Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna je to dost zla hra. Po prvej misii ma prestalo bavit opakovat levely 3 - 4 krat, pretoze sa neda najst vsetkych 8 rukojemnikov/sniperov naraz... velmi zly design a napln questov. 100x zabavnejsia a lepsia je hra BRO FORCE - taktiez jej coop, odporucam nahradit tento trash spominanu hrou. peace
  • No, jako hezký to je. Ale my všichni máme už dávno MAME a paříme hry tohoto typu zadara :)
  • Přidání hodnocení z metacritic je SUPER. Chválím!!
  • Viete čo pankovia, nemali yb ste pisať recenzie-vôbec ste uplne mimo misu -hlavne ten s tym primrznutym usmevikom a copikom čo mu vadi že v Thiefovi nemôže vystreliť šip kam chce-tak je to automaticky zla hra...ste trapnučky...a nezabudnite tento prispevok vymazať...
    • Obvious troll is obvious
      • Hej na tomto fore som sa naučil čo je to trolling a hate...
        • A taky zasouvat do zádele?
  • Otázka pro recenzenta:

    Jak se to liší od Metal Slug?

    Díky.
  • GlaDOS
    I já mám tendenci strkat název hry do každého druhého odstavce, ale Mercenary Kings je tu minimálně jednou ve dvanácti odstavců z patnácti. Dohromady je jméno hry v recenzi zmíněno 16x. To už je moc i na moje poměry.
    • montatatana
      Kdyby to aspon bylo zaobaleny jako zamerny humor, ale todle je vazne amatersky :)
    • Taky mi to dost nafackovalo... Autor asi nemá s psaním moc zkušenosti. Jsou na to i vzorce kolikrát můžeš napsat stejný slovo na jednu stránku, aby to neotravovalo:)
    • Když potkáš nádhernou holku, tak ji ten rošt taky neprotáhneš jen jednou, ale pořádně ji několikrát proluftuješ a rozhodně si ani jeden z vás nestěžuje že se to několikrát opakovalo...
      • TheGGG
        Sexistické přezdívky jsou taky docela časté.
        Jinak Fuhrer s tím přirovnáním totálně mímo
        *5*
      • Dildo_Vagins
        Jo, sexistický komentáře tu občas letí, ale s timhle si teda pořádně mimo...
      • GlaDOS
        Pravděpodobně by si stěžovala ta holka, protože tvůj příklad pasuje hlavně na znásilnění. Jinak je ta paralela úplně mimo.
        • A tak samozřejmě koho zajímá co si myslí ta holka?
          • Hail Hitler!
  • Vtipný je, že cena této hry na ps4 je 1.629 Kč. Věřím, že hra může být zajímavá, ale za tuhle cenu si neumím představit, že si ji někdo koupí.
    • sleepless
      Samozřejmě, že hra nestojí 1629 Kč, anýbrž 521 (19 Eur) při současném kurzu :) Zřejmě ses díval na cenu za balík 4 kopií, ale aj ten vychází na Steamu na 1563 Eur.
      • Samozřejmě, že hra stojí 1629 Kč - viz odkaz http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/mercenary-kings/
        Na PS store jsem se ještě nedíval, ale ze zkušenosti vím, že to tam nebude o nic levnější. Zřejmě uvádíš cenu PC verze, já jsem uváděl cenu PS4 verze.
        • Erien
          https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/mercenary-kings/cid=EP2114-CUSA00404_00-0000000000000001

          463 Kč. To co uvádíš ty, je cena krabicové verze, která ani nevyšla a kdo ví jestli vůbec výjde. Takže tvůj post je úplný nesmysl.
        • ringmancz
          samozřejmě že nestojí. má ji jedinej obchod, navíc na předobjednávku a nikde jinde ve fyzické kopii ke koupi není (amazon, game apod.). PS Store mi ukazuje cenu 463. takže příště si to pozjišťuj, než začneš psát blbosti
          • Ty seš normální d*me*nt... A tím končím.
            • ringmancz
              hlavně si nezapomeň naklikat pluska ještě než skončíš
          • Ta hra v tom eshopu stojí takovou částku jakou jsem napsal, a tudíž se nejedná o blbost, takže tady přestaň dělat chytrýho, než něco napíšeš.... A nemění nic na tom ani fakt, že ne na předobjednávku. Samozřejmě, že cena se liší od PS store a jiných eshopů...
            • ringmancz
              "Na PS store jsem se ještě nedíval, ale ze zkušenosti vím, že to tam nebude o nic levnější"...
              tak si tu krabicovku objednej a uvidíme, jestli ti někdy dojde
      • 1563 Euro? To by byla přísná cena za 4 kopie hry :)
    • Vtipný je že pokud jsi měl plusko, tak ji máš zadara :D
      • Jack1947
        Dokud si platis PS+ tak ano, pote uz ne (Veskoslavova slova ale pššt). *3*
        • Ale tohle mi třeba osobně vůbec nevadí, protože se ke hrám v této době vracím opravdu vzácně...

          btw jedinej kdo tu bere vážně Veskoslava je on sám...
          • Jack1947
            Tak jasne, ( Vidim ze Veskoslav je uz tak průhledný ze je videt nejen skrz nej ale uz i do nej... *2* )

            Tak abych nepsal jen plky ktere jsou uz davno zrejme. Nevypada to zle a verim ze to muze byt sranda
            pac mi to pripomina trochu Contra respkt styl hry a to bylo zabavne. *4*
    • To fakt ??? to si delaji pr.el s tou cenou !!!! :(
    • Miserius
      Pro PS4 uživatele byla PS+, jen diky tomu to zapařim, určitě bych to nekupoval *15*
  • možu sa sutaže o notebook zučastnit aj slovaci? kde su nejake pravidla sutaže! redakcia odpovedzte!
    • sleepless
      Samozrejme muzou, stejne jako jinych soutezi na Games. Kdyby to bylo jinak, uvedli bychom to.
      • ok dakujem za odpoved *7*
    • v žádném případě, cikáni, židi a slováci se nesmí zúčastnit této soutěže!!!!!
      • A taky homotrolové!
  • Upřímně mě už ta retro grafika odrazuje od koupě podobné hry, klidně i když dostává pozitivní hodnocení v recenzích. Prostě jsem se toho už přežral
    • Tvoje hloupost, kdyz se nechas odradit, mozna prijdes o bezvadnou hru. Mne se hotline miami take vytvarne nelibilo a nelibi a pritom je to uzasna hra, kterou si dodnes cas od casu pustim na vite jen pro tu radost ze zabavneho gameplaye.
  • Metal Slug!
    • Presne tohle me napadlo, kdyz jsem se podival na screenshoty :)
      • restore
        Povecme si narovinu, koho to nenapadlo ked este aj 2 charaktery vykradli :D
        Nadruhu stranu, ak sa im podarilo pobrat vsetko dobre a este aj pridali dalsie moderne zlepsenia... a nemyslim 'zlepsenia' ale to, po com sme vsetci tuzili v 90. rokoch ked sme slintali nad automatmi s metal slugom (povecsinou v zahranici :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit