Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    10/10 dohráno březen 2021. Hra mi zabrala 21.8 hodiny a čekají mě DLC. 10/10 jsem tomu dal nejenom proto, ze to lze v rozumném case při dnešní záplavě her dohrát, ale protože prostě bez nuceni to tak nějak dohromady funguje po všech stránkách.

    Grafické rozhraní/grafika 3/3* a to jsem to hrál na low. Furt krásná hra s atmoškou/biomy/zbraněmietc

    Herní stránka/mechaniky 3/3 vyvážená střílečka s doprovodnými mechanikami typu plížení, gas mask, craft/modovani zbraní

    Scénář/hudba/postavy/zápletky a situace 3/3 jsem spokojen a nasycen. Byla to zajímavá a chytlava jízda na jejíž konci jsem uronil slzu.

    Koupeno ve slevě za pár piv a hru rozhodne doporučuji si projít a za několik večerů bez nuceni v klidu dohrát. :) 

  • Jsem náročný hráč, opravdu velmi náročný. Metro 1 i 2 jsem přehrál až doposud. První díl byl zajímavý,  druhý už toho moc nenabídnul a Exodus to všechno zabil. Nejde ani tak o ten příšerný příběh, ale o ty skriptované pasáže. Jsou naprosto stejné jako předchozí díly Metra, musel jsem se doslova nutit  do hry, abych se dostal dál. Je to něco děsného. Hru jsem ze zvědavosti zapnul jednou za týden na 10 minut a pak znechuceně vypnul, až jsem to nakonec celé smazal. Je to už opruz, nic nového pod sluncem. Zlatý Alien Isolation, ten aspoň nabídl hutnou atmosféru a několikanásobné přehrání. Metro exodus nenabídlo nic!!!!!! Proto nedávejte do toho peníze, pokud nejste vyloženě fanoušky tohoto díla. Hra vám totiž nic nového nenabídne a je to nuda v této době. Chce to úplně jiné mechaniky, Svět měl být otevřený už od začátku, jako u Falloutu, pak by se to dalo i hrát a ty trapný příběhový linie, co to je? A´t mi nikdo netvrdí, že to má dobrý příběh, je to pořád dokola, stereotyp jako prase!

    Moje hodnocení: 64% 

  • KIMCID

    Dotaz ME má dva konce buď zařvu nebo ne.A co to ovlivňuje? Že jsem moc zabíjel?

  • schali

    Příliš krátká hra, ale jinak palec hore. Dobrá atmosféra a příběh. Nemám rád cut sceny, ale tady to mělo dokonce nějaký obsah. Přesto bych všechny videa vyměnil za dalších 20h hraní, to by bylo lepší. 

    • Jack1947

      Krátká hra no dalších 20 hodin by bylo už moc... ano třeba méně kecání více "akce" ale na druhou stranu to bylo dávkované celkem dobře.

  • Za mě překvapení roku. Nic moc jsem od hry nečekal, a o to víc mě chytla. Super postapo atmosféra (kam se hrabe Fallout nebo Far Cry), velmi hezká grafika + solidní optimalizace, uvěřitelný příběh, hodně dialogů, super efekty počasí, hezké "staré" zbraně, možnost rozhodnutí jak co v misi udělat, tunning výbavy, celkově 10/10. Když to srovnám s posledním Far Cry, tak tohle mě baví výrazně více. Nehrál jsem předchozí díly, ale až dohraju, zahraju si i je. Hrát to v noci, když ve hře je mlha/déšť, zombíci se plazí okolo a máte posledních 12 nábojů, tak to se pak bojí člověk jít vyčurat:D. Za mě adept na hru roku

    • Jack1947

      Určitě zahraj a nejlépe REDUX edici pokud na Stýmu nemáš ještě. Zombíci myslíš mutanty ne a jo ty mě taky potrápily ale stačilo utéct zklamal mě jen trochu konec.

  • Jack1947

    Příjemné DEJAVu pro mě, už jsem skoro zapoměl jak pro mě bylo METRo zábavné a zajímavé ( výměna filtru v masce, otření masky- nasazování,sundavání - DIY zbraně) Jo tohleto je super záležitost jen těch keců 😱 toho je hodně. Baví, jen když něco baví pak bude zase konec achich těžké to nehrát v menších dávkách... jo a taky Quickload/SAVE to už se taky dneska skoro nevidí!

    Optimilizace super na ultra samo si nastavilo...Nespadne méně než 30fps, většinu času 60fps super engine.

    DX12, ještě zkusím zapnou pokročilou fyziku. Ta grafika ostatně jako u všech Meter, je dechberoucí a umí vykouzlit krásné efekty i panorama( tady se ten Foto mod dost šikne i když by bejt nemusel) :D jo a hraji na HARD.

    • Jack1947

      Ted někdevv té poušti to bylo špatné musel jsem snížit na High a vypnout Hairworks což je blbost stejnak ( vrstvení vlasů a trávy)


      Zaseklé titulky takže nevím co kdo říká a dle redditu nejsem sám, nehraju ale kvůli kecům ale příběhu. Hratelnosti hned je to lepší když už mám i noktovizor

      Ten úsek s těmi škorpiono pavouky v té podzemní laboratoři byl peklo, ještě že se tomu dalo utéct, fuj fakt nechápu Proč to tam házej!??§

      • Jack1947

        Nechápu že musím vždy mít špatný konec Aby zemřel Artyom když měla Anna na mále? to mi spíše příjde jAKO naprostá ironie!

        Až na ty pavouky super hra... jen na čtvrtý díl si asi počkáááme hoooooodně dlouho.

    • tomasrippl

      Jede to plynule i s dx12 a fyzikou. Musím říct optimalizace paradni. A je tam na co koukat

      • Jack1947

        Už hraješ co ? Prostě dobrý engine ne nějakej neoptimilizovanej šunt jak jinde 🙂

        • tomasrippl

          Jj, sice tu neběháš jen tunelem ale dost to zabaví. Příběh se jeví ze začátku taky velice zajímavě. 

  • jak je to s nabojema? mam jich neustale kriticky nedostatek. A zatim jsem zadne nikde nenasel, krome bitek s vojakama. Jsem ted v jakesi pustine a nikde zadny naboj, jenom chemikalie. Daji se naboje vyrabet kupovat? U koho?

    • Uz jsem to nasel, jsem lama. Na craftovacim stole se daji vyrabet :-)

  • StarejKokos

    Trochu smutny je to "nastaveni"pc verze. Jen presety low,med,high... to je na dnesni dobu trochu fail :/ advanced options sou uz snad standard i u konzolovejch portu

  • Recenzent byl zřejmě úplně mimo když tuhle hru hrál.  Jelikož dát tehle hře 8/10 je opravdu málo. 

  • martin.zima.98

    Luxusní hra.......to je vše! sice to hraju na Xboxu one X, protože moje nová rtx 2070 klekla..... a u jakékoliv hry mi to po pár sekundách skočí na plochu...... ale tak co ono i na 65 Samsung QLED Telce to má něco do sebe, karta se bude muset reklamovat soudruzi z Nvidie to nemají vychytané stalo se to hodně lidem. Jinak hra je TOP a to se zatím jen toulám po Volze

    • Jack1947

      Samsung bych teda asi nechtěl ale zase na Xbone X to jede v 4k a 60 fps ne ? takže to je v pohodě.

      Jinak, to je docela nemilé ale zároven výstraha pro ostatní nekupovat vždy novou kartu v den vydání, pak se jen účastní podobně jak u her (ne)dobrovolného alfatestu :D

      • Den vydani RTX 2070 byl 18. rijen a na Xbox one X to jede 4k30fps. Konzole obecne tuto generaci maji stale problem udrzet 60fps u modernich her at uz je to jakekoliv rozliseni, protoze maji velmi nizko taktovane procesory od AMD, takze jednovlaknovany vykon je - no spis neni :)

        • martin.zima.98

          to vím, ale já jí koupil v pátek 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit