Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vychází to z tý módy posílat laciný foťáčky a kamerky do stratosféry balónkama, dělaj to šikovní tatíci se synkama, i Čechům se to už povedlo, asi na tom nic moc nebude, foťáčky se pokaždé s gps vystopují......já bych se tu krabičku nebál, když tak jí pořádně zabalí, aby se náhodou neotevřela :)
  • Tak nevim, jestli je zrovna výhra dostat timhle do řepy *1*
  • Ringwraith
    Tak na doporučení Trolla.Diskuzního jsem se tady stavil a co tu nevidím...

    Cry, cry, cry. Troll je zlí, pls bani!

    Ať žije SWtOR!
    • No počkat, spíše ME, ne? *3*
      • Ringwraith
        To máš to stejný. *1*
        • To je fakt! *1* No myslím, že jsi dnes o nic nepřišel a klidně jsi měl pokračovat v pařbě... *4*
          • Ringwraith
            No já bych možná aj pokračoval... ale představ si, že pro Frogster (vydavatel TERA v EU) znamená "CBT weekend", že servery jsou otevřený pátek, sobota, neděle, pokaždý 15:00-00:00.

            Gejové jedni. No, aspoń se ráno pořádně vyspím.
            • CBT weekend = 15:00-00:00 = *15* *15* *15*
  • blahorodie
    Radsej nech mi na balkon pristane Bosacka Slivovica *3*
  • Kámoš, který byl na vojně u rosničkářů, mi říkal, že tyhle balóny se musely plnit na přesně daný tlak aby praskly v určité výšce a nepoletovaly tak několik dnů po obloze, prý kvůli letadlům. A když se mrknete na meteoradar, jaké je zrovna proudění vzduchu, tak ten z Berlína by sem mohl třeba doletět.... *3*
  • tak tu vesmirnu kopiu by som nechcel.... tolko vesmirnej havedi bude na nej.... *2*
  • Stejne vsechny popadaj do oceanu.:-)
  • Hank90
    ak by to niekomu padlo do “klína” asi príde o potomstvo či už silou nárazu alebo pôsobením kozmického žiarenia
  • Ten "hype" kolem tohohle titulu už maličko přehání, kvalitní titul tohle nemá zapotřebí. *6*
    • Inquisitor
      No proti hypu na BF3 to ještě nic není.
      • No proti hypu na Tamagochi to jeste nic neni.
        • No proti hypu na Skyrim to zdaleka nic není. *3*
          • blahorodie
            No proti SOLITAIRE to zdaleka nic neni *15*
  • Bohuzel zklamu vschny fanousky dramatickych momentu, ale krabicka opravdu behem letu horet nebude a at dvd dopadne jakkoli, stejne bude stacit cd klic.
    • CD key stačí, ale tady jde spíš o tu možnost, že se to dostane do ruky někomu dřív, než hra bude na pultech, takže i klíčem bez DVD toho moc neudělá.
      Tak si tak řikám, jestli to ňáky DVD přežije, jestli warez zase nebude před obchodama napřed...
      • Stejne je uplne jedno jestli budete mit dvd/klic driv, stejne je v instalaci casovej zamek, takze driv nez v den vydani se s tim muzete akorat vyfotit.
        • Mozno vypustia len konzolove verzie... tam ziaden CD kluc netreba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit