Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rastyx27x

    Jo už teď je ta bitva s Ps5 prohraná?:D jestli hodlají vyrábět hry takového typu :)

    • Jack1947

      Prostě tady nemají "EXperta" na Xbox, Nebo na jeho exkluzivo-pc hry. Pak to takhle dopadá no😬

  • Jack1947

    Bude to na pc, bude. To že to bude tuctová FPS zas tolik nevadí... když to bude zábavné.

    Z videa to vypadá nudně a textury některé spíše i X360... ale jak řikám hratelnost hlavní a ta nezklame. No nic snad stihnu dojet na pc všechny ty předchodí díly vyjma Guardians ( jestli se to na pc nemrkne taky ale co jsem četl to už není moc Halo) Master chief ftw.

  • Hidden

    Jo aha, ono to bylo nove Halo. Ja mel po shlednuti zacatku prezentace za to, ze je to jen nejaky remaster stareho (protoze presne tak na me pusobil) a dale mu nevenoval prilis pozornost. Odvazil bych se tedy tvrdit, ze nejen ze neohromil, ale dokonale nezaujal a vzbudil jen zivnuti.

  • BlackenedHalo

    "A hratelnost? Ze včerejšího dema to vypadá jako staré dobré Halo. Což jistě nenáročné hráče potěší, ale já čekal víc."

    ... ze to pise Homola.. 

  • BlackenedHalo

    mne sa velni páčila atmosféra, no po technickej stranke to bol bohuzial fakt len priemer... prekvapivo

  • TheGGG

    eeeh je to takové na jedno brdo, ty poslední halo. Byly tam v té konferenci mnohem zajímavější FPS hry, které se chystají

    • Sierra117

      Všechny Halo jsou na jedno brdo :). I tak se těším jak megor.

  • Když se z aktuální generace podívá na příští: https://i.imgur.com/OQQDmi7.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit