Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ak to nechtiac bude niekto predabovavat do cestiny (bozechran do slovenciny) tka dufam ze ho bude dabovat Stransky ako v hre :)
  • Danny28
    Sice je to Němec ale vypadá dobře.V tý roli si ho i docela dokážu představit.No ale tomu projektu samozřejmě moc nevěřím.
    • co máš proti Němcům? - zrovna češi - němci jsou dva velmi podobné národy...
  • Ano chápu, že každej má jinej vkus na hry a každému se líbí něco jiného, ale říct o AC, že je to 3,14čovina. Příběh jsem si naprosto užil a čekám jenom na (asi už poslední) díl AC a dokončení příběhu u desmonda.
    • tak zasa nemozes tvrdit ze ten pribeh je dobry.
      • Dobrý určitě neni, protože je přinejmenším skvělý. *5*
  • není ten herec moc starej? 35 let je pomalu duchodce ne?
    • čo to nepoznáš? že 40ročný herec môže hrať ešte v teenage komédiach 20ročného ale zároveň aj 60ročného. myslím, že toto spomínal aj Mel Gibson v simsponovcoch :D
    • Cahir
      Yep. V osmnácti bys měl mít první dítě, do pětadvaceti chodit pařit, a pak už je tvůj život jen o odbytí si pracovní doby, svalení se večer k televizi, případně jdeš ještě s rodinkou vyvenčit čokla a o prázdninách se vyvalit na pláž do Chorvatka. Takže ve třiceti už seš v podstatě za vrcholem svýho života, tvým hlavním poznávacím znakem jsou tepláky a pořádnej pivní mozol...

      A nebo je tu možnost nebejt degenerát a této noční můře se vyhnout.
  • AC je pičovinka toto bude daleko větší.
  • to bude magorina
  • ted nevim jestli se da natočit dobrý film o blbe hre *8*
    • vidis to a podle me je to dobra hra nebo spis serie, minimalne eziova trilogie :) ale filmu se docela obavam
  • nevím, jestli to už někdo psal, ale hádám, že ten film bude mládeži nepřístupnej :D Přece jen to pravděpodobně bude z období Ezia, protože tahle část byla asi nejrozsáhlejši a jak všichni víme.. Ezio není typ co by nebalil všechno co má prsa :D (A ani zbytek assassinu)
  • no_matter
    tak hlavně aby se naučil už správně ukazovat číslovky, jinak ho templáři hned sundaj *1*
    • Jestli bude hrát Altäira, tak moc na výběr s prsty mít nebude...
      • no_matter
        stejně jako v článku Petr i já doufám v nový charakter :)
  • Nevidel jsem natoceny jediny dobry film podle hry a tady tahle prehypovana slatanina na tom bude uplne stejne
    • A co třeba Prince of persia. Ten byl výborně natočenej a jake se do hlavní role hodil jako naprosto dokonale, ale musím uznat, že filmy podle her nejsou nijakým zazrakem, ale za to hlavně může uwe boll.
      • Uwe Boll je zlo. *16* *16* *16*
    • tak treba doom se mi docela líbil a mal i hvezdne obsazení a tim nemyslim skalu.
      • me na doomu bavilo tak 15-20s ci jak dlouhy byl ten usek, kdy byl gameplay ze hry, jinak imho blbost jak mraky
        • možná ale byla tam taková herečka a na tu bych se vydržel dívat i kdyby nic nedelala
          • to jo no ta neměla chybu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit