Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrůza, nuda, šeď ... co to jako má být? To nemá se světem mechů nic společného. Jen tedy ty rádoby mechy. Grafika o třídů jinde než konkurence. Prostě prachsprostá střílečka typu quake je, že je vidět palubní deska mecha. Já nevím co si ti tvůrci dnešních her o hráčích myslí ...
    • Je to indie, né nějaký AAA developer. To hodně omlouvá...
  • Co se vůbec děje s Mechwarrior 5 ?.. Pracujou na tom vůbec.
    • pokud vim tak to je uz dlouho u ledu
  • Ta moderátorka je neskutečná kočka:)
    • souhlasim ,)
  • Jakože Hawken vypadá pěkně, to bez debat...
    Ale jak říká Zark - přijde mi to spíš jako střílečka než mechárna...
    V Mechwarriorech měly stroje například velmi důležitou tu věc, že pokud se mech pohybuje rychle dopředu a chce zastavit, tak má něco jako brzdnou dráhu... prostě musí zpomalit a zastavit. Takové věci jako okamžitý přechod z běhu dopředu v couvání je v Mechwarrior naprosto nemožný.
    A to je svým způsobem jedna z věcí, které dělají Mechwarrior něčím jiným než jsou obvyklé střílečky - hráč pracuje se strojem, který se řídí vlastními pravidly - nemůže jen tak zastavit potom co běžel stovkou/ nemůže udělat okamžitou otočku o 90, nedejbože 180, stupňů; v žádném případě nemůže dělat úkroky (ano, může mít tělo otočené jedním směrem a nohy jiným, ale to je úplně něco jiného)....

    Hawken vypadá jako hezká FPS, ale mechové jsou tam jen na ozdobu...
    Ale stejně ji zkusím...
  • Prečo má furt ruky vo vreckách? Ešte aj keď si ruku s nimi podáva, druhú má vo vrecku. Wtf? A toto som si všimol už aj v inom nejakom videu.
    • Už som si aj spomenul v akom druhom videu. CoD MW3 prezentačka, tam tiež chlapík má furt ruky vo vreckách. To je nejaký nový štýl alebo čo?
  • Jako velkého fanouška mecha žánru jakéhokoli druhu mi to připadá jako prachobyčejná střílečka, kde místo lidí běhají nějaký stroje. Kde je nějaký fyzikální model? Vždyť ty pohyby jsou na několika tunovej kolos příšerně rychlý a nepřirozený, a to beru ohled i na japonský mechy, kteří mají ve zvyku docela šílenou akrobacii. Grafika je ale úchvatná, to bez debat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit