Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • untentrauer

    Tak bude i jednička a na tu jedinou se fakt těším!!!!

  • homeles8

    Nechce se mi to teď hledat, ale vím že existoval jenom soubor, možná stačilo jen něco přepsat v .ini herním souboru. Ale udělalo to nekonečnej dohled, a z Oak Hill bylo vidět celý město. Mě se to tenkrát začlo sekat, ale dnešní počítače by to měli zvládnout. Jen už si nepomatuju kde jsem to našel, zkus si to najít, popř. o víkendu to zkusím najít sám 

  • Ta hra byla ve své době zjevením ne kvůli obsahu, ale formě. A to souvisí třeba s tím průletem nad městem. Nicméně příběhově to je prostě vykrádačka Scorseseho filmů, Kmotra atp.

    Kdyby taková hra vyšla dneska, smáli by se lidi Vávrovi, že napsal fanfikci na klasické gangsterky. Ve své době to bylo dostatečné, ovšem originální určitě ne.

  • yeniczek

    Řeší HD mod dohled? To je totiž fakt jediná věc, co mi vizuálně na prvním dílu vadí (kromě osekané verze na Steamu o ikonickou hudbu).

  • yeniczek

    U jedničky je to škoda, u dvojky nechápu, jak se tam některé věty vůbec mohly dostat. Ten překlad je ve spousta případech šílenej. Vždyť to nemohlo dávat smysl ani během toho nahrávání. Ale hlasy se  mi líbily, to jo.

  • já měl rád porovnávací videa mezi 1, 2 a 3. Takový to jak v jedničce střelil do skla a ono se rozsypalo na střepy a ty pak zůstaly na zemi, nebo průstřel pneumatiky - střih - ve 3 našil zásobník do kola a nic...

  • Carnage666

    Meh, dvojka má hezčí grafiku jak trojka a to je fakt. Podle mě vůbec nepotřebuje žádnou úpravu a už vůbec ne nějakej hloupej reshade jak Saints Row 3. Trojka nepotřebuje remaster už vůbec protože je to docela nová hra a jednička z logických důvodů vylepšit asi ani moc nejde zásah do enginu asi nepřichází v úvahu.  Když se ještě vrátim ke dvojce tak přidat věci co tam chybí je taky utopie a snad nikdo nevěří že by tam někdo dokázal dodat to co bylo vymazáno.

  • FridayManul

    Tak snad to nedopadne jak trojka. Ta dala světu jen videa kompilací glitchů na YT:

    https://www.youtube.com/watch?v=tHgW6XebFv8

  • Jack1947

    At si trojku nechají vždyt to je nová hra ale udělat lepší dvojku v pořádné grafice by nebylo od věci. Nicméně jednička by facelift potřebovala asi nejvíce.

  • Effect

    Až na to, že remastery tu byly dávno  před karanténou.

  • MARTASLJ19

    Aby bol remake jednotky naozaj kvalitný tak by tomu musel šéfovať Vávra čo sa nestane. A takisto sa môže zabudnúť aj na CZ dabing. Hra by mala kompletne prerobené cutscény aj animácie úst by boli iné. Bolo by nutné nahrať kompletné nový dabing a Vávra by toho vedel pridať nejaké zaujímave veci, ktoré do prvej Mafie chcel dať ale bol limitovaný výkonom. Myslím že Remake jednotky by v konečnom výsledku viac bolel ako potešil...

  • Derp_1337

    Marketingové oddělení zavětřili peníze. Spousta děcek je během karantény doma a nemají co dělat... Takže korporace se teď snaží rychle vymyslet, jak na to můžou vydělat, a tak se sype jeden remaster za druhým.

  • To je ale dneska moderní. Zejména v poměru náklady vs prodeje. Za pár drobných to zadáš nějaké garážovce, ať trochu poladí textury, upraví rozlišení, příadá pár modernějších grafických efektů. Něco dáš do marketingu a je vyděláno, protože z nostaligie si to hromada lidí koupí. Pak to ovšem dopadá jako W3 nebo Commandos.

  • Lukass

    Kasli na ne.  Pribeh by obstal i dneska,  je fajn,  a v roce vydani to bylo zjeveni,  uz jenom zacatek hry s pruletem nad mestem a krasnou hudbou daval tusit ze nas ceka neco velkyho. 


  • yelito

    Souhlas.

  • ne, nebyl. možná tak v české kotlině pro desetelitého Jardu z Nemanic. Příběh je tuctova kopírka.

  • calwin

    už mi chýba nejaká dobrá gangsterská zápletka typu mafia 1 alebo 2... chcem pokračovanie a ne priblbly remaster

  • Effect

    Jinak nadávat lidem, kteří nesledují gangsterky (což ani můj případ teda není), do ignoranství, je strašně hloupé a někdo by naopak vás mohl za toho ignoranta označit....

  • Effect

    Já  na něm nic směšného nevidím. Je naivní, což byl i tenkrát. Přesto je pěkný. A v rámci herního světa byl naprosto špičkový a průlomový, ať se vám to líbí, nebo ne.

  • delO

    no, spíše to Vávra totálně zkopíroval a ještě ne úplně dobře. Takže příběh byl fajn i pro mě, když mi bylo deset a neměl jsem na koukáno. Teď je příběh směšný. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit