Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi patrim k mensine, ale ani ja sa nemozem stotoznit s negativnymi reakciami na tuto hru. Je v nej vela peknych momentov, napriklad popravcia cata pri rieke, schovani ostrelovaci... V kazdej mape je vzdy nieco zaujimave, prekvapive. Najviac asi potesi neuveritelna volnost v rozhodovani, ako splnit ulohu. Kazdy si moze vybrat sposob utoku, aky mu vyhovuje (teda prinajmensom to moze skusit, ci sa mu to podari, zavisi na jeho sikovnosti a schopnosti vyuzivat jednotlive zbrane vojakov). Vsetky pohyby maju vojaci krasne animovane, hra je plna detailov, napriklad skusali ste plavat vo vode pomaly a zrychlene?, vojaci zmenia styl prsia na kraula :-). Jasne, ze toto vsetko bolo v podstate aj v predchadzajucich dieloch serie, ale tu je to opat posunute ku dokonalosti... Asi najviac ma vsak zobral zaver v americkej kampani pri uteku vrtulnikom, citil som sa podobne ako v kultovom filme Cata (Platoon) od Olivera Stonea, ked vsetci moji hlavni hrdinovia padli pre zachranu ostatnych. Velmi dobra hra! 8/10
  • je to pěkná blbost,na multiplayer je dobrá,el na assalaut squad to rozhodně nemá,navíc kamapně sou nejvíc na nic,nejenom že nejsou moc zábavné,ale také hrozně těžké že kolikrát budete mít chut to okamžitě odinstalovat.,nic moc see jinak nezměnilo...pro mě je to zklamání
  • Ono hlavne Vietnam delal jiny tym nez delal predchozi druhovalecny Men of War dily, takze mozna proto nenaplnuje standarty Men of War titulu....
  • Po přečtení recenze jsem získal dojem, že autor v ní uvádí hlavně své pociti, což nebývá na škodu, ale nějaká ta objektivita my neškodila... Co se týče obtížnosti, tak u Men of War jsem mapu snádražím dohrál na 5tý pokus..
    • Diky za nazor. Myslim ze napriklad hodnoceni obtiznosti je objektivni. :) Nektere mise ve Vietnamu pri normalni obtiznosti nedohrajete ani na paty pokus. Za to rucim :)
      • To jsem rád, s kamarádem jsme si vytvořili v assault squadu scénář a zatím za sebou máme šest pokusů a nic.. celkově nás baví hledat nové cesty a tak...

        jinak musím tenhle server pochválit už jen tím, že se tu objevují zprávy o tom hrách i deskových, na které bych normálně nenarazil....
  • IsimonI
    Autorovi se až tak nelíbil první díl, který byl zaměřený na singl. Nebereho ani teď vietnam, který je zase zaměřený na singl, o Red Tide se ani nezmínil(který byl čistě singl)... Líbil se mu až mult AssSq.,,
    Prostě,, mi to přijde jako: i kdyby měl mít vietnam// o co lepší singl tak si víc jak 7/10 nevyslouží....
    • Diky za komentar. Neni pravda, ze se me hra nelibila z duvodu, ze je zamerena na singleplayer. Prvni dily jsem hral s nadsenim, líbily se me, ale po dohrani jsem je proste dal stranou. Coz se u Assault Squad nestalo. Vietnam ma jine problemy, ktere ji strhly v hodnoceni (obtiznost, ovladani, malo misi...)
      • IsimonI
        Určitě si Vietnam zahraji(podle všeho na easy.xD... přesto mě taky velice mrzí, že se ve hře neobjevuje dobová muzika,, která neodloučitelně k vietnamu patří. Hned je to jinej pocit,, zasypávat napalmem prales v rytmu fláků z 60.let.x) Obsahuje hra nějakou formu skirmishe?
        • Prave ze zadny skirmish tam neni, jen kooperace na misich z kampani.
          • Tywoe ono to nemá ani mulťák. *10* Já se těšil jak vyrazím na imperialisty.
            • Multak ma ale je to velke sklamanie tak ako cela hra. Keby to bolo do 15 eur nepoviem ale vypustit alfa verziu stym ze este ju rozkuskujem a zarobim na DLC...velke sklamanie este ze tu je AS. Druhy krat si urcite velmi rozmyslim pri nakupe dalsieho MoW a to som skalny fanusik.
          • to je prave ohromna skoda.
  • A to je přesně ono já například nemám na multiplayer čas a těžce nesu čím dál tím víc orientované hry pouze pro multiplayer ale co je horší že prakticky přestaly vycházet strategie,kde jsou ty časy kdy vycházely hry jako Blitzkrieg,Sudden Strike,Company of Heroes či úžasný World in Conflict ? jediné co zaplat pánbůh zbylo je Theatre of War který je ale z každým dílem víc zabugovanější a snad nás obštastní nový díl Combat Mission ale když nad tím přemýšlím tak pohřbena byla i rts pro masy jako C&C,Earth či další suprové strategie minulí rok vyšel pouze Starcraft 2 a Total War který mě ale díky době do které je uveden vyloženě nebaví...takže ano jsem rád i za Men of War z Vietnamu
    • XXDarthVaderXX
      Company of Heroes bude, nepřímo(nebo tak nějak i přímo) to potvrdili lidé z Relicu, tak že ohlášení hry by se dalo čekat cca za rok, rok a půl *3*
      • Relic by som uprosil na kolenách nech si daju pokoj s Dawn of War a začnu pracovat aspon na datadisku(poriadnom, nie ako Tales of Valor) a coh2 by bolo darom z neba, a zbavit sa do buducnosti problemov z NAT odpojovanima pod. Trh je na harcore strategie chudobny to je pravda *9*
        • Zayl
          Nemůžu souhlasit. WW2 strategií je tolik, že by člověk utratil bohatství než by je zkoupil. A nejspíš zemřel než by je dohrál. Strategií z W40K je jako šafránu.
          • Dva díly a šest datadissků za šest let není kdovíjak málo, když se vezme v potaz že je to furt kvalita. VJá bych radši nějaké RPG, sice by byla volnost rozhodování odst ovlivněna, ale farka by to byla.
    • U Total waru se neboj *3* Je dost nepravděpodobný že by byla Shogun 3.... Je zajímavý že u TW by mi snad žádná éra nevadí.
      Nějaký COHY ze současnosti bych moc bral....
      • XXDarthVaderXX
        U CoH se to může stát, na dvojce by se mělo pracovat(obchodní politika Relicu tady v Evropě, víz zrušení CoH Online a s tím vše spojené)...pro Evropu a USA se jim spíše vyplácí nová hra než hra pro microtransakce. Datáč? To se už pro ně nevyplatí, CoH 2? To už se vyplatí.
        • CoH2 by byl splněný sen(stejně jako Homeworld 3). Ale teď pokud vím dělají v Relicu na DoW3. *9*
    • Black_Hand
      tak multiplayer neni zas tak narocny, pokud ti jde o to se bavit, nikoliv byt grandmaster. ted hraju retribution a jsem spokojen. a ten ma navic docela dobry singl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit