Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SeasonPass zakúpený cez Steam. Len nejako tie DLC niesú. Kedy má byť prvé? (Nemyslím ale RangerMode)

    1.Faction Pack - prvý balík bude príbehový a rozšíri Metro univerzum z pôvodnej hry. Ukáže nám príbeh ďalších frakcií.
    2.Chronicles Pack - druhý príbehový balík zájde do minulosti a ozrejmí nám niektoré udalosti.
    3.Tower Pack - pridá samostatné úlohy pre Metro veteránov, budú to misie mimo príbehu s určenými pravidlami.
    4.Developer Pack - vyjde ako posledný a pridá kreatívne nástroje, s ktorými budete môcť spoznávať svet Metra. Teda sa voľne poprechádzame po staniciach metra a presunieme do rôznych lokalít.

    Neviete aký je dátum pre Faction Pack?
  • Příběhové dlc určitě pořídim
    • Taky nad tím přemýšlím *5* Hra byla úžasná a člověk hltal každej kousek příběhu a každou píď metra a stanic...takýže tohle uvítám *4*
  • No poskúsenostiach s predošlými hrami a DLC k nim. som hru stiahol, zahral a keďže mám aj tu prvú originálku, kúpim si aj tu druhú , ale ako GOTY so všetkými DLC. A mimochodom, mám
    tiež radeony 7850 hd a hra mi ide plynule bez akýchkoľvek problémov.
    • Vidim to velmi podobne, proc kupovat auto bez kol ...
  • Uz se tesim, az se na to podivam na YouTube, tak jako na cele Last Light *15*
    • To si teda pravý gamer... neni lepší si to zahrát, než 12 hodin koukat na film ? *7*
      • Nech si to len pozre, to je jeho bordel. Kto ma slaby komp tak si to pozre len na YT a kto je troll ten bude provokovat.
        • Píšu to jen proto, že pokud nemá opravdu slabý komp a může si to zahrát, je to hrozná škoda přijít o ten pocit hrát tuhle hru, a jen to vidět na videu....
        • Rhulad
          Co máte proti youtube... Veskoslav na něm porazil i Manuse na NG+7 *1*
  • tak firmy co se zabývaly online hraním ze začatku měli měsiční předplatné , to lidi přestalo časem bavit (krom WoW) tak firmy přešli na free to play a firmy které vyraběji hry bez možnosti měsičních poplatku nebo něco si ve hře koupit za penize (free to play) přišli s napádem DLC aby taky mohli rejžovat *16*
    • Mno ... ono je FTP uz i wow ;D
      Muzes hrat do lv 20 ... zadara ... ;D. Teda, ne ze by to specielne ve stavajicim stavu bylo nejaky terno, protoze to je tak na dve odpoledne. Ale je IMO otazka casu ... kdy pujde hrat zadara i to wowko. Lidi zrejme odchazeji a neni se co divit.
  • no tak třeba DLC, aby sme zjistily, co se stalo s hunterem, by nebylo od věci *4*
    • Kniha metro 2034 :)
      • tam píšou o hunterovo osudu?
        • Samozřejmě, ta kniha je celá totiž o něm *3*
  • Na 7750 my to jede fpoho všechno na ful 60 *1*
  • Já DLC řeším poměrně jednoduše hru si koupím hraju baví mě ale když se autoři rozhodnou že pokud chci ke hře kterou sem si koupil dokoupit pár desítek někdy ani to minut hraní musím platit někdy až třetinu ceny cele hry no tak to prominte ale já si to prostě stáhnu a klidně to přiznám a to nemluvím o těch DLC co vycházej v den vydání nebo tak to sou podle mě prostě kusy hry násilně odtržený aby bylo víc prachu a mi blci hráči jim to žerem a kupujem jak divý a ted navíc aby se náhodou nestalo že by se nám nějaký DLC nelíbilo a nekoupili sme si ho se objevili season passy tohle je prostě zlodějina.
    • IMO lepsi je kupovat kompletni edice ... o nic neprijdes (zahrat si muzes i tak), a za svy prachy dostanes komplet + jako bonus uz vis, jestlo to vubec za ty prachy stoji. Nekolikrat se mi stalo, ze hra byla zabugovana, ze ji neslo ani dohrat ... a samo, patch nikdo nikdy nevydal. Proc kupovat zajice v pytli.
    • Tak tohle je snad jasný..nevím co řešíš..hry dneska kupujou jen ti co vyloženě neví co s penězma(a těch je sakra málo) a pak pár vypatlaných idotů,kteří si myslí,že tím jsou kdovíjak kůůůůl a že těch pár jejich šušínek spasí celý herní svět..
      • No je asi tiež všetkým úplne jasné, že ty si akurát vypatlaný chňup a blbeček. *14*
      • Díky těm pár "idiotúm", si máš co stáhnout, imbecile.
  • Hra je naprostá pecka,škoda jen že to tady recenzují takový blbý Pyče,který tomu rozumí jako koza drbání
    • hmm..."pyče"...čo to asi je?nechcel si napísať Tyče..? *7*
  • Catalisty 13.4 - údajně nehratelné což jsou poslení ovladače
    Catalisty 13.5 Beta údajně o něco lepší ale pořád to není ono
    udajně Catalisty 13.1 jsou nejlepší ale kde je sehnat?
    elkem by mě zajímalo jestli vůbec je hra optimalizovaná pro ATI a nebo se jedná o nějaký komerční krok Nvidie aby v testech jejich karty drtili konkurenci.
    • A další tupej d,e,b,í,l,e,k,takže ještě jednou AMD 6870 full HD vyplá teselace,max. detaily a naprosto vklídku cca 30-35 FPS a ovaldače mám 13.4...
      • S vyplou teselací to musí být řádnej hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit