Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strategická časť ma nenormálne baví, ale špinavú robotu, t.j. na bojisku, nechávam na generálov. Otravuje ma to :D Naposledy som viedol bitku sám niekedy v Shogun 1, odvtedy nie, nemám na to nervy a čas :D
    • Každého věc,ale osobně si myslím,že o dost přicházíš... *3*
  • Tak pokud jste hráli Shogun 2 na maximánlní detaily tak víte že měl nádherný detaily. Bohuzel zadny mesta apod, ale jednotky byly jak z neaky FPS akorát neotevíraly pusu. :P Bohuzel nemám 4jádro tak sem si ty detaily zapl jen pro zajímavost, ale na hraní jsem musel ubrat. :-(
  • Keyz
    Snad tam nebudou také megalomanské bugy. *3*
  • Ty si opravdu vychytralý lišák
    • Yes, I am. *14* *6*
      • Jsi nějaký jiný.... měkčejší, hebčejší, bělejší.... Že by jiný prášky? :)
    • reakce na "Trol.diskuzni - reloaded"
  • První trol byl celkem "vtipnej", ale teĎ už je tu přetrolováno pubertálníma hňupama který do diskuse o ROME II cpou nějakej článek s Vávrou a Skyrimem starej 3/4 roku...fakt si pohoňte jelimani, tlačí vás to...
    • "Hate me my haters" *14*
      • To ani ne...si mi ukradenej, já jen, že normální člověk si na ten článek ani nevzpomene...děláš taky něco jinýho, než že hraješ hry a čteš Games?
  • No uz aby to vyslo mňam
  • U strategie je grafika až to poslední. Byl bych raději, kdyby přicházeli s novinkami ohledeně samotných herních principů. A udělejte už konečně funkční diplomacii *1*
    • ... a funkční boj v budovách, bych prosil...
    • Ideální by bylo obojí, grafika hodná roku 2012 a hratelnost jako starší hry. Snad nebudou tu hru neak moc zjednodušovat, nejdůležitějsí je aby to fungovalo na bojišti, tam je i síla multiplayeru. Ale kdyby se povedlo udelat pořádnou UI a na mapě světa bylo by to super(aby sváma spolupracovala, utocila nebo branila a vy ji třeba mohli prijit na pomoc nebo ona vám a vlastne aby aliance mela vetsi smysl nez jen krytí hranic, a taky aby hra sla vyhrát se spojencem a nemuseli ho na konci zradit a dobýt nebo on vás protože jste moc silní..)

      Asi to moc nejde, ale bylo fajn kdyby neak zapracovali na loadingách.. cekat furt 25-40sekund před/po bitvě v singlu bylo po 2 hodinach uz unávné.. ale tady asi pomuzou jedine SSD disky..

      Jo a taky nevím jestli grafika hodná roku 2012 je hodná mého počítače :D Chce to si to udělat ježíška :P
    • Co treba slibovana kooperace namorni bitvy a pozemni bitvy na jedne mape, kdy strany na sebe maji navzajem vliv? (predpokladam ze vyhra s lodstvem zajistuje support jednotky/palbu sipu/vylodeni v tylu apod.)??? To je imho docela dobry, a radikalni kousek v RTS.
    • Další ovečka stěžujcí si na diploacii apod. .... *6*
      • To jsou zase jednou kecy. Porovnáváš tu dvě hry, které jsou ve svých žánrech podobně kultovní, důležité a milované, přičemž u jedné chceš hledat sebemenší chyby a u druhé ti vadí, že se na chyby poukáže? A že Shogun 2 ukázal, že AI a diplomacie jsou opravdová bída a že je to nejpalčivější problém této jinak úžasné série.

        I tvůj zvrácený boj za "spravedlnost" tím dostává trhliny. Asi bys to už měl pomalu zabalit, tahle póza už je trochu ohraná a tvoje chyby v jejím zastávání ukazují na to, že už nevíš, jak dál.
        • Jestli myslíš tu hru, kterou myslím já, tak slovo "sebemenší" chyby nemůžeš myslet vážně.

          Jak AI, tak diplomacie už od samého počátku není "dokonalá", já jsem s tím nikdy neměl problém a to hraju sérii od samého počátku. Mě jen zaráží, že u ( radši nezmiňované hry ) se vše přehlíží a tady u série TW tu každý bleje a bleje o dvou "chybách" furt dokola. Není zprává o TW, kde by nebyl komentář o AI a diplomacii. *16* Bída to rozhodně není, mě AI i diplomacie vždy fungovali na úrovni, rozhodně nemůžu říct, že by to byla tragédie, jak tady někteří tvrdí.

          Ani nechtěj vědět, kde mi jsou názory ostatních co se mnou nesouhlasí, žádný boj za spravedlnost tady rozhodně nevedu. *15*
      • Grafická stránka hry zabaví na pár hodin. A jelikož to vypadá, že mody nebudou v takovém rozsahu jak jsme zvyklí, o to víc musí chlapci zamakat na základních prvcích hry.
      • To je opravdu ošklivá nepravost, oprávněně si stěžovat na chyby ve hře. *1* *1*
        • Hlavně když si tu oprávněně stěžoval pan Vávra, tak se to nikomu moc nelíbilo co ? *6*

          Místní "logika" - na něco se nadává a je to ok, na něco se nesmí nadávat, protože proto.

          Jak říkám... ovečky... *5*
          • Nelíbilo se jen to přehánění o tom, jak tam nikde nejsou hajzlíky a jak mají budovy špatnou konstrukci a tak, ale to se všechno dávno probíralo už v diskusi pod článkem, tak to laskavě netahej sem.
            • Co jsem tu diskuzi četl, tak to nebyly jinom takový "úlety" ve stylu záchodů apod.

              Jinak, radši nic, nebudu přece panu BOSS-redaktorovi přidělávat práci s mazáním mých komentů. *6*
          • Tvl. *1*
            • Záměrně jsem ten název hry nezmínil, jelikož tady nefunguje svoboda slova, ale totalitní cenzura. *6*
            • Jo tys to myslel vážně? *1*
            • A ne snad? *6*
  • to je film?
  • Blablabla diplomacie, blablabla AI, blablabla... *6*

    Stejně pak budete tiše hrát ve svém pokojíčku desítky hodin a bude vám diplomacie a AI u řiti.
  • Na EU ani CK to nemá ani omylem, tohle je pro jednoduše založené lidi, kteří si myslí, že jediným prostředkem úspěšného vedení je fyzické násilí.
    • "Valka je pokracovanim politiky jinymi prostredky" Karl Von Clausewitz
    • Cahir
      Tak zas dobrý Lubošku.
    • To bylo tak krásně diplomatické. :D Ale vážně, EU i CK je o něčem jiným, vlastně ale takový spojení TW a EU...páni...to by byla úžasná hra
    • Co to je za hovadinu? *1*
    • Kozy
      Neříkej že násilí nic neřeší :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit