Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Nemyslím si, že je poškodí, pokud nebudou mít v obchodu naše first party hry. Daří se jim neuvěřitelně dobře. ... "
    dle meho si to nikdy nikdo nemyslel. Skodi to predevsim vyvojarum a z meho pohledu i Microsoftu. Ale co uz. Jejich boj.
    • Khanemis
      Na tomhle odstavci se mi hrozně líbí, jak to téměř naznačuje přímou kauzalitu: nemají naše first party hry -> daří se jim neuvěřitelně dobře:)
  • Čekal sem na E3 abych se rozhodnul zda využít zdarma update na desitky ale ukázalo se že není kam kvaltovat. GoW 4 si na PC rád zahraju i když bych uvítal kdyby nám kromě jedničky nabídli i ostatní díly ale nechám si to až jaro příštího roku na nové PC. Stávající přehraju ségře a něco mi říká že ty její účetní programy si se sedmičkami budou rozumět přeci jen lépe.
    A MS se snad do té doby aspoň poučí ze svých chyb?!
  • Mám nápad pro všechny šťastné majitele win 10 by se nové hry mohly stahovat automaticky bez vašeho souhlasu a vedomi jako součást aktualizací a platba by probehla taky automaticky jelikož má windows 10 pristup k vašim osobnim udajum.
    Ja naštesti jedu v klidu na sedmičkach, i když pokusy nasilim prevzit kontrolu nad mym pc tu byly. Ale at se hoši snaži vyvíjet ty pc hry, držím jim palce *3*
    • Coffin.Corner
      V tom případě si hlídej aktualizace které povolují na sedmičkách a osmičkách shromažďovat data jako na desítkách.
    • Win 10 bych nechtěl ani zadarmo... heh, no ani kdyby mi za to zaplatili.

      Spekulace mohou být všelijaké, ale nikdo nic nenabízí "zadarmo"... a ještě k tomu to doslova vnucují.
      .
      Zadarmo.
      Vnucují.
      *1*

      Ne, díky.
    • P.S.
      doufam že už brzy ty win desitky budou spoplatneny, rád bych si zase zapnul automaticke aktualizace *7*
      • Ja mam stale zapnute automaticke aktualizacie, teda nie instalaciu, len nech pozre nove updaty a vyberem co sa ma instalovat. Som nedavno reinstaloval Win7 s s novym kompom a pri spusteni manualneho updatovania sa cely update proces zasekol uz na vyhladavani updatov, nepomahal ani fix priamo od Mrkvosoftu co to ma riesit. Ale ked som zapol automaticky update, tak ten vyhladal pekne vsetko. Samozrejme som tie pofiderne Win10 upgrade updaty neinstaloval. A ajtak sa bojim, ze aj po 29. to bude stale otravovat, pripadne pre "obrovsky zaujem" to posunu dalej.
        • budou v bundlech, offfice + w10 zdarma atp. *1*

          ms chce mit vlastni obchudek, uz prisli na to, ze lidi nepotrebujou novej os jenom proto, ze ho udelaj
  • MS neví kudy kam, tak zkouší PC. *15* Se divím, že nezkusí vydávat ty hry i na PS4, možná by i něco vydělali *3*
  • Digitální distribuce je cesta do pekel a zlatě když žádná neexistovala a vše bylo na fyzickém médiu. Takže je nejlepší to ignorovat a žádné hry z digitální distribuce nekupovat a budou mít po ptákách ....
  • steam a win 7 nebo gtfo, win 10 a store ani kdyby me mucili...
    • tak kdyz mas steam je to uz uplne jedno, muzes mit cokoliv dalsiho..stejne uz ses domestikovanej.
  • Myslím, že problém M$ je ten, že lidi, co tam skutečně něco uměli už jsou dávno pryč. M$ dnes převážně skupuje firmy a věci, které fungují a něco umí (bohužel pak to s nimi jde od 10 k 5, ale to je jiný příběh).

    Naštěstí pořád máme spoustu jiných možností a tak mne celý M$ se s vým "ekosystemem" jen z pozorovatelského hlediska neskutečně baví. *5*
  • Nechápu proč používají k distribuci her Windows Store ale aplikaci Xbox ? Přišlo by mi logické to mít zde kde i teď nyní můžete provádět nákup na Xbox účet, toto vypovídá o totální schizofrenii Microsoft. (Nebo ten to krok racionálně vysvětlili ? )
    Já proti jejich nápadu nic nemám naopak jsem rád že si můžu zahrát pecky co jsou na XO i na PC ale ať jim to do háje funguje, je to softwarová firma a něco takového nezvládnou ? Opravdu ostuda...

    Mám otázku, nějak jsem to nezaznamenal ale jak funguje universální aplikace když si koupím krabicovou třeba Forzu Horizont 3 ? Předpokládám, že se ten universal vztahuje pouze na digitální kopie ?
  • Lukyz
    Phil Spencer, ředitel Xbox divize Microsoftu dnes prohlásil, že MS má v plánu opět vydávat hry na Steamu.
    • Bude to PAST, budeš k tomu určo potřebovat Windows 10 a jeětě i ten Store *1* Sice je to pěkný ale v opačném případě by to znamenalo smrt Xboxu. Ruku na srdce kdo by si jej pak koupil ?
      • kazdy kdo ma herni konzoli na hrani a PC na praci
  • Freelancer se Microsoftu poved.
    • MS se povedlo vic veci, i Motocross Madness 2, ale jak uz nekdo rek, sikovni lide odesli a zustala jen skorapka ktera chce bit talent ale je to jenom moneymaker...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit