Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akorát dohráno, je to pecka! A ten konec? Nejradši bych si to zahrál znova. Konec (pro ty co ještě nehráli nebudu spoilovat) u tohodle druhu hry pro mě naprosto nečekanej (chvilku jsem hledal spodní čelist pod stolem :)). Můj verdikt - výtvarno 10/10, atmosféra 10/10, stealth 10/10, hratelnost 10/10. A přemejšlím o tom, že si ji zkusím zahrát na znova gamepadu, tohle je snad první hra, kdy jsem měl díky klávesnici pocit, že si občas minimálně vymknu prsty :)
  • hraje se to suprove. No dobry kill udelas jednoduse jakmile je ktobe nepritel zady zmacknes leve mysitko a pak tahnes myskou podle sipky ktera se ti zobrazi bud do leva nebo do prava :)
    Chci jen rict ze recenze se mi libila a na jeji impuls sem hru poridil. Diky :)
  • tak pipvo si vypiju sám, jen tak pr oinfo, kdyby měl někdy stejný problém - klávesnice a myš, pro správn namačkání krádeže nebo tichého zabití platí, že šipka znázorňuje směr, kterým se má pohnout myší a ne zmáčknutí příslušné klávesy....takže si pivo vypiju sám
  • hru mohu jen doporučit, je jedním slovem úžasná. Nesnáším zákisy ve hrách, ovšem tady se zaseknete jen vlastní chybou. Viz co bylo napsáno - ve chvíli, kdy začnete myslet jako filmový ninja, jste v háji :-). Jediné co jsem se zatím ve hře nenaučil je tiché zabití. Mám PC verzi a ať zkouším jakoukoliv kombinaci mačkání a držení tak prostě dělám jen unperfect kill a tak radši nezabíjím a jen tiše procházím.....kdo mi česky poradí, jak konkrétně správně namačkat assassinate kill, tomu koupám a pošlu pivo
  • Pro ty co neznaji bych doporucil freewarovku podobneho razeni nazvanou Stealth Bastard, rozhodne stoji za vyzkouseni.
  • zdeeneek
    Vypada to good.
  • Že by konečně po letech vyšel nějakej pořádnej stealth? Určitě vyzkouším. *14*
  • Hru som nehral, ale sudiac podla screenshotov to ma graficky vela podobneho s Vessel. A Vessel sa mi pacil, takze si mozem pridat dalsiu hru na "to-play list."
  • chtěl bych se zeptat někoho kdo to hrál, jestli je v té hře nějakej ninja?
  • irdzi
    Vyzkouším demo a uvidím - nejvic se obávám délky hry, protoze třeba u Deadlight je pravě délka největší problém hry a tady se obávám něčeho podobného ....
  • Ne ze by me tenhle styl grafiky podobne jako u Shanka sedl, ale hratelnost vypada paradne, urcite zkusim :)
  • Už po ní pár dní koukám. Už čekám jen na PC (snad i Mac) verzi.
  • Ok, tak to by stačilo. Jdu dobře utratit 1200MP.
  • BoB.2
    Šup šup ať je 15.10 a je to i na PC. *4*
  • že by konečně nástupce starých saboteru v novym provedení a věcma navíc...rozhodně zkusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit