Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, byla to velmi zajímavá hra. Co jsem koukal na nového Ghost Recona tak ten hodně okopíroval právě z Metal Gear solid. Ale je pravda, že hra hodně tratila na své mizerné technické podpoře a špatným matchmakingem.
  • Pekne, zrovna kdyz jsem si hru objednal...
    • no tak to je opravdu smula :)))
  • to bylo na ps3 ?
  • když to vyšlo tak jsem to hrával, byla to parádní hra, škoda že končí, asi jsem neměl přestávat :)
  • Malleth
    Zkoušel sem to v době kdy MGS4 vyšlo. Už ani nevim, proč sem to přestal hrát, protože to bylo celkem dobrý a odlišný. Asi se k tomu ještě vrátim než to zavřou i když multiplayerový hry obvykle nehraju.
  • deridon
    já ani nevim, že něco takového bylo..
    • Odulin
      Nejsi sám *3*
    • Umaroth
      asi tak, já když sem čet matal gear online tak sem si myslel, že oznámili novou hru *15*
  • To někdo hrál??
    • a proc ne? nejhorsi to nebylo... hraval sem to chvilu
      • já jsem to vůbec nezaznamenala to se pohybuju vevelké hráčské komunitě...asi to nebylo zajimavé ?
        • 1.3 miliona hracov je celkom slusne... Mozno len nevrazali miliony do reklamy a radsej ich investovali do hry, preto o tom nevie siroka "casual" verejnost ale skor fanusikovia MGS, pripadne citatelia hernych magazinov/webov.
          • no asi měli dát právě část na reklamu...
            • Vždyť to běželo skoro 4 roky, což mi přijde dost dlouho. Je třeba si uvědomit, že tohle byla multiplayerová součást MGS4 a nikoliv samostatný produkt, což asi bude i ten důvod, proč o tom spousta lidí neslyšela.
            • Mno vidíš, a i bez reklamy dosáhli 1.3 milionu hráčů =) SLušný kousek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit