zavřít
...

Middle-Earth: Shadow of War ukazuje, že hraničář Talion je prvotřídní predátor

Middle-Earth: Shadow of War zatím vypadá jako správný druhý díl – větší, lepší a promakanější, než předchůdce Shadow of Mordor. Sice mám svoje výhrady k přítomnosti pevnosti Minas Ithil, kterou Nazgûlové po dvouletém obléhání dobyli už kolem roku 2000 Třetího věku, tedy skoro tisíc let před událostmi...
  • Morraw tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pamatuju si, jak si u prvního dílu lidi stěžovali, jak je to těžké a že zabití skřeti se vracejí silnější atd.
    Já jsem to měl přesně naopak. Svoje Nemesis jsem si řádně vypiplával, abych měl aspoň nějakou výzvu. Přesto mi hra přišla hodně jednoduchá. Tohle vypadá na podobný případ :/
    23.4.2017

reagovat

• červený víno (anonym)
    4 souhlasí, 3 nesouhlasí
    nesmysl, tohle nemá cenu hrát
    21.4.2017

reagovat

• Lipicán (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Dokud nebude prvotřídní vetřelec, tak nehraju! *10*
    21.4.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.195.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.