky, ale ono stejne nebylo co by si tam clovek dal ... kdyz jedinej zajimavej kousek mel na 10 minut v misi.
    • Mart9
      Tvůj příspěvek nikdo nemůže brát vážně, protože garáž ve dvojce si měl u každého svého domu.
      • Jiste ty trotle ... moh sis do ni dat JEDNO auto ....
        • ty trotle,mohls tam mit aut kolik jsi chtel
  • Pardon, ale kdo je ten Martin, který dostal Commodore 64? Není článek o Romanovi? Jinak teda Roman Hladík, přezdívaný Drobek (myslím, že měl snad dva metry, takový pořez), dělal mj. třeba i velkoformátový plakát pro Hidden a myslím, že se pak použil i na nějaké pozadí. Ono to vůbec bylo hodně promíchané. Lidi od nás dělali tu a tam něco pro Mafii a opačně, ale Drobek je rozhodně nezapomenutelná postava. Nemělo by se ale zapomínat ani na ostatní. V těch malých počtech lidí na začátku se do těch her silně podepsal prakticky každý z týmu.
  • Morraw
    Mafia 1 je rozhodně český herní klenot.
  • https://youtu.be/m2E-IuFpQNc?t=399
    Michal Rybka jeho zážitek z Mafie 1 kde rozmlátil klávesnici *15*
  • Mafia 1 bol taký chudobný príbuzný GTA z Východnej Európy. Bolo to populárne len lokálne, pretože to prišlo akurát v dobe pred prudkým rozmachom Internetu. Podobne ako staré Československé filmy, tiež to je väčšina odpad, ale lepšie tu nebolo. Dnes už je svet úzko prepojený a ľudia vedia dobre po anglicky, už by sa to dnes nechytilo.
    • V době vydání mafie bylo gta III Liberty A Vice City. No upřímně mafie ve všem lepší - lepší jízdní model, grafika, zvuk, příběh v podstatě všechno.
    • problém u gta je ten že je tam daleko víc dílů a tak se člověku snadno smíchají vzpomínky z více dílů dohromady a porovnávání mafie proto může okamžitě vyjít výrazně v její neprospěch. jenže já jsem v době vydání mafie hrál hry dost intenzivně a proto vím že mafie 1 v době vydání nebyla porovnávána s gta ale s godfatherem a tam jednoznačně vyhrála.
      a co se gta týče, dokonce i v zahraničí byla spousta herních novinářů kteří mafii 1 považovali za lepší hru než gta 3
    • Paulcz
      Moc ti ta slovenština nejde bobe.
    • Prvni Mafie byla ve všech směrech o kilometr vepředu před současně vycházejicim GTA 3, spousta věcí a herních prvků z Mafie se pak objevila ve Vice City, ale GTA 3 bylo v herních možnostech mnohem chudší, to byl takový unikàtní bod české herní historie, kdy to Vavra nandal Rockstaru, to se bohužel už asi nikdy nebude opakovat
      • A ktoré herné prvky to boli?
        • Hodně se mi líbilo zpracování policie. Dokázala řešit i rychlou jízdu, jízdu na červenou, kolize nebo vytaženou zbraň. Také tam byly 3 úrovně "agresivity" - pouze pokuta, zatčení nebo odstřel. Navíc vás při páchání něčeho museli vidět a případně nahlásit budkou. Tohle se GTA nenaučilo doteď. Jízdní model byl v 1 také úplně jinde. V té době jsem dost často hrál s volantem volnou jízdu s taxíkem. Pod kabát se vešlo jen omezené množství zbraní, zejména dlouhých. Grafika na tu dobu byla také jinde, ale GTA bylo dlouho hnusné aby běželo na kde jaké archivní konzoli.
          • Tohle neumeji ani hry ktere jsou na honickach s policii postaveny, napr. NFS. To jsem pri hrani NFS vzdycky vzpominal na zlatou mafii, kdyz jsem videl jak policie cheatuje, misto aby mela udelanou poradnou AI
        • Přiběh, fyzika, grafika, jízdní model, možnost prostřelit sklo a zabít řidiče, možnost prostřelit autům pneumatiky, policie, vedlejší mise, dabing.. *7*
          • grafika no jiste hlavne ta jedna textura co se tocila na strese vsech aut misto odlesku okoli *1*
            https://www.youtube.com/watch?v=ftkv8B98a1o
            • Fordzy
              GTA3 nemělo ani tu jednu texturu.,)
            • Jak se říká, jedna vlaštovka nedělá jaro, jeden odlesk nedělá grafiku *5*
          • TheGGG
            subjektivní subjektivní subjektivní a zbytek lež + dabing byl odpad
            • vetsinou s tebou souhlasim ale M1 byla dobra to musis uznat i ty...
            • ty jsi odpad
            • Na nej vubec nereagovat. Jakakoliv hra starsi 5 let (jeho mentalni vek) je podle nej odpad. Navic mu rodice koupili pc jen nedavno, tak to uz ma takovy zvyk nadavat na pc exkluzivity.
            • Souhlas, že byl dabing odpad je subjektivní, to že GTA3 nemělo žádný je fakt
          • Ještě jsem zapomněl animačky mezi misemi, ty měla taky Mafia lepší, no a pak samotné mise, mnohem pestřejší, jak píšu, půlka se jich pak objevila ve Vice City.. jediné co mělo Gta 3 lepší bylo masakrování chodců
  • Jakoby to bylo včera a vono je to uš-pjet-let (skoro) https://youtu.be/2SflSqrV5hU
  • TheGGG
    hra poněkud overrated... v zahraničí z ní tak odvaření nebyli, ale podobně jako v případě vietcongu si češi vsugerovali, že se jedná o nějaký klenot...
    • Flamemaker alias TheGGG my se měl nadále zdržovat komentářů, nebo si ho někdo později vystopuje a uřízne mu ty jeho vyklepané ručičky, které se nemohou dočkat, až napíšou další bullshit na server games.cz
      • TheGGG
        i ty brebto.... hlavně se nerozbreč *3* *3*
    • :D brát si do huby Vietcong :D ta hra byla v letech 2002 - 2003 naprostá špička. I dnes se hraje skvěle a dokud nevypli servery někdy před pěti lety, i mulťas hráli denně stovky lidí. Dokonce když jsem se logl minulej tejden, asi 30 lidí pařilo v Halongu. A to je prosím pro MP potřeba ručně upravit hidden soubor a dát neoficiální patch ... Takže ne, Vietcong byl právem přelomová hra a právem je označovanej za herní klenot, nezávisle na tom co si bobové nebo nějací GGG myslí.
      • TheGGG
        klenot ovšem pouze v zemí vepřoknedlozelařů
    • Tvoje ego a rozum je overrated...
      • kubi-wan
        Maminečka mu asi po každym večernim pudrování zadečku řiká, jak je chytroučkej a rozumňoučkej.
        • TheGGG
          tvoje mamička teda ani nemá čas moc mluvit, když je u mě....
    • To, ze v zahranici nebyla tak znama je spis dusledek toho, ze nemela takovou propagaci.
      Jinak gamerankings 89,51%, IGN 9,2 mluvi za vse.
      Vietcong je uplne neco jineho, ta hra je kult, spoustu lidi bavila a spoustu taky ne.
      • Nicméně ve své době to byla nejlepší FPS z Vietnamu. Pokud nesouhlasíte, tak by mě zajímal titul, který je podle vás lepší.
        • Fordzy
          Myslím že bez přehánění se dá říci, že i dnes je Vietcong jednou z nejlepších FPS se spoustou realistických a unikátních prvků. Pterodoni mohou být právem hrdí na svůj nadčasový klenot.
          • Dneska už bych spíš řekl, že rising storm je lepší, ale nemá singleplayer.
          • Mart9
            M**ám tě, hajzle, olovem! *1*
  • Mafia byla a je výtečná hra. Když se člověk podívá na dnešní i minulé repetitivní hry, tak Mafia svoji strukturou a originalitou misí vyniká!
    Možná úplně nejsilnější herní zážitek za 24 let co hraju byla mise- Výlet do přírody.
    Znáte to, jeli jsme na ranč, pršelo, bouřka. Když jsme přijeli, něco nebylo v pořádku. Kumpáni nebyli na svém domluveném místě. Po poradě jsem šel obhlédnou situaci. Perfektní atmosféra, dostat se na druhý konec ranče k onomu náklaďáku kolegů to bylo o nervy. U náklaďáku filmeček a posléze příval nepřátel. Ano, při dalším opakování jste již věděl, že na vás nikdo nezaútočí nežli doběhnete znovu k náklaďáku. První přesun je ale pro mne nezapomenutelný!
    • Hodně silný zážitek byla i závodní část a počítám, že stála nejednu klávesnici.
      • Tak s klávesnicí jsem to dal asi na čtvrtý pokus a to ještě před patchem,který opravoval obtížnost závodu.Nedávno jsem si Mafii 1 zahrál znovu a pořád je to zábava. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit