Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    hochu...tobě je tak 10...max(Peppa)
  • Lol naučte se číst někteří :D Peppa to (i když to podal celkem dementním způsobem) považoval za vtip :D
  • Ale tak dohrat stary Maxiky bez bullet-timu mohl byt dobrej hard :D !!! Kazdopadne jsem Peppu moc nepochopil, ale to neni dulezite .... .-)
    • Mechwarrior_bw
      ja ho má odohraný bez b.t. vo first person pohlade a nie raz ! a môžem potvrdiť, že sa jedná o jednu z najťažích hier aké som hral. Ale aby som bol úprimný tak asi 2-3 x som ho použil, keď som už bol unavený z neustáleho loadingu.
  • "klicovy prvek" bola predsa noir atmosfera...
  • Shenkster
    No lol...di se zahrabat
    • Peppa
      Ty budes asi drsnej typek s rovnym ksiltem a nigga jako prase. A kdyz daji rodice kapesne, tak i na disko! p
      • Shenkster
        To bych musel bejt jako ty a mít rodiče jako ty :) mě už dávno rodiče peníze nedávaj ;) Aspoň vím že v Max Payne byla jedna z prvních her (ne-li uplně první) ve které byl použit bullet-time ;) chytráku
  • Sem si musel udělat screenshot, tohle by mi nikdo neuvěřil :D díky Peppo
    • Peppa
      Jinak oba Maxe jsem samozřejmě hrál, dvojku jsem dohrál x-krát, jednou jen proto, abych sledoval seriály v TV. Dodnes používáme s kamarádem hlášky z John Mirra - Flamengo a Lords and Ladies byla ultimátní story, které dnešní telenovely nesahají ani po paty! My lord, my Lady!

      "John Mirra?"
      "Yes, this is he."
      "This is John Mirra. Welcome to the next level."
  • Já s tím souhlasím, alespoň tahle srdcovka z mého dětství, dostane punc větší realističnosti, co do pohybů se týče. Max bude vypadat víc jako člověk, než robot...
  • Myšleno na Peppu ;)
  • Děláš si prdel?
    • Peppa
      asi jediný, co to pochopil *1*
      • bobsh
        trololololo *1*
      • Jo všíchni jsme se ti zasmáli :D
      • Mechwarrior_bw
        skús písať tak aby bolo zrejmejšie či ide o žart/iróniu/sarkasmus alebo nie ... Samozrejme ja ti verím, že si MP hral ale to, že si teraz za vola je žial iba tvoja chyba, nikoho iného.
  • vsadim se o co chcete, že díky enginu to bude jedna z nejlíp hratelných her..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit