Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem jediný,komu vadí ty typicky lehké,loutkoidní rockstarovské animace postav......? :/
    • Už to beru jako takový rukopis :))) Ale taky jsem si všiml.
  • Tahle hra bude totální nářez. Jde vidět, že prostředí berou se všemi reáliemi (běžná praxe policajtů v Brazílii popravovat na ulici kriminálníky, slumy). Euforia engine a, věřím, výborný příběh. R* nikdy nezklamali a jistě nezklamou ani teď. (btw, trailer perfektně sestříhaný)
    • Jj sice bych spis byl pro Rio ale jinak se mi taky zda ze to ma velkej potencial (jestli to ma Euforii tesim se jeste o neco vic). Jen to uz proste nebude ten starej dobrej noir Max Payne... co nadelame.
    • A ještě bych chtěl poznamenat, že zatrpklost místních konzerv je vážně k smíchu.
  • Tak to vypadá že to bude ten starý dobrý Max podle extrémně noir traileru.... Tedy jestli má ten trailer být černý obdelník... *7*
  • Jestli tam nebude Mona Sax, tak to nebude stary dobry Max.
    • smejki
      a měla by letět ve vrtulníku ze závěru jedničky *14*
    • Hmm mel bys asi zahrat dvojku, hned ti bude jasne jestli tam bude ci ne
      • Měl bys dvojku dohrát na nejvyšší obtížnost a moc jasné by Ti to nebylo.

        http://www.youtube.com/watch?v=xGER40F0JzE
        • ZvacA
          No, to je ale otázka kánonu a ten po odehrátí nižších obtížností logicky a opakovaně říká, že Mona to nepřežije. To, že na nejvyšší obtížnost máš jiný outro bych bral jako bonus, než jasně daný důkaz o tom, že by měla ještě v nějakém příběhu co dělat.
          • Tak já psal, že to moc jasné není, protože záleží na R*, který konec zvolí jako canon - může žít, ale nemusí... A nebylo by to poprvé, co konec na nejtěžší obtížnost je jiný a je brán za canon.
            • Prince of Persia The Two Thrones je nejlepším přikladem.
  • ucho
    děsný přehrávač, ani fullscreen to neumí
    • sleepless
      Tohle je prehravac Made in Rockstar, musel jsem ho nechat, protoze jedine pres nej funguji ty poznamky.
    • ale hovno, vsetko ide
  • frag.ment
    Video se seka i na mem kvalitnim pripojeni, ale co uz. Jinak to nevypada zas tak spatne, ale nejvic me zarazilo, ze bude kladen duraz na boj z blizka a pestni souboje - to snad ne :-(
    • Firefox Portable, vyupdatovany flash a funguje bezproblemovo aj na 720p, za predpokladu ze to necham natiahnut (s kvalitnym netom chvilocka), pustim a nicoho sa nedotknam, akonahle tam beham a klikam mysou tak to zasekava. Akurat ten "fullscreen" je tak 2/3 screen :D A boje na blizko? No ak by to bolo modovatelne a niekto by spravil KungFu mod, tak by som nebol proti. V jednicke moj najoblubenejsi a bez neho jednicku uz ani prakticky nespustim. Beh po stene, preplesk, roundhouse kick, like a bus *1*
  • Teda, koukam, že už udělali nový videa, ale jestli je nezprovozní na opeře, tak to u mně hodně klesli *10*
  • Taky mi to video nefunguje...:-(
  • Diky, Petre.
    Lidi tady vazne potrebujou vysvetlit, ze noir nemusi byt jen o desti a dlouhejch kabatech...
    Teda ne ze bych veril, ze to nejak zmeni osud tyhle diskuse : D

    Sam nevim, jestli bych radsi Maxe staryho, nebo takhle posunutyho. Asi nejlip kompromis - treba by se mohl na pulku hry vratit do NY (se vsim vsudy), nebo podobne.
    Urcite jsem ale rad, ze ta serie nestoji na miste. Stycnych bodu bude habadej.
  • Mně se to líbí a to jsem dohrál oba předchozí díly minimálně dvakrát nebo třikrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit