Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, kdyby MS konečně uvolnilo remake HALO 1 a přední díly HALO 3, HALO 4 na PC, tak bych si z milosti ten Xbox One i pořídil. Ale krom Titanfallu mi snad nemá MS co nabídnout. Kdyby to alespoň zafungovalo i na Bungie s Destiny... Jinak samozřejmě, když ty hry jdou cpát i na W8, kterej je jak PC tak i mobilní OS, tak je docela jasné, že tím chtějí hlavně tuto propadlou značku oživit a znova propagovat. Jinak Valve s jeho OS je velmi silný nový konkurent, ale Xbox je stále Xbox, že? :D
  • V on-line obchodě Sports Direct najdete sportovní, lifestylové značky Nike, Puma, Adidas za málo peněz. Zboží až s 90% slevou. Sports Direct - nejlukrativnější e-shop ve Velké Británii.
    Nakupujte levně a výhodně v Sports Direct v češtině a slovenštině a za koruny: http://tidd.ly/3db32233
  • AK by microsoftu naozaj zalezalo na hrach pre PC a hracov, tak urcite by sa neobmedzili len na W8, ale aj na starsie verzie. Tu sa mi vidi, ze uz v tomto bode sa prezradili.
  • Myslím, že je logický a promyšlený krok. Upřímně MS a mobilní windows .. tam se Microsoftu podařilo propást trh už vlastně dvakrát a obávám, se že ani s Nokií to už bohužel nezachrání. Windows8 je svým způsobem také propadák. A teď pomineme konzole, ale objevil se velký hráč - Valve - SteamPC a hlavně SteamOS. Postavím si PC na hraní.. dám si tam herní SteamOS nebo se tam budu vztekat nad Windows? Takže pánové v MS překvapivě přemýšlí a podpořit pařany je jediné co jim zbývá...
  • Bohužel pro nás, když se v MS řekne "hra", na konci vývojového procesu je metro hříčka. A kecy že chtějí cílit na HC hráče jdou naprosto mimo - tady MSku dost ujíždí vlak. Je to smutné, protože AoE jsem jako malej doslova hltal. A ano, i trojku, i když byla nejhorší, ale bylo to AoE !
  • Kdysi byl MS s hrama fajn, vydaval vyborny hry a vždycky byli spickove prezentovany ( krabička, manual atd) a taky suverene nejdrazsi na trhu. Freelancer,Mechwarrior 4, Age of Empire, Mechcommander 2, Halo, krasny a skvely hry ve svy době, všechny kolem 1600 a vic korun v době vydani, ale všechny tyhle hry byly za tu cenu záruka kvality. Pak prisli s GFWL a nejak to slo všechno do prdelky:)
    takze pokud by se ted vydali tou starou cestou před GFWL, nebyl bych proti.
  • Age of Mythology II
  • jj, poridte si win 8+, dejte nam svy osobni udaje vcetne krediky ... a opovazte se mit na PC prsatou fotku, to vam pak vsechny data vcetne tech games zrusime. Veskery SW vyhradne na win store, mesicni poplatky za moznost jej pouzivat (samo vcetne widli) ... zarna budoucnost v podani M$ (uz se o to pokousej s officema, opakovane nam vnucovaly 360tky s tim, jak je to uzasne vyhodny - pro ne urcite, vychazi to, ze si firma co 3 roky defakto kupuje novy, pricemz aktualne pouziva 2k3 ... tedy 10let stary).

    Mimochodem, jak to M$ s gamesama mysli, je mozne se presvedcit, poritte si M$ flight (ne, opravdu nejde o FSX) - je to "zadarmo", letadlo $40, dalsi ostruvek $30 ...
    • casy sa menia, vsetky plusy maju svoje minusy... je na tebe ci ostanes konzervativny, alebo ci budes vyuzivat nove sluzbym ktore aby fungovali tak potrebuju mat vytvorene nejake podmienky...

      Neviem co maju vsetci proti Win8 ... mozes si nastavit bootovanie priamo na plochu a ani nevies ze metro existuje. Mne klasicke tlacitko start nejak nechyba - klick na start, potom zoznam ikoniek alebo ukazat na podskupinu, pockat kym vyskoci dalsi zoznam, zase ukazat a pockat...sem tam to preskocilo, najma na notase... tento novy system mi pride vyhodnejsi casovo aj lahsie ovladatelny a hlavne integrujuci s touch zariadeniami. Podla mna to vymysleli velmi sikovne.

      mesacne poplatky - to nie je o microsofte, vsetko k tomu smeruje. Platime mesacne poplatky za elektrinu, za plyn, za kablovku, za internet, za kreditku, za telefon, a teraz aj za sw, co je tiez uz sluzba... ved si zober - cloud = sofware as a service a vsetko smeruje na cloud. Tebe v praci tiez platia mesacny poplatok = vyplata a nezaplatia ti jednorazovu platbu a do smrti nepracujes zadarmo :) napr IBM ma taketo mesacne poplatky uz roky, Microsoft rozhodne nie je priekopnik...

      a to ze davas osobne udaje vcetne kreditky... kde dnes nemaju tovje udaje? kazdy online store ich ma, hocijaka hra ich od teba vyzaduje... je to trend, nezda sa mi fer z toho vinit prave Microsoft. Urcite ma aj tato korporacia svoje minusy, ale pride mi to tak, ze tieto hate prispevky su trochu nefer a nemaju racionalny zaklad...
      • Co placas ... polovina nastaveni je motro, druha pulka dekstop ... kdyz chces cokoli udelat, musis puku v metru a druhou mimo. Kdyz nastartuejs omyle IE, tak ti nabehne do metra ... fak uzasny listovat 150ti strankama ikonek a hledat tu spravnou ...

        Ze ses blbej ty a platis mesicne za vlastneni telefonu, je tvoje vec, ja platim jen za to, co provolam. Na cloud smerujou leda dmenti, data v cloudu === data v coudu. Ty budes 10let platit a pak ti (pri hodne velkym stesti) prijde mail, ze zejtra koncej. Pri standardnim postupu hjednoho krasnyho dne zjistis, ze tvoje data jaksi nejsou, pripadne jsou ... zcela volne na netu.

        Svoji kreditku nedavam nikomu, to delaj taky leda dmenti. Pak chodej brecet na weby jako je tenhle, ze jim nekdo ukrad prachy ...
      • "mně něco nevadí a něco jiného víc vyhovuje, tak to tak musí být u všech"
        • nikde nepisem ze to tak musi byt u vsetkych, ale nejak nikde nevidim ziadne racionalne zdovodnenie, preco je Win8.1 taky strasny problem...
          • Protože cpe lidem pořád svoje nesmyslné Live a Bing služby, protože Start je pro myš mnohem rychlejší, než TIFKAM (nehledě na to, že nezakryje celou obrazovku a že Start využívají všechny programy (stylem http://puu.sh/5c74r.png )), nedá se zbavit toho hloupého a hlavně zbytečného vysouvacího lockscreenu, problémy s hrami (viz poslední úžasný update s myší akcelerací), Ribbon všude, vyjíždející hovadiny po okrajích, atd, atd. Je toho dost a všechno už bylo probírano.

            Hlavně ale kromě lepší optimalizace nepřinesl naprosto nic pozitivního. Stačí to tak? :)
            • 2M: Zajimavy ze na tuxovi si ovladani muzes vybrat dle vlastni libosti, a pokud nemas dotykac, tak se ti tam nesere dotykovy. Vubec nemluve o vicemonitorovy konfiguraci, to byla ve widlich tragedie dycky, ale 8my tomu daly naprdel naprosto dokonale. Abys otevrel prislusny menu, tak musis trefit ten JEDEN zcela konkretni PIXEL.
            • vcelku staci *1*

              Live sluzby suhlasim ze su nedotiahnute, ale to je skor celkovy problem nez problem W8... Bing sa zlepsil, ale stale je google ovela intuitivnejsi...
              s cim rozhodne suhlasim je argument ze stary start vyuzivaju vsetky programy, kdezto v novom starte to niekedy vyzera hnusne a este to aj da pracu tam napasovat lubovolny shortcut...

              s hrami som problem nemal, to bude bohuzial asi individualna vec podobne ako s total war hrami :)

              na druhej strane, je jasne ze chcu vsetko integrovat a inej cesty asi niet... predsa len urobit hybrid na ovladanie mysou aj dotykom ... stale tvrdim ze sa toho nezhostili uplne zle...

              mne sa to proste in general vcelku cele paci a tesim sa do buducnosti aku dalsiu integraciu to prinesie...len by to nemuselo vyzerat tak hnusne na tom start screene, tie farebne kombinacie su take srackoidne povacsinou :)
  • Zda se mi ze Microsoft je podelanej ze Steam OS.... a to pravem...
    • Imo ani tak ne ze Steam OS, jako z linuxovyho steamu + konkurecni konzole od sony. To je totiz taky defakto tuxlike. Tudiz gamesa, ktera pojede na sonacky konzoli pojede s maximalne drobnejma upravama i na libovolnym distru tucnaka + podpora tuxe ze strany steamu = hromada games pro linux. A to je neco, co ma power widle behem par let pohrbit. Protoze prave gamesy vynesly widle na vysluni, prave proto M$ defakto nikdy neresil pirateny widle v domacnostech. Pokud budou mit lidi doma tucnaka, budou totez zadat ve firmach.
  • sorry, ale Microsoftu se ohledně PC her nedá věřit ani pozdravení ... na hráče v lepším případě dlouhodobě kašlou, v horším PC hraní rovnou sabotují aby tlačili prodeje XBoxových her. Pokud si chtějí v tomhle nějak zlepšit image tak ať pár let prostě podporují hry na PC, až za nimi budou vidět nějaké výsledky tak jim možná někdo věřit bude, takhle je to jen další pochybné tiskové prohlášení kterých si můžou vylhat deset denně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit