Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím, chtěl bych se zeptat, když si koupím tento datadisk je v ceně i základní hra nebo ne? Děkuji za odpověď.


  • Nejen vzhledem k dnes oznámeným změnám v systému skillů budu na datadisk nedočkavě čekat. Pokud jste hráli jen betu nebo po vydání, tak ty negativní komentáře chápu, ale od té doby hra ušla slušný kus cesty a dá se čekat, že příští update (souběžně s datadiskem) tomu ještě více pomůže. Pro mě je sedmička v současné podobě rozhodně jeden z nejlepších dílů série a dá se čekat, že spousta zlepšení ještě přijde.
    A pokud si to nepamatujete, tak třeba pětka byla po vydání taky strašná a zachránil ji až druhý datadisk Tribes of the East...
    • Pro mě je sedmička jednoznačně nejhorším dílem. AI tupá, rozdíly mezi rasami velmi malé, stálá zabugovanost, v podstatě jen jeden možný postu u většiny map. V podstatě taková nedodělaná budgetovka s dobrou hudbou.
  • tahle hra zemrela uz pri porodu, nevim proc ji davno nepohrbili, vzdyt jeto jen telicko ve formaldehydu...
  • ja hral open betu a bavil se, ale kvuli tomu co jsem pak o hre četl jsem to nehrál. ale nezanevrel jsem a hru mám stále v merku, protože i pres bugy to byla stale solidni zabava
  • az bude i na wow tak teprv budu mit nejaky uspech *1*
  • Takže Ubisoft opět lhal - před vydáním hry udělal anketu, jestli chtějí hráči ve hře trpaslíky nebo elfy se slibem, že jde o důležité rozhodnutí a ta druhá frakce pak prostě nikdy nebude.

    Aleono je to vlastně jedno, takovej odpad jako to, co udělali s touhle sérií, už stejně nikdo nehraje.
    • Mohl bych poprosit o nějaký zdroj? Já v těch anketách taky hlasoval a nikdy jsem nikde neviděl, že by říkali, že druhá frakce se stane naprostým tabu, právě naopak, celou dobu jsem počítal s tím, že nejspíš přijdou v datadiscích. Proč by to vůbec dělali a zavírali si tak dveře před tradičními a oblíbenými rasami jako jsou trpaslíci a peklo, aby do případného rozšíření museli dát něco jiného? Trochu už mi přijde, že se ďábelský trik Ubisoftu poslední dobou vidí za vším.... *7*
  • Ubisoft už dávno mocným neviditelným kyjem trhu ubíjí Might and Magic "franšízu". Dokud ty práva neprodají někomu opravdu schopnému a zapálenému, tak z toho už nic nebude ani v pořadí MM: Heroes X
    • tak Ubisoft ale dělali i pětku, ne? a to je podle mě celkově výbornej díl.
    • flash789
      Might and Magic X nebyla vůbec spatna, na dnesni pomery..ale zyroven to bude asi jedina hra pod hlavickou Ubi která se mi libila.
      • Právě proto jí asi po prvním datadisku ukončili vývoj a prohlásili, že to byla slepá ulička - Ubisoft se zkrátka zaměřuje na mizerný nudný a vůbec jinak nehratelný záležitosti, který ale stejně jako zázrakem dostávaj od recenzentů 7/10, i když to pak nikdo nehraje. Čím to?
        • JamesFaith
          Protože každého baví něco jiného a nuda pro jednoho může být zábava pro jiného? A protože já a pár lidí z diskuze neznamená nikdo nehraje?

          Ale chápu, že tento šokující koncept není snadné přijmout.
          • Hele mame tu novyho Mr.Smartasse. Pojd ven, pojd ven ti rikam.
  • Sr_Lobo
    Autoři by asi měli pochopit základní moudro, že z ho*na bič neupleteš.
  • MickeyMutant
    Být vámi, tak tyhle trpasličí datadisky ignoruju. Jak to není pořádná, obří porce hry se solidním množstvím obsahu, tak to za koupi nikdy nestojí.
    • BoB.2
      Je to zdarma.
    • BoB.2
      Ty už jsi to hrál?
      • MickeyMutant
        Kdepak. Já si vždycky udělám názor předem a ten už neměním. Hraní by mě pak jenom zbytečně pletlo. Navíc bez pekla ať si to strčej za klobouk.
  • Uz opravili, ze se v kampani nahodne u vsech hrdinu vymazal spell book, skilly a nepomohl restart mapy ani zadnej starsi save? Ze neslo menit predmety mezi hrdinama? Tohle byly bugy ve hre nekolik mesicu po vydani. Nejhorsi heroese a vyvojar vubec. Pochybuju, ze to datadisk zachrani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit