Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokial viem (a Google ma neklame), tak fiskalny rok v USA zacina 1.10. predchadzajuceho roka a konci 30.9. daneho roka. Teda FY (fiskalny rok) 2017 je od 1.10.2016 do 30.9.2017. Takze s vasim vypoctom datumu vydania ME Andromeda mi to akosi nesedi.
  • Mass Effekt bude nepochybně pecka, velmi bych se přimlouvala za češtinu.
  • Na Mass Effect jsem velmi zvědavý, první dva díly byli skvělé, trojka už byla trochu slabší tak snad tak kvalita nebude klesat jako například u série Dragon Age.
    • ME 2 spolu s DAI patří k mým nejoblíbenějším hrám vůbec, samozřejmě se Zaklínačem 3. Ale pro mě série DA má rozhodně stoupající tendenci. Vztahové možnosti různých interakcí se společníky v DAI nemají konkurenci. A myslím, že v Andromedě se bude opět na co těšit, ...prostě bioware *3*
      • Jo tak s tou interakcí mezi kumpány máš pravdu jenže přesně na tohle u Inquisitionu doplatil například soubojový systém nebo generické questy a lokace které byly prostě odfláknuté. Pro mě byl vrcholem DA série Origins, který se zařadil mezi mé srdcovky vedle Baldurů a Kotorů a samozřejmě všech Zaklínačů. Mass Effect série je pro mě jakožto diagnostikovaného vesmírofila naprostá lahůdka :D
  • Chceme Battlefield 1944! :))
  • chtělo by to novy medal of honor s druhou světovou valkou a call of duty world at war 2 *2* *2*
    • TheGGG
      už jsem ti snad říkal tomášku, že druhá světová je ohraná jak holka z e55... když něco tak Vietnam, nebo Koreu, po stomilionté přetrpět D-day nebo stalingrad a už snad začnu chtít příspěvky pro veterány...
      • Budete mít svoji válku, budete, dejte jim chvilku času, přijde..........a bude to bolet....
      • Zabíjení nácků neomrzí.
      • Tak klidne druhou svetovou ale jak rikas jine bitvy nebo prvni svetovo vietnam korea klidne taky ale treba obcanska valka by byla super
  • to už nemaj prachy ani na hezkej artwork? *7*
    • TheGGG
      co se ti na armádě robopsů nelibí?
  • Na BF5 jsou možná lidi zvědavý, ale už určitě ne natěšený. EA pravidelně dokazují, jak je možné zničit a zk*rvit kultovní a zajetou herní značku. BF5 bude ještě víc arkádovej než Hardline a BF4 dohromady. Sérii BF jsem měl rád, Bad Company 2 byl pro mě vrchol série a pak už to šlo dolu. Možná teenageri mají jiný názor a mají na to právo.
  • Předpověď pro BF 5 - ještě menší mapy než ve 4, víc vozidel pro děti než ve 4, ještě menší možnost krytí než ve 4, rovnější krajina než ve 4, ještě víc skriptů než ve 4, o dvě rakety víc na zničení tanku než ve 4, váš tým bude sebranka všech ras a nejhranější mapy budou předělané mapy z 2, 3 a jedna ze 4 které vyjdou jako poslední dlc, kde nebude existovat premium ale budeš muset nakupovat zvlášť každé dlc.
    • no pockej jeste se zvlast budou nakupovat zasobniky ..snad aspon za pratelskou cenu *2*
  • Další Titanfall určitě ne, BF ne dřív jak půl roku po vydání a ME ano. Z konce trojky sem neměl takové trauma jako jiní jedinci a MP mě dost bavil. Pokud mi teda do té doby EA nezruší můj Origin učet pro nečinnost. *7*
    • Jedinci kteří si nedokáží představit konec bez výrazného happyendu z toho měli trauma. Já byl už od půlky ME3 a částečně už od konce dvojky přesvědčený, že to jinak než plichtou (něco za něco) dopadnout nemůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit