Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu vtipna diskuze :D
  • a tak lidi s hacknutym xboxem uz to hraji ? jaktoze je na youtube tak malo video primo ze hrani konkretniho uzivatele ..?
    • Miserius
      Protoze videa se okamzite blokujou, ale ruskych gameplay videi jsou mraky...
      • Miserius
        Tu peknej, ale samej spoiler:
        http://www.youtube.com/watch?v=vCsMl1l8LsU&feature=relmfu

        Tak uz deleted *7*
  • Co tu riesite tieto kokotiny si to vypnete v hre a hotovo, alebo to ani nezapinajte a chodte hrat MP2 a ked sa vam ani to nepozdava tak mi mozte napriklad vylizat rit
  • Vás tu poniektorých niekto ovalil po hlave mechom? :D Tieto módy boli aj v predošlej hre len tam sa to volalo dead man walking. Tu sa to nazýva arcade mód alebo nejak tak. To je len na predlženie zábavy. Ked už budete mať 10 krát prejdený SP tak si to skúsite dať ešte raz a na čas alebo na body.
    • Přesně tak, také nevidím důvod, proč se tu čertí kvůli něčemu, co za prvý bylo už v předchozím díle a za druhý k tomu nemusí ani přičichnout.
  • Miserius
    Tupci, toto jsou veci navic/extra/bonus=neco co nemusite vyuzit, haranti...
  • Doufám že se to bude dát vypnout, nemám rát tyhle všechny prkotiny co mi kazí zážitek, kdyby bylo po mím tak bych ve hrách nechával maximálně malou tečku pro zaměřovač a všechny ostatní prkotiny pryč..
  • Danny28
    Vy jste hlupáci.V nadpisu stojí že hra nezapomene na arkádový módy a vy z toho hned děláte jako by hra počítala score i v klasickým SP módu *15* Nemám slov.Všechno si bez myšlení hned překroutíte a pak brečíte.
    • LTM3
      Já bych jim doporučil tuhle knihu http://pragma.cz/kniha/proc-jste-tak-hloupi-nemocni-a-bez-penez *1* I když nevím jestli jim to pomůže, když umí číst jen nadpisy.
      • Tak co pomohla ti ta kniha? Vidim ze asi ne, kdys tady delas reklamu na knihy.
    • Tak tak, tyhle deti zjevne ani puvodniho Maxe (kde podobny mody byly taky) nehrali, jinak by takovy vyblitky napsat nemohly. Osobne me tyhle mody zabavili max na par minut, ale proc ne. Je to vec nevic
      • Souhlas, ale nez budes priste neco komentovat, radeji se nauc cesky, protoze jinak bys za dite - a to bud hodne mlade nebo hodne hloupe, mohl byt povazovan sam.
        • vždycky mě pobaví člověk, co káže o češtině, ale háčky a čárky jsou mu neznámé :) Jinak s tebou samozřejmě souhlasím. *3*
          • Vetsinou komentuju z prace, kde podpora ceske znakove sady zcela chybi.
        • Shaker
          ty ses tak dospelej, az mi vypad dudlik
          • To si ce jsem, ale cesky jsem umel docela obstojne uz na zakladce.
    • ZvacA
      Souhlasím, jen jistý zpestření hry, ne nepodobný módům pro jednoho hráče z předchozích dílů, tady navíc pro více hráčů, který ve výsledku nemusí urazit. Diskutovat o důležitosti podobných věcí k Paynovi je jedna věc, ale mlátit hlavou kvůli tomu do zdi jako jiní místní kolegové určitě není třeba. Každopádně se uvidí za týden, jak to vlastně s třetím Paynem bude - osobně se nechám překvapit, ale tady Josef & spol už nepochybně koupili basu k oslavě s očekáváním, jak MP 3 u kritiky i u hráčů propadne. :)
    • Mechwarrior_bw
      ja by som bol rád keby počítala score aj v SP móde (ale smozrejme iba interne, s tým, že by na konci hry ukázala kompletné štatistiky), nevidím v tom problém - ak by to nemalo efekt na hru. Arcade mód nech si hrá kto chce... prečo nie.
    • A ty si akorat najivni! *1*
  • Vím, že to není pro každého, ale odsuzovat kvůli tomu celou hru? Mě to přijde jako zajímavý prvek a hře to rozhodně neuškodí. O důvod víc si zaskákat s bullet timem, ne?
  • Jako přidána hodnota proč ne?! Ale bavilo by mě to jenom v cooperaci
  • Max paine a pocita se skore?! Vazne uz s tim bezte do prdele!
    • GuruSerpent
      Co ti vadí na počítání skóre?
    • Shaker
      k cemu jinymu chces v multiplayeru priradit odemykani zbrani?
      • Mp v teto hre nema vubec co delat. Velka skoda ze Max Peyna 3 nedela Remedy *13*
        • Ap prečo nie? Keď to nijako neublíži singleplayeru (čo pochybujem) tak to aspoň predĺži hodiny strávené pri hre.
        • ty nemas co delat v teto diskusii. ty negramotny magor.
          • *1* *1* *1* *1* nebrec!
    • *payne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit