Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když Andromeda vyšla, po přečtení recenzí jsem se rozhodl ji nekoupit a dnes musím říct, že jsem udělal dobře. 

    Hru jsem pořídil až nyní v akci za 203Kč a za víkend dohrál do konce. 

    Co se mi líbí je grafika, nasvícení, stíny, rozmanitost světů je parádní! Někdy to byla vážně pastva pro oči. Takhle kdyby vypadala původní trilogie! Zvukově opět výborný počin. Ale tím chvála končí. 

    V prvé řadě souhlasím s tím, že příběh je neskutečně mizerný. Nic vás nenutí hrát dál, nic neobjevujete, nic vás nikde nepřekvapí. V původní trilogii jste v průběhu hry neustále získávaly střípky informací a skládali skládačku, tady ne. I dialogy jsou zcela zbytečné. Klišé, klišé a zase klišé. Postavy jsou absolutně nudné. V původním MassEffectu jsem vždy dlouho vybíral s kým půjdu do mise, tady je to jedno. Navíc většina postav vypadá jako malá děcka. Speciálně Asarijky - všechny vypadají na 15 let. :-( 

    Strašná škoda nevyužitého potenciálu. Mass Effect zemřel s původní trilogií a kdo jí měl rád, oplakává ten skon do dnes. :-(( 

  • Není to tak všude. Na kozolich mapu otevřeš třeba dotykovou plochou a zavřel kolečkem.. hawk
  • 50000 od každé suroviny dostaneš ve dvojce pouze v případě když jsi v jedničce splnil quest kde jsi hledal ložiska a sbíral suroviny (Což v praxi znamenalo v Maku projet prakticky všechny možné planety).
  • Jednalo se o hanara a nevzali ho ke spektrám, ale jednalo se o film ve hře kde hanar hraje spektru hanara :-)
  • Celá původní trilogie neměla nikterak uchvatný děj. Byl epický to ano. Ale standartní děj skoro každé druhé fantasy, kdy prastaré "zlo" se snaží vyhubit život. Nic Extra. Ovšem co dělalo Mass Effect, Mass Effectem bylo vyprávění tohoto příběhu a hlavně společníci. To byla hlavní devíza hry to že vás do toho vyprávění vtáhl a udělal jej "uvěřitelným" právě díky vedlejším postavám. Navíc k tomu ještě výborný scénář.
  • Nedavno Andromeda dohraná a je to zklamání.Úplná kastrofa taky ne,ale místama jsem si říkal proč to vůbec hraju.Začátek hry byl zajímavej,ale zachvilku se objevil volnej svět a začala trochu nuda.Všude mraky značek na mapě,,které vedly k milionu nudnejch vedlejších úkolů.Mise pro společníky a hlavní úkoly bavily,nechápu,proč to nemohlo vydržet většinu hry.Světy kde se dalo přistát vypadaly dobře,ale to je všechno.Postava za kterou hraju mi nepřišla nijak zajímavá,spíš mi připomínala troubu,později lacinou napodobeninu Shepa z původní trilogie ME.Společníky z předchozích dílů si dobře vybavuju i po tak dlouhý době co jsem hrál předchozí díly,ale tady už si je skoro nevybavuju.Buďto byly nevýrazní nebo to byly hrozní retardi.V předchozích dílech jsem nad rozhodnutíma přemýšlel,ale tady místama byly tak uměle a do očích bijící,že to prostě nešlo.Minihry v předchozích dílech nevadily,ale tady to jejich blbý sudoku bylo něco!Ze začátku jsem je řešil,ale pak jich bylo nezdravě mnoho,jsem to obcházel.Zdržování,další velká nuda.Souboje nebyly špatný,ale místama byly až moc nekonečný,navíc mi tu chybělo dávání příkazu společníkům,kdy mají použít svoje speciální schopnosti.Ukládání hry bylo na 2 věci!Někdy se kontrolní body neukládaly,jindy nešlo ukládát vůbec,takže všechno znovu od začátku.Hlavní záporák hry byl trapnej,neuvěřitelně směšnej.Při rozhovorech ty držky byly hrozný,někdy to vypadalo,jako by byla většina sjetá.Většinu upravil patch,tak se na to při rozhovorech dalo alespoň nějak koukat,ale to už je trochu pozdě,když máte víc než polovinu hry odehranou.U některých úseků jsem se bavil,,zbraní,zbrojí bylo ve hře hodně,vylepšení do všech druhů výbavy bylo dost.Hra mohla dopadnout mnohem líp,ale bohužel je tu něco,co vypadá dobře,ale potom je to víc zklamání.Hra u mě 6/10
  • Je to hrůza. Mě to při hraní přišlo tak, že ovládám děti a ne hrdiny kteří bojují proti proti mimozemšťanům. A první krogan kterého potkáte má hlas jak kluk v pubertě. Každý kdo hrál minulé díly ví jak drsně krogan mluví
  • Mě se hra Mass Effect Andromeda líbí, co mi trvalo, bylo zvládnutí jiného ovládání než v předchozích mass effectech. Také mi ten příběh pro galaxi Andromeda připadal méně nápaditý, než jsem si já představoval. Co mě fascinovalo, byla projížďka po asteroidu. A také jsem se divil, že v arše ze Země není žádný dětský dorost a i na jiných planetách asi děti neexistují?? *5*
  • Holldir
    Kritizovat tady příběh je to samý jako bys ho kritizoval v cod kde příběh nikdy neni tou hlavní myšlenkou. A nebyl hlavní myšlenkou ani zde. Tohle má být akční hra s efektním multiplayerem. Na tohle se výrobci zaměřili a ne na příběh. Je to jiná hra než původní trilogie a proto je naprostá blbost to porovnávat. A též je naprostý nesmysl hledat v příběhu tu nejsilnější negativu. Problém je v tom, že od andromedy každej čekal to samé jako od původní trilogie a to je špatně. Jasně psali, že tohle bude něco úplně jiného
  • Jack1947
    Nakonec to nebylo tak hrozné... hloupý příběh vyvážený tunou akce která začala už ke konci bejt dost repetitivní... skoro až nudná navíc otravná. ( JN konec jsem byl nucen dojet na Casual)

    Jestli teda brát plus jako to že, sex" se musí zasloužit ale na druhou stranu se to dá až na vyjímky provozovat s více postavami ( v minulém ME to snad tak nebylo)
    Kupodivu se tam ještě někdy určitě vrátím, kvůli nepovnejm misím a romanci :D

    7/10 tak akorát prostě se moc nepovedlo a co tam bylo dobré bylo málo... mělo být více a lépe. Bohužel asi nebyl čas či co.

    Co mě tam štve/štvalo že se chůze párlkát zasekne postava je ! v alkohol" modu. Žeee rozhodnutí maj tradičně vliv jen na konci. Hrajete za blbce co se dokáže seknout a místo skočit na plošinu, spadnout do propasti. Zbytečně moc velký respawn nepřátel - které se navíc respawnou znovu na tom samém místě. Ten hluboký pocit objevování nebo snad cítění že je něco nového tamn prostě nebyl. Odfláklé animace, kolikrát i vyblitá grafika na blízkých texturách.

    Nedpovídalo Hw náročnosti, takhle náročná není ani Arma. + Se pokazil kolikrát sejv když hra zatuhla.Má porblémy s konkrétním HW - třeba jsem musel shodit post processy na medium. Stejně to nebylo plynulé. Ta hra se kousala na jakélkoli natavení... ach kdyby tomu dali ještě +- půlroku. Mohla to být pecka bohužel talhle jen nadprůměrná hra. Neřikám že sem trpěl, jen to bylo jak na váhách zábavu střídala frustrace a zděšení. Třeba nudné mise natááhle ( hlavně ke konci) na hodinu wth... a v misích nefungující quicksave. DLouhé loadingy.
  • Jo,maji usekle nohy.Nekteri vic,jini mene.Treba Liam ma hodne kratke nohy.
  • ad1) k pribehu zatim vyhrady nemam ani ke zpusobu vypraveni nicmene prestoze mam nahrano nekolik desitek hodin, vyzobavam vse co jde. Takze pribeh posoudim pozdeji.
    ad2) postavy mi az na vyjimky prijdou velmi zajimavr. Nudu, sed a utrpeni pro me z posadky predstavuje akorat Liam a Gil. Ostatni jsou perfektni. Na co urcite nezapomenu jsou projizdky po Voeldu v Nomadu za doprovodu Peebee a Jaala. Hlasky mezi nimi jsou bezkonkurencni. S emaily ve hre problem.nemam. vetsina z nich(od posadky) je vtipna. Osobne mi nevadi.
    ad3) a kde bylo receno ze planety teprve cekaji na objeveni? Nez se za cil vybrala Andromeda, mely v ruce leda tak informace o tom, ze by tam mohly/mely byt podminky pro zivot. Ne o tom, kdo tam zije. Navic 600let je dlouha doba.
    Nepretale chteji ziskat informace, proto tabori, hlidkuji a ja nevim co vsechno pobliz ruznych ruin a mini campy po svete? Nevim, predsunute hlidky, ztroskotane materialy na vyzvednuti. Duvody si domysli dle sve fantazie. Me to nijak neobtezuje do te chcile nez jsem nicena se na nejake misto vracet opakovane a opakovane ta mista ozivaji. K tomu vyhrady mam.
    ad4) vymysli novy koncept a dej si na nej patent. Me questy neprijdou nezajimave. Vyplivaji ze situace a potreb. Nejsou tam navic nebo zbytecne. Nejsou heroicke, jsou ale nutne k preziti nebo ke zlepseni zivota zdejsi populace. Pasuji do toho kolem ceho se pribeh toci. Opakujici se? Ano. Planeta je velka, potreba zajistit kompletni perimetr. Umistim majak na vytycene misto, jeden by to nepokryl. Nemam problem.
    ad5) technicky stav je asi individualni. Vcera se mi pridal druhy bug (resitelny reloadem hry) a nasledne bez problemu. Nic vic neprijemneho me ve hre nepotkalo (ps4 verze). S automatickym prehazovanim teackovani ukoli jsem se nesetkala. Mozna problem pc verze, mozna rukama. Na ps4 se me to zepta a vyzve ke zmacknuti tlacitka zdali chci novy ukol sledovat. Pokud nic nezmacknu, vrati se to k puvodnimu. Nestalo se mi, ze bych v prubehu zjistila ze jdu spatnym smerem za necim jinym. Jak to funguje na PC nemohu potvrdit.
    ad6) nemohu zatim posoudit, nemam dohrano. Snazim se vyzobat vse co jde a stripky nachazim a pevne verim ze dalsi najdu a provazanost tam bude. Pokud ne v tomto dile, v pokracovani snad urcite. Imho, kdo vedel o planech Zahadneho? Nikdo! Mel tak dokonalou vlastni sit ze byl jak stat ve state. Plany na Normandii byly ukradeny. Proc by se o projektu Andromeda tedy nutne muselo vedet? Verejny projekt to rozhodne nebyl. Projekt nekoho mocneho, bohateho.. ano. Koho proc a jak se snad dozvim at v tomhle dile nebo v dalsich. Kdyz ne, zily mi to netrha. Fantazie pracuje na plne obratky dokud mi to nekdo nevyvrati nebo nepotvrdi.
    Biotiku nevyuzivam, neposoudim.
  • Jack1947
    Ta nuda už tam byla čekal jsem že se mrknu na více planet ale ne dali se jen těžit *7*
  • Pořád se tu řeší mimka obličejů, ale jsem jediný, komu připadá, že mají všechny postavy krátké nohy? Asi jako Paklíč z pevnosti Boyard.

    Jinak v recenzi se uvádí nudná těžba z prvního dílu, ale to otravné skenování planet a vypouštění těžebních sond bylo ve dvojce
  • Jo souhlasim s tebou ta biotika mĕ dobila XD nebo ty hlášky postav hrůza radši hraju 2 díl , až vyjdou DLC a všechby patchty tak si to zahraju znova
  • Jack1947
    Přesně tak!
  • akutni fanboytida
  • jamar28
    Máš kliku, že na tebe vyšla hra bez chyb. Já takové štěstí neměl. VŠECHNO je bezchyby - to bych o Andromedě jakživ nenapsal, to spíš ÚPLNĚ VŠECHNO obsahuje alespoň nějakou chybu.
  • jamar28
    Ale to zas ne. Koupě nelituju, ta hra mě baví, jen má prostě své zásadní chyby, které ji ohromně srážejí a s trilogií se prostě nemůže srovnávat.
  • To jako vážně?!? ÚČESY? Jsi debilní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit