Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedinej správnej Snake ja Snake RTW CK SPC aka REK RTW CK o čemž tady asi víte kulový :)
    • No tak hlavne ze sis zamachroval...
  • michaliuz18
    Dobra hra , bavila ma, no hlavne je to zrac nervov ,posledny boss to je uplne o nervy
    a hlavne system krytia packa dopredu a utok ..chudak ovladac bal som sa aby sa mi cela packa nevytrhla ..fakt "perfektne" spravene, za to tvorcom "dakujem" *16*

    Ale inak ma hra potesila ,hlavne odkazy na MGS , kedze mgs seriu milujem a naposledy co som nieco v tomto mene hral bola trojka na ps2
    tym padom v MGR nesmelo chybat schovavanie sa v krabicach :D a japonske uchylakoviny

    videorecenzia mohla byt inak lepsia, nevysvetlila nic len pribeh a pointu hrania a blaboli grygara ... ja by som tam pridal omnoho viac, kedze o hre sa da aj viac povedat
    ale tak v skratke staci aj takato recenzia
  • Proč recenzovat nového Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, když můžeme recenzovat rok starou věc, že? Vážení pánové. Metal Gear Rising: Revengeance vyšel 21.2.2013....
    • michaliuz18
      Metal Gear Rising: Revengeance - videorecenze PC verze
      -.-
    • ales.smutny
      PC verze MGS:R vyšla letos. Dostala textovou recenzi a nyní i doplňující "bonus" v podobě videorecenze.
      Ground Zeroes bychom recenzovali o stosedm, ale nejprve tu recenzní kopii musíme mít. Jakmile bude, vrhneme se na ni :)
      • vzhledem k proklamované délce, by videorecka mohla býti i "speedrun walkthrough"
        splácnete tím 3 mouchy jednou ranou!!! *6*
    • Recenzujou letosni pc verzi...
  • jonatan.hanzlik
    Spectacle fighter. Všechno co v té hře spáchte ve vás vyvolává pocit, že jste ten největší badass na světě. A za to si zaslouží potlesk. Je to skvělá hra pokud máte chuť čtvrtit roboty a lidi způsobem, který je tak brutální a efektní, že se budete hrozně těšit na další a další střety s protivníky. Nic víc se za tím asi hledat nedá (nejsem MTG fanoušek natolik, abych rozuměl všem narážkám) i když příběh téhle hry je přece jen o něco lepší než většiny jí podobných.

    Je to hrozně příjemně ujetý. Ale klasické MTG je přece jen jinde.
  • tonnymontana
    Absolutne me to neoslovilo.. co jsem videl videjka tak je to kombinace klasickeho utikani pred scriptem a v boji pro jistotu obrovske blikani nazvu tlacitka na gamepadu aby jste nezapomel udelat mortalcombo.. nic pro me. A uprimne si myslim ze vetsina lidi co zrovna nejsou ultra fandy metalu to kupovat nebude. no nic jdu oprasit MGS na ps2:) zlepsi se pak chutove bunky a grafika hadam na tom bude podobne:D
  • Tady je gamepad asi fakt nutnost. Nedokážu si to představit na k+m, kór kdybych si to dal na nejvyšší obtížnost ... po chvilce by byla klávesnice úplně rozmrdaná.
    • Horst_Fuchs
      Já ti nevím. Během tutorialu jseem gamepad nakonec znechuceně zahodil vyměnil za klávesnici, hned to šlo ovládat jedna báseň.
  • Mart9
    Mně to připadá jako naprosto příšerná hra, už jsem chtěl recenzi vypnout, ale ta byla docela dobrá, tak jsem dokoukal, ale samotná hra? To je podle těch záběrů docela úlet.
  • All we are saying
    Give war a chance!
  • hm metal gear mam rad.. ale tohle jsem zkousel na xku jako demo a docela me to stacilo.. :( asi to neni opravdu pro kazdeho.. ja mel problem v tom, ze me ty boje prisly porad na jedno brdo.. ale nekoho to muze bavit..
  • Rules of Nature!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit