Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Ta titulní stránka se trochu zkreoutila, ale jinak nic, twitter nesleduju a na FB nic nelajkuju ani si nepřidávám stránky, takže fakt nevim že s tim lidi mají problém, mě to tak nepřišlo :-)
  • Na to nejde odpovedet obecne, navic v praxi to nejspis nebude tak ze hra puvodne vypadala dobre a pak se podelala. Spis se nekdo snazil udelat dobrou hru a pak se nekdo jiny zacal strachovat ze by se to nemuselo prodavat jak by chteli, tak se tam prihodi par veci co jsou zrovna popularni a neco se zjednodusi a na dabig se vezme drahy ale znamy herec atd. A pak se to podela kompletne tak tomu udelaji lzivou reklamu, vydaji to nefunkcnim stavu a budou doufat ze to nekdo koupi.

    Z hlediska kupujiciho tam vidim lez, podvod a cele mi to prijde spis jako kradez nez obchod (tohle je mozna trochu zvelicene a neplati to vzdy, ale stava se to).
  • A jak to udělat jinak? Dám příklad, ve vývoji je hra, která vypadá fakt slibně. V půlce vývoji se to začne kazit a co s tím najednou uděláš? Zahodíš nebo začneš znovu, když už si do toho nalil velkou část rozpočtu? To asi ne, teda pokud nejsi R*, Blizzard nebo podobný gigant. Myslím, že každý z nás tady, s vědomím toho, že prostě nemá prachy na to začít od znovu, to raději vydá. "Jenom" kvůli tomu, že to už není tak super jako předtím se hra nevydá, budeš v mínusu a o práci přijde 10 lidí (příklad).

    A bohužel kupujícímu člověku je to všechno většinou jedno a zajímá ho prostě jen jak to dopadlo, což je logické, ale na druhou stranu je někdy potřeba některé věci pochopit.

    Můj názor...
  • trebato bude MOBA rpg *1* to je dnaska in
  • Pekný článok akurát ma teda trochu zarazil ten koniec keď Klíma nazval LoL "hardcore" hrou, a ževraj hráči LoLka sú ich potencionálny zákazníci preboha to fakt neviem ako prišiel k tomu že hráči MOBA či ako to je hier by mali záujem hrať "hardcore" RPGčka.
  • blixa
    V prve rade, neni pravda, ze se na Games.cz podobne clanky neobjevuji.. Jen z posledni doby treba clanky o Age of Defenders, Rayman Legends a rozhovor s Michelem Ancelem.. To mluvim jen o poslednich cca 14 dnech.

    V druhe rade - duvod, proc muzeme do Levelu psat takovych clanku vic je jednoduchy - muzeme zaplatit lidi, kteri je pisou. Rozpocet Games.cz neni nafukovaci a z toho, ze ted delame i Level proste vyplyva, ze mame i dva rozpocty na clanky.
  • Pokud s ním chodil do školy, tak ho, myslím, zná o něco lépe, než ty. *3*
  • re: sk

    Tomu rozumime, nebyl by duvod koupit ty dve cisla casopisu. A predtim? Tahle redakce Games tady bude pomalu tretim rokem, jestli dobre pocitam. Proc nemela podobne clanky driv?
  • A čí jsou ty názory, když ne jen tvoje? Já bych třeba ve Valve dělal rád.
  • protoze by pak nebyl duvod kupovat casopis?
  • celoush
    Toť otázka pro redakci.
  • "zapojením autorů s dlouholetou praxí, kteří zaujmou čtenáře nejenom čtivými texty, ale i vlastními zjištěními a závěry, které čtenář na internetu nenajde."

    Stejny lidi co do Levelu pisou i sem. Proc nejsou na Games podobny veci kolem her a vlastni zajimavy zjisteni a zavery?
  • celoush
    Najdi mi někde v popisku Levelu slovo PC či něco, co potvrdí, že já jsem troll: "LEVEL je magazín o hrách a dění okolo nich, který události nepřebírá, ale vyhledává a dívá se na ně z nečekaného úhlu. V Levelu je tím hlavním text a magazín se tomu podřizuje čistým designem bez rušivých elementů, ale hlavně zapojením autorů s dlouholetou praxí, kteří zaujmou čtenáře nejenom čtivými texty, ale i vlastními zjištěními a závěry, které čtenář na internetu nenajde."
  • http://zpravy.idnes.cz/marek-benda-znovu-mlzil-titul-doktora-prav-pouzival-f96-/domaci.aspx?c=A091103_204204_studium_vel
  • Min recenezi u casopisu o PC HRACH ...Choholousek uz ceka trolle.
  • celoush
    Vidíš a já jsem přesný opak... těch 40 stránek je pro mne většinou nutný balast (až na to hledání první čs hry) *3* Nečekám časák jen o hrách jako výstupu, ale i o procesu.
  • celoush
    Nejen v herním průmyslu asi platí ono profláklé: "Done Is Better Than Perfect"
  • Zkusmo jsem koupil poslední Level (232). 100 Kč mi přišla dobrá cena, jenže pak jsem zjistil, že ze 112 stránek je o hrách 40 a zbytek tvoří úvahy, kterak se hry ne/prodávají, kolik ne/stojí, obecné prognózy, IT témata a rozhovory. Kdyby měl Level těch 40 stránek a úměrně tomu nižší cenu, kupoval bych ho, ve stávající podobě mi ale nevyhovuje.

    Výpis oněch 40 stránek: Race Injection - 2 stránky, Skylanders - 4, Rogue Legacy až Legends of Dawn - str. 44 až 66, Gran Turismo - 2, I Have no Mouth - 2, oblíbené hry Brian Farga - 1 , Oregon Trail - 2, hledá se 1. ČS hra - 4.
  • celoush
    Takové rozhovory jsou pro mne nosným pilířem, které mne udrží v nákupech LEVELu *5* Míň recenzí, víc rozhovorů a vlastně všeho ostatního *5*
  • Divas se na to z hlediska vydavatele. Ja jako kupujici vidim ze se mi nekdo snazi prodat odpad, a proto jsem psal ze herni byznys je pokrytecky a nefunkcni jako kazdy jiny. Fakt doufam ze se tim Warhorse nebude ridit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit