Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No nevim, prkennost postavy pri chuzi je furt stejna,( souboje radsi uz neukazali)

    A ohanet se tim ze vlastne jde byt Demonem a tak defakto vyhrat hru snazsi cestou... Rly? *7*

    Abych jen nehanil je tam trochu "skok" od Mars logu a Orcs men (wth uz jsem na to malem zapomel, byla to bida Orci by si zaslouzily mnohem lepsi hru).
  • Letos výjde tolik RPG her že už nevím kterou hrát :D
  • Ehm tohle studio dělá spíš B-čkové Hry,ale zato kvalitní Bčka.
  • yenda1
    Podle těch velkých mečů, koz, prd*lek, big monsters a dalších nevídaných "husťáren", musím říct, že hru už jsem hrál a ne jednou, jenom pod jiným názvem v jinou dobu.
  • Proč v téměř každém rpg musí být při souboji vidět hp nepřítele, přijde mi to divné
    • Malleth
      U bežných nepřátel možná, ale bossů, do kterých člověk musí třísknout třeba 50x je dobrý vědět kolim má HP.
  • The_Nameless_One
    Me likey...
  • martin.mares.984
    Vypada to fajnove - takovy Gothic riznuty Witcherem a Kingdoms Of Amalur. To nemusi dopadnout vubec spatne, muze z toho byt poctiva fantasy klasika.
  • Rad bych si zahral neco aspon trochu podobneho jako byl Gothic 1 - 2.
    3rd person, velke "mapy" na pruzkum, levelovani, vyroba ale hlavne nachazeni zbrani a brneni...proste takova ta klasika.
    • PravyMonty
      Zkus Dark Souls.
      • Kinet1c
        Dark souls nie je RPG, teda pre mna nie je a si myslim ani pre mnohych inych. To je ciste survival horror, s nejakymi statistikami co sa hra na RPG.
        • Asi tak. Což neznamená, že to nemůže být dobrá hra, ale nedělejme z něj kvůli hypu, fantasy příšerám a obtížnosti něco, co není.
  • God-of-War
    Chci to hned!
  • Takze co jsme videli? Videli jsme huste krutoprisne monstra, 6 druhu armoru, 4 sloty pro ability/kouzla (cim min tim... hur?) a combat ala novy Batman a podobne koniny, ale to je jen muj osobni nazor samozrejme. Next please ! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit