Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=PL-QwQ_bMB8
  • nevite jak tuto hru hrat v multiplayru *9*
  • Jak se to dělá, aby se dalo hrát na tu rozpůlenou obrazovku s oběma ovladačema na Xboxu 360
    Prosím poraďte sem rád za každou radu. Mnohokrát PROSÍM.
  • Ahoj ,dnes som kúpil synovi Minecraft xbox 360 edition. Potreboval by som info od niekoho z vas ,ktori tuto hru máte na xbox.... nainštaloval som hru do HDD ,ako doteraz všetky hry ,ktoré mame ....no po zapnutí hry DVD vo vnútri hučí o stošesť ,ako by hra nebola ani nainštalovaná ....hru úplne zatieňuje zvuk hlasneho vydávania z xboxu a este nerád by som bol ,kebyze mi pri tom odíde laser zbytočne ,preto mam 250gb konzolu ,aby som ho šetril :) Prosím ,ak u vas hra funguje potichu ako všetky ostatne hry ,dajte mi vedieť na mail mariomax@zoznam.sk ...v tom prípade hru budem musieť vrátiť do Nay obchodu ,ako vadnú. Za info vopred velmi pekne ďakujem. Ahoj
  • Dobrý den. Jak se kouká ve hře pod nohy. Jedná se o minecraft na xboxu.
    Mockrát děkuju
    • Podle toho jake mate nastaveni.
  • SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/
  • Píšu jako laik, dnes synové tuto hru dostali a chci se zeptat, jestli je možné, aby hráli oba na jednou( každý se svým ovladačem). Jestli to jde, poraďte prosím, jak to nastavit. Předem všem děkuji.
    • Stačí, aby během hry jednoho, druhý zapnul svůj ovladač a stisknul na ovladači tlačítko START.
      • Dobry den pomohl by s te mi.Já to furt skousim a kryž hraju tak se mi tam neukaže to zelene kolecko xbox na 2 ovladač
  • omluvte pravopis byl jsem nachcanej nicméně ta hra je super co dodat ted se snažřím jsem nachcanej zase *3* Prostě miinecraft je Minecraft a lidská fantazie je v tomto případě princip hry+ zombie pokud jsou zaplé. *15* *3* *1*
  • Nevím jak tu někteří píší ale hru znám od počátku a kolikrát jsem jí zavrhnul že stojí za starou belu páč mi připomínala starého DooMa na 486ce tak mi to na dnešní dobu nehrálo na oči navíc jsem nechápal jak co dělat tak jsem se na to vysr**.Ale ted to hraji asi 4 měsíce na pc tu grafiku přehlížím ale bavím se jako když si ze synkem s legem hraji super hra.Dokonce aji na xbox360 jsem mu to koupil super relaxace.Dokonce aji mohu říci že od doby 386 pc až do ted se této hře Minecraft do dnešní doby co vyšly se žádná jiná nevyrovnala.Atˇ plácaj grafiku extrémně nádhernou jakou chcou.Minecraft má svoje co do sebe jak stylem hry,principem.Ta hra prostě baví a je vše pouze na lidské fantazii jak dlouho to u jiné hry nelze.
    Minecraft je super gameska.Vívojáři si myslí že hráče uchvátí grafikou ale jsou na omylu.To jen tupce ale Minecraft je hra která je pořád nová a nová to jsem u žádné hry ještě nezažil.
  • Caute takova laicka otazka.Chci synovcovy koupit minecraft na xbox,otazka je kde ho sehnat.V nedeli ma narozky.Poradte,diky.
    • na xbox live arcade za 1600 bodů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit