Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zombytrooper
    Klasicke zdimani znacky. hra je divna. snazim se ji prijit na chut ale porad me tam neco vadi. tesim se na 2ku to jo. doufam ze bude hodne zmen sle kupovat o prd vylepsenou pardon o vlnky vylepsenou verzi hry tesne pred dalsim pokracovanim je zbytecna utrata penez. viz to porovnani na videjku. fakt nedam tolik dolacu za tak malej rozdil v ne tolik uzasne hre. jine by to bylo s hrou roku atd ale tady je to jak jsem rikam na zacatku zdimani penez.
    Ja si koupil i ccollector verzi a reknu vam horsi jsem nikdy nedostal. zapalovac ktery se ihned pokazil (viatnamci maji kvalitbejsi a to uz je co rict) svitilna jak z obchodu hracek, desne zklamani. jedine co zato stalo je zelezna placka pro preziti s ruznejma otvorama atd. to se muze hodit i kdyz tusim ze pri prvnim pouziti bude zlomena:) okrabce nepovidaje blizzard u nich si clovek vystavuji i bednu jak je krasne udelana tady nudna krsabice plna pilin k vyhozeni:( nezachranilo by to nic. Pritom k filmum se davaji jiz bezne velke modely napriklad PREDATOR. velikost odpovida realite, masdka je magneticka a detaily jsou husty:) opravdu vec k vystaveni. stejne jak robot z jineho filmu inspirujici vsechny robotaky co skladaji pohyblive vecicky:) pozor na podvody koupil jsem collector verzi terminator 4, cekal jsem hlavu v podobnem stylu, byl jsem jako fanda seri nadsen a prisla 15cm plastova koule. hold na fotce jsem mel pocit ze to je idealni a nedival se na youtube. konec koncu mohou to v obchode zvyraznit a nenutit me vse overovat
  • ta hra smysl nedává, protože dying light je ve všem lepší, včetně grafiky ale především hratelnosti, jelikož v DL je 100x vetší volnost pohybu a ten parkour tam funguje bezvadně.
  • uprime receno, tohle je pouze snaha o vydojeni znacky do mrte, pote co techland prisel o prava k prvnimu dead islandu (obdobna anabaze byla v pripade bohemia interactive a operace flashpoint/arma) a vyrobil si dying light je pro mne serie dead island definitivne mrtva (nikoliv nemrtva). dead island 3 se jim hrouti pod rukama, a tak je potreba udrzet znacku v obecnem podvedomi za kazdou cenu. tot vse.
  • Nejvtipnější dle videa je to, že originál verze vypadá prostě líp (minimálně ostrostí) :D Remastered v tomhle případe spočívá v přidání nechutnýho blur efektu a "zvýšení" dohledu toť vše. Vubec v ničem, ale absolutně v ničem nevypadá ta "remaster" verze líp.
    • Oni teda tvrdi, ze to prevedli na novy engine, ale je fakt ze jakekoli ENB by odvedlo obdobnou, ne-li lepsi praci.
  • vypada to dobre, pro majitele puvodni hry to je za 3 euro, a kdo vyuzil nedavne Humble Bundle kde byli oba dily skoro zadarmo tak nema co resit. Kupovat to za plnou cenu je trochu na zvazeni, ale krabicovka se da sehnat kolem 800 stovek, takze to taky neni takova tragedie.
    30 fps lock je jen na slabsich sestavach pri zapnutym vsyncu.
    Rozhodne to lip vypada a je to vic plynulejsi nez puvodni verze...proste za 3 eura to je super.
  • SalemCZ
    nemělo by se to spíš brát jako GOTY než remaster?
    • ...tak to tu ještě nebylo. Bolest nesnesitelná.
    • GOTY jsou super.
      Tohle je jenom zaminka proc prodavat starou hru za plnou cenu.
  • kubi-wan
    No já vám nevim... přijde mi, že všecky tyhle remastery pár let starejch her vždycky hrozně přidaj na kontrastu a saturaci. To je jak nedávno ta "arkhamská kolekce" (dvou dílů, pche) Batmana. To je taky oproti originálu mnohem barevnější a vlastně hnusnější. Proč to dělaj? Proč?
    • Jo jo hlavně tyhle remastery zrovna jako tady tu hru zrovna moc nezmění. Mě to příjde spíš míň barevný v některejch lokacích, krev ta je rudější :D Od toho slova remastrovat čekám spíš něco jako vememe engine mafie 2 a uděláme na něm jedničku. Tam by ten skok byl obrovskej. Takhle se o moc dál s těma hrama nedostanou. Jinak se mi ten nápad dělat starý hry na novo líbí. Ale tak jak jsem psal příklad třeba u té mafie.
  • Tak osobně jsem se teď vrátil k puvodnímu dílu. A asi si počkám na dvojku pokud vyjde. Dying light mě nevzal, i když mu ještě furt dávám šanci. Podle videi tam je semtam líp videt dratenka, ale jinak je to takovy rozmaznuty, mozna ze originál je lepší. Každopadně zkusím remaster pro srovnání a uvídí se.
  • Tady je vše správně... pokračujte. :)
  • Zbytečnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit