Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • internet hry skazil, a kdyby multiplayer, battlelog, autolog a nevím co všechno ještě do rána chcíplo vůbec by my to nevadilo...
    • Kdysi se hry hraly trochu jinak, ale aji dnes jsou dobry hry. Zabiji to vydavatele, co chcou vytriskat co nejvic penez - UBi, AoE:o atd, vychazi pak kraviny ve kterych musis platit kazdy prd a lidi jsou hloupi a stejne to plati *5*
    • Zkazil myslis?
  • Dnes mi konecne po 3 dnech poslali klic k aktivaci uctu protze jsem si zapl steam guard a proto me to mozna nepustilo na ucet, ale trvalo jim to 3 dny nez sem se mohl pripojit a to jest ted kdy pisu. Jinak offline mod pokud nahle stratim pripojeni k netu mi nefunguje.
  • Online hraní může hodně pomoci v některých aspektech, pokud by se to ovšem dobře promyslelo a stejně je to jenom pomoci, pokud bude nějaká chyba v základu, tak z toho nikdy nic nebude. Třeba v simulacích třeba fotbalu by "živí" protihráči mohli krásně nahradit sebelepší AI, když by se třeba případně rozdělili do několika výkonostních skupin. Jenže pokud to simulace bude mít zprasené ovládání, kameru, fyziku a cokoliv, tak vám to nikdo hrát nebude. Chci tím říct, ano jistě, online prvky vám můžou obrovsky pomoci, ale stejně budete muset udělat dobrou hru. Nepůjde udělat jen online prvky ke každé hovadině a pustit to do světa. Doufám.
  • Ano meni, dela z her ktery mely mit potencial sr *5* cky typu Age of Empires:Online (cti facebook farma ve staroveku) a to nemluvim o free to play hrach kde funguje system zaplatis a budes ty co neplati drtit jak papir (APB, atd.) a muze to zmenit jenom to ze lidi prestanou tyhle kraviny kupovat, ale to se samozrejme nestane *15* a paradoxne vydela nejvic ten kdo vyda nejvetsi ho-no
    • Wtf
  • Predevcirem sem prisel z prace, pustim PC a z niceho nic se mi automaticky neprihlasil Steam ! Inu du to skusit manualne. Nic nejde to. Zkousel sem stovky rad a moznosti a nakonec napsal na foru podpory steamu muj problem a doted mi neodpovedeli ! Takze asi 15 her v hodnote asi 6 tisic v prdeli. Mimochodem offline mod mi nikdy nefungoval a ne vzdy mi jede net !
    Opravdu miluju digitalni distribuci !!! *16*
    • To je nejake divne, Steam pouzivam pres tri roky a za tu dobu mi ani jednou nevypovedel sluzbu a offline mod funguje presne tak, jak ma.
      • ucho
        mně jen jednou, když jsem měl málo místa na disku. jinak šlape jako hodinky.
  • Krasne povedane: mozeme na to nadavat, ale to je tak vsetko, co sa s tym da robit. Uz sa len zda, ze sa zacneme spoliehat na male studia, ktore nam obcas poskytnu zachranu. Najviac ma ale zaujima ine ( mozno ide len o moju neznalost sveta MMO ) : kedy niekoho napadne, aby sa dali MMO hrat sposobom sucasnych RPG, kde hraci mozu priamo vytvarat smerovanie pribehu dynamicky? Prelozena vizia: jeden/viac hracov robi gamemastra pre urcitu skupinu a svet, vsetci aktivne tvoria a ovplyvnuju pribeh svojimi akciami. Hra ako taka iba poskytuje nastroje a vizualizaciu pre dany pribeh. Najblizsie k tomu mal NWN2, pripadne velmi stary VtM-Redemption.
  • Zayl
    Ubisoft .... tvrdí že nejde o peníze.

    A teď tu o Karkulce.
    • prudislav
      bohužel - digitální distribuci ještě beru ale např. všechny ty moderní pseudosociální prvky mě v těch hrách spíš štvou než aby mi k něčemu byly. Dřív byly ve hrách bonusový lokace apod. V Budouc nosti to bude to tunel - každou chvíli ti vyskočí žes zabil pár vojáčků, jak jseš dobrej a že máš achievementa ještě ti to nabídne jestli to získání achievmentu chceš zdílet na FB :-( celkem děsivá představa
      • To ale neni vec online navaznosti jako takovy, ale na koho vyvojari hru cili. Kdyz budou napr. RPG adventury, jako Mass Effect, svazane timto systemem, bude to vypadat uplne jinak, nez hry co jsou ted na facebooku. Online i v pribehovem singlu je jen prostredek, jak hru ozvlastnit dalsimi moznostmi a online funkcemi, a to je na vyvojarich, jak to ho vyuziji. Treba takove Demon Souls je online singleplayer, a je to jedna z nejvic hardcore a nejtezsich her za poslednich nekolik let...
        • prudislav
          no jelikož tohle je od lidí z Ubisoftu tak zrovna oni to maj implementaci online funkcí pěkně prasácky vymyšlený (stupidní ochrana pro SP only hry a nefukční MP u ACB)
  • Mě se to taky vůbec nelíbí, jelikož nesnáším všechny ty Free-to-play verze jinak dobrých her a digitální distribuce? Já radši staré dobré krabicovky. Prostě za moje peníze chcu v ruce něco mít! *16*
    • Do krabice se ti mnoho kvalitních her bohužel ani nedostane. Od té doby so sem nainstaloval Steam sem ani vteřinu nepomyslel na to koupit si hru jinak než tam. Chápu tvuj postoj, ale bohužel to znamená že sám sebe okrádáš o spousty a spousty skvělých herních zážitků. Pokud ti to ovšem vyhovuje tak tento příspěvek mužeš ignorovat *5*
    • naprosto suhlasim, ked uz za nieco platim, chcem to mat, v ruke, drzat to, vediet, ze je to moje, ze som si to kupil za svoje tazko zarobene prachy a ze to nieco budem moct aj hmatatelne dokazat, stahovat hry my pripada, aj ked zaplatis za to, tak my to stale pripada ako keby som si stahoval iba nieco druhorade aj ked je to ta ista hra, len inak distribuovana, aj tak to nie je to iste, nemam nic proti takymto stahovanym hram, ale iba len ked ide o F2P hry, viem, ze tym ze je F2P neplatis pri hm stiahnuti nic, iba v podobe mikrotrasakcii ked clovek chce platit, ale toto som myslel len ako priklad, ked si kupim, co ja viem, povedzme Diablo 3, tak chcem mat o tom fyzicky dokaz, ze hra je moja a nie len nieco stiahnute na HDD, neviem ako to inak vysvetlit, ale podla mna mnohy citia presne tak
      • A ted si predstavte, ze na hru se da divat nejen jako na fyzicke zbozi, ale i jako na sluzbu (o cemz mj. mluvi clanek, ktery mám pocit, jste snad vy dva necetli). Ono je i celkem nelogicke vnimat data jako fyzickou vec a spojovat je s nejakym fyzickym mediem a internet tuhle absurditu pomalu, ale jiste odbourava. Ja bych naopak nechtel hru ve fyzicke pobode ani zadarmo. Kdyby mi nekde ted nabidnul DVD s Diablo 3, tak si z nej udelam ISO a medium s pocitem, ze jsem zase zaneradil prirodu o neco vic vyhodim. Co s nim dal? Na co mi bude? Z vystavovani krabicek na policce uz jsem vyrostl..
        • Tak me jeste napada, ze chapani her jako fyzickeho zbozi ma jeste jeden spatny vedlejsi efekt, ktery je v posledni dobe velmi aktualni. Lide maji pak pocit, ze si koupi toho DVD koupili vlastne 1 "kus" hry a je tedy jejich a mohou si s ni delat co chteji, treba i prodat nekomu jinemu. Jenze to je omyl. Vy tou koupi pouze ziskavate opravneni ta data pro osobni a nekomercni ucely pouzivat. Jakykoliv zasah do dat, pujceni kamaradovi, nebo prodej hry je porusenim licencnich podminek se kterymi jste pri koupi hry dobrovolne souhlasili. Takze by mel byt bazarovy prodej na obou stranach postihovan stejne jako cracking, warez atp. V pripade online distribuce nebo streamingu je uz hra spravne chapana jako sluzba a hraci vlastne fyzicky data nevlastni, maji jen povoleni je pouzivat.
  • prudislav
    jsem asi moc staromódní ale nelíbí se mi to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit