Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTA online ...a za den jste byli všude a všechny typy misí jste také okusili . Takže jaká rozloha když je to skoro totéž jako SA ? ....
  • Svoboda a reálné odezvy protivníků. ..to se mi líbilo na Project I.G.I doufám v minimální podobnost s těmito dílky při infiltraci a po projíždění prérií jako v Armě (Skyrim se může s fast travelem zahrabat ).
  • A on čekal někdo něco jiného?

    Já od MGS fakt nečekám takový kraviny...
    • já od MGS zásadně čekám nečekané - v žádné jiné hrě nevyhraješ souboj s bossem tím že přepojíš ovladač na Playstationu do druhého slotu nebo posuneš systémový čas o týden a boss mezitím sejde věkem :D
  • michaliuz18
    mgs a sloboda ako v gta ci skyrim? dobra blbost , tej hre ide hlavne o pribeh, vzdy bola linearna s miernymi odbočkami hore dole najst par bonusov atd, v trojke to bolo super spravenne.. to ze spravili vacsiu mapu je len dobre ale aby bol z toho sandbox to rozhodne nie hre by to uskodilo urcite, taketo hry si treba vazit lebo prinesu do zivota nielen dobry pocit z hrania ale aj zazitok na ktory sa nezabuda ...
  • kickasl
    takze neco na styl deus ex? vyborne
  • RezavejTank
    Snad bude PC verze.
  • spoock
    stačí, když bude svobodněší, než Peace Walker, nic víc nepotřebuju
  • saburo
    nevim, jak pro ostatní, ale pro mě osobně je to dobrá zpráva. ten příběh, na kterým série MGS vždycky stála, by bez určitý linearity nemohl tak dobře fungovat.
  • samuel.polak
    velka skoda ale da sa to pochopit SNAKE ma jasne priority
    • ringmancz
      tady někdo čekal že Metal Gear bude sandbox jak GTA? už podle toho co říkali od začátku bylo jasný, že to bude velký rozlohou, ne možnostma
      • samuel.polak
        tak urcite ale bolo by to docela fajn urcovat strom pribehu
        • Jack1947
          Tak jinak, Svoboda ano ale moznosti jako si vybrat misi... jenze to uz zavani GTA mohlo by to byt omezene treba na 2jine mise. MGS mi do tohohle moc nezapada.
      • Jack1947
        I ta rozloha je dobra, prece jenom ty hry jsou obe o necem jinem a tady si moc nedokazu predstavit co za "moznosti" by bylo, leda par nejakych postranich ukolu nesouvisejici s hlavni linii.
        Takhle to bude dobre i tak.
        *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit