Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč se rozčilujete, copak Vás někdo nutí to koupit? Mě třeba nikdo, koupím originál hry a DLC, no to je součást hry, takže se dodává zdarma k ní, to je přece jasný-nevím, kde vidíte problém? Stačí jim za DLC neplatit a vono jim to třeba časem dojde, že hry se mají vydávat kompletní, jako se to dělalo posledních já nevím, 20 let...nebo budou časem donuceni vyházet část progresivních absolventů obchodních škol i s jejich představama o porazitování na zákaznících a fanoušcích.
    • tohle ti nebude fungovat, tady totiž funguje role tzv. černého pasážera (taktéž z ekonomiky) kdy i když se pár lidí domluví na bojkotu, vždy jej někdo (nakonec většina) poruší a hru koupí, jelikož jak ostatní bojkotáři poznají, že tu hru koupil zrovna on, že?

      A jsme tam, kde jsme byli. V pr.
  • Kompilace, ktera neni pro nikoho.
    Letitym fans nenabizi naprosto nic, a jak pise dole CainPullo v dobe vydani kompilace budou vrcholit masivni predvanocni slevy, kdy ME 1-3 poridite odhadem za 800 kc. Proc kupovat tohle za 60 dolaru, tedy u nas 1200-1300 kc, vi asi je ti, co tenhle soubor tri dilu bez pridane hodnoty(pokud nekdo neni uneseny z krabice) vymysleli.

    Za rok se to vyda znovu, jako Ultimate Editon a bude obsahovat placene DLC z ME2 za dalsi rok... :)
    • Prave jsi pochopil fungovani marketingu. Pulka z tech co tu breci si beztak ME serii upiratila - kdyby alespon drzeli hubu, vedomi si toho, ze prave kvuli takovym se firma musi snizovat k podobnym resenim, aby si udrzela finance potrebne k vyvoji dalsich her. Ty by jsi vedome vedl svou firmu ke krachu?...
      • bych ti k tomu zahrál na fujarku. EA, je na pokraji krachu. Ne vlastně si jen kupujou sporťáky a lítaj v letadlech.

        http://nerdreactor.com/2012/10/01/oddworld-creator-says-fk-you-to-ea/ *9*
        • Dle stylu tveho uvazovani soudim, ze nema smysl se ti pokouset neco vysvetlit. Nebo si myslis, ze v EA berou vsichni stejne? Od sefa po posledniho pingla? Tvuj nazor je dost kratkozraky. Vyvoj her za stovky milionu potrebuje jiste financni rezervy a investice. ..Uz ti docvaklo?
          • jak píše kolega pod tebou.
          • asi tě nenapadlo, že kdo si to koupí, očekává kompletní trilogii (tedy i se všemi vydanými DLC). Zkátka aby měl komplet a nemusel to shánět po jednom. To je (nebo aspoň donedávna byl) smysl si takovou edici kupovat. K čemu je pak mít ME 1 až ME 3, ale stejně s nutností dokupovat další DLC. Jako za 60 dolarů bych očekával komplet.
            • To mas pravdu. Samozrejme ze by to bylo lepsi, ale ja psal o tom proc to tak je. Navic , jste to nevyslo a nikdo tudiz neinormovan nepromrhal ani vindru- proto nechapu ty ,,kill em all'' komentare. Nova oktavka v zakladni vybave taky stoji vic ted nez bude stat za rok stejna s o neco lepsi vybavou a nadava nekdo na skodovku? Tak to proste funguje. Uz mi rozumite?
  • Nejsem si vědom toho, že by EA někoho jakýmkoliv způsobem nutila kupovat jimi vydávané hry... Proč tady každej pičuje, vždyť nikdo nikoho nenutí ten Mass Effect hrát.
    • Jakej č_rák mi dal mínusko??? H_vado bez názoru! Jen klikat!
      • Já jsem dal minus za toho č_ráka. Řekl bych, že většina ostatních se škodolibě pase na tvém vzteku a těch minusek budeš mít za chvíli hromadu. Lidi jsou bestie. *1*
        • :)
  • Ty vole!!! S timhle se uz musi neco delat, nebo si od tech EA k*nd nechame s*at na hlavu porad ?!?
    • co treba, ehm, nevim ... NEKUPOVAT TO?!
    • :-D Presne diky tomuhle ,,se musi'' pristupu jsou bohatsi jeste bohatejsi a chudi stale chudsi ;-) Az tam bude ,,musim'' a pak ,,udelam'' tak se zacne neco dit. Do te doby budes jen smutne cekat...
  • nejspíš tam dali ty DLC, které neslavily největší úspěchy a na těch dalších hodlá EA trhnout peníze, ME3 je stále poměrně nová hra, takže mě nepřekvapí, že tam nedali DLC žádné

    za nějakou dobu vydají další edici, kde bude už vše... ale to hned tak nebude
  • Tesim se na den, kdy EA ohlasi konec. Budu to brat jako svoje druhy narozeniny
  • Kde jsou ty doby kdy se dala EA respektovat.
  • MishKonn
    Až vyjde Dragon Age III, tak EA vydá "THE DEFINITIVELY DEFINITIVE MEGAUBER EDITION".

    Poznámka pod čarou...
    Dragon Age Game Disk 2, Dragon Age II Game Disk 2 and Dragon Age 3 Game Disk 2 sold separately.
    A budou hlásat, že vám tam velkoryse udělali místo i pro ty chybějící disky, ať si je po koupi můžete založit.

    Bravo, assholes.
    • Jdi si odpočinout.
  • Hoši z EA dělají vše pro to, aby si ťukala na čelo i děcka na pískovišti.
  • Me by zajimalo jetli se ME docka lepsich textur pro PC (nevim k cemu byli lepsi textury na konzolich kdyz to nerozjedou) a taky jetli v ME2 bude oprava aby se clovek nebugl o zed a byl asi tak 5 metru nad hraci plochou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit