Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84
    Míla má recenzování těhle kousků jako guilty pleasure.. jinak je to ždímačka na prachy nic víc.. malej to hraje a vůbec ho to nebaví a to je minecraft addict
  • hlavně nechápu proč na tento paskvil vůbec vydávají recenze.. nikdo jim přece nediktuje jaké hry se musí zrecenzovat ne? a že to je zaplacený nevěřim... jako z hoven se dá taky uvařit guláš ale nevšiml jsem si že by o něm food critics psali..
    • tak je to cílený na děti, znáš někoho 20+, co paří Minecraft a neni to hipster? *4*
      • ty si taky nevidis ani na spicku nosu vid?

        A co ty lidi co dokazali udelat funkcni kalkulacku nebo CPU? Pouze za pomoci redstonu? Taky deti?
        • Úžasné, jsou to šikulky *4*
  • Tato hra dokonalym způsobem skloubila dvě věci co opravdu nesnášim Minecraft a adventury od Telltale *1*
    • krasne receno :)
  • Člověk kdo si tohle koupí tak je úplně blbej mnohem lepší je to stáhnout z Kat nebo Tpb ale to tu asi nikdo nezná ???
    • Človék co si koupí cokoliv v obchodě je úplně blbej. Lepší je to ukrást, ale to tady asi nikdo nezná.
      • Přesně moje slova, žijeme v ČR, kde kdo nekrade, tak je to totální magor hodný opovržení...
        • Říká se: "Kdo nekrade, okrádá rodinu". :)
          • kde? U naší menšiny, která je schopná ukrást i poklop od kanálu?
  • Hrozně by mě zajímalo, jestli se na tuhle recenzi vybíraly sirky nebo jestli Miloš do toho šel dobrovolně :D
    • milos.bohonek
      Dobrovolně jsem si vytáhl nejkratší sirku. Za odměnu mě tu nechají udělat GamesPlay Gothic II, to mi za to stálo. <3
      • Hlavně tam dejte nějaký základní mód, aby to zas nepadalo a nevypadalo to na velkém LCD blbě.
        System pack je nejlepší a jediný. Je i pro první díl. Pak to jede na všem, podporuje to vše atd.
      • Tomu se říká obětovat se pro věc a se zápalem! :)
    • Jack1947
      Tak psal i recenze na minulé epizody tak co myslíš *3*
  • PanS
    Myslel jsem, že to s touhle beznadějnou sérií už zabalili. Tyhle trapné křečovité pokusy podojit zaslepené fanoušky by měly vždy končit jednoznačným neúspěchem a vyvolává ve mně rozpaky, že se tak v tomto případě nestalo.
    • Jack1947
      Spíš to ukazuje to že kdyby měl Majnkraft kampan taky by byl celkem dobře hratelný i pro lidi co nemají rádi majnkraft jistě ze začátku to byla spíš slabota, ale vyšplhalo se to docela k dobrému dobrodružství.

      Poslední díl byl zdaleka ten nej. Bylo tam všechno co do každého "RPG" patří i hlavní zlosyn nebyl marnej.
  • Veskoslav
    To mi jako chcete říct, že se to z odpadu vytáhlo na úrovně Wolf among us atd? Hodnocení by tomu odpovídalo. Nechce se mi věřit, že předchozí 4 katastrofy (hrány pouze první dvě epizody) se nějak zlepšili z pitomého, dětského podání, které mi přišlo hloupé i na Jacka.
    • milos.bohonek
      Je to opravdu o poznání lepší než předchozí epizody. Já se divil úplně stejně.
  • Aby těch 7/10 nebylo jen díky otupělosti z předchozích dílů.
  • Jack1947
    Souhlas a vidím to na 2hou sérii *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit