Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fallon
    Ja by som sa len spýtal prečo to vôbec volať "spätnou kompatibilitou". Je jasné ,že všetky hry to nezahrnie, minimálne u nás to fungovať 100% nebude a potom keď to ide čisto cez stream, môže to rovnako dobre ísť aj na akomkoľvek PC s pripojením.

    Tak o akej spätnej kompatibilite sa tu vlastne bavíme?
  • Robotron3
    Že něco možná bude je krásný vyjádření. Nic je to nestojí, nachytají zákazníky a když to nebude, tak řikali jen "možná" *2*
  • ruthan
    Streamovani mozna za 5 let, kdy to nikdo nebude zajimavat, nebo jen USA, UK only a podobne. Gaikai a Onlive si muzeme vyzkouset na PC nebo Androidu, pokud nebude nejaka svetova iniciativa za lepsi ping, o ktery se na poslednich 10 zlepsil minimalne, tak z toho nic nebude.
    A ono i bez ty latence dany internetem, to neni uplne bez zpozdeni, muzute si to hned vyzkouset s Kainy a Androidem.. Hrat to nejak jde, ale nejaky zazrak to neni, kazdy peak na siti je vice a kvalita obrazu bude vzdycky horsi.

    Kdyby ty jelita, radsi udelali o 150 dolacu drazsi kompatibilni model s minimalizovanejma X360 vnitrnosma, tak by udelali lip a jeste by se mohli vytahovat, ze na to bezi, jeste dalsi vypoctu nebo OS, kdyz hraje Xbone hru.
    • Xbone *1* to je dobry jako ze v dnesni dobe je to uz zastaraly hw , proste ohlodana kost co ji hodime hladovym hracum *1* *1*
  • Mahcake
    To je tak smutný, že dnešní vývojáři vždycky čekají na ohlasy publika než něco implementují nebo naopak zase odstraní. Je to smutný, jak se v dnešní době myslí jen na ty prachy a ne na uspokojení zákazníků a hráčských srdcí.
    • na prvnim miste je vzdy myslenka, pak prachy, v tesnym zavesu prachy, hned za prachy, pak hraci

      Tohle je toho krasnym dukazem, uz jen z principu mi je xOne resp. M$ znacne nesympaticky a tyhle dalsi a dalsi ustupky az na zaklade toho ze se jim vetsina sveta vysmala uz mi vazne nazor nezmeni protoze kdyby lide mlceli a je moc dobre ze dnes uz lze nazor publikovat dost verejne a globalne tak by presne ten vysmech ktery predstavili na samotnem zacatku zaplnil jeste pred vanocema (ne teda unas) zaplnily pulty obchodu. Naopak sony ktere jsem za PS3 odsunul na druhou kolej a zvolil x360 me ted naprosto oslovila a jejich nabidka kterou nikdo nemusel nijak 10x nasledne upravovat mi prisla fair uz nazacatku takze pokud do konzole pujdu bude to PS4. Klidne at oznamej ze xOne bude jako omluva zadarmo. *11*
    • Nebyt lidi co si to stejne koupi, neresime tenhle problem.
  • Jack1947
    Aspon ze tak.
  • takze to vypada vlastne ze ZADNA zpetna kompatibilita jen uvazuji ze by ty starsi hry stremovaly v cloudu (ala OnLive) jen tem co budou online *1* *1* *1* to mu rikam super sluzba tak si ten laaaaag uzijte no *1*
    • no někdy možná do x let (budeme doufat, že na to všichni dřív zapomenou).. to tam možná dáme.. :D
  • Kurňa,to je furt takovejch změn že už ani nevím jak teda ty dvě konzole budou nakonec vybavený....OT ,nevíte jak je na tom teda nakonec PS4 s tím mulťákem?
  • ee
  • Nicméně se mi líbí jak ten trapnej Microsoft postupně otáčí vše co řek od E3 já být MS tak udělám novou prezentačku *1* *1*. Njn kdo by si ten krám jinak koupil že ? *1* Nicméně pánové.... Mohu tedy na ty zkušené konzoloonanisty mít dotaz ? Jak (přeběžnou úvahou) zapojím zvuk k Xbox ONE ? Já mám teď dosavadní Xbox napojen do zvukovky Asus (přes ten širokej MS konektor co si co...) a normálně pak do sluchátek OK. Nicméně novej xbox ho nebude mít jsem zjedav kam dám sluchátka (potažmo bedny) . Néé pánové k televizi to nechci... mám to rád všechno pohromadě akorát přepnu výstup na Monitoru a je to ok....
    Děkuji
    • ruthan
      Taky jsem resil, asi ti nezbude nez vyhodit litr na HDMI switcher s jack vystupem, protoze na beznym HDMI switcher za 3 kila, nejsou schopny ten jack pridat. Nechapu, ze tohle nejaky vyrobce HW nepochopi, lidi, ktery maj konzoli pripojenou k PC monitoru je mraky. Sem ted treba resil, jak MS schvalne na Xbox HDMi kable dal plastovy vycnelek, aby se nedal soucastne s HDMI zapojit ten SD kabel a z nej brat zvuk pres cinche.. Resim je samozrejme tu zarazku upilovat a funguje to obe soucasne.
      • Já naopak nechápu proč nemůže MS tu to možnost tam dát? + také nejsou schopný přidat do konzole audio JACK... Nevim jako tohle je demence...
    • Predpokladam, ze xbox bude mit standardni audiovystup v hdmi kabelu a snad i klasicky digitalni audiovystup, takze ve vyvedeni zvuku by nemel byt zadny problem, zalezi na tom, jak schopne mas domaci kino.
      • Jak jiz rikam chci xbox normalne jen doplnek k PC jediny kde mam SPDIF je PC ale to je mi k nicemu... Skoda ze Xbox ONE nema cintch
    • hdmi, s/pdif ??
      • Moje bedny k PC ani sluchtaka ani bohuzel zvukovka asus (externi) interni v pc ani ale to je mi k nicemu nema SPDIF .... HDMI je mi tez k nicemu monitor nema repraky....
        • No tak to ti asi zbejvá koupit nějakej ten převodník..
  • Styx
    11th_Doctor@tiscali.cz : Raději si na svém HW něco zahraju a péči o "vercajk" s radostí přenechám svojí partnerce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit