Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

    Pročítám si recenze díl po díle, jak je hraju. A upřímně nechápu srovnání tohoto dílu s předchozím. Podle mě jsou oba dva na stejné úrovni. Není to ani žádný zázrak, ani žádný propadák. Je to příjemná oddychovka, obě se výrazněji liší od původních čtyřech dílů, ale jako večerníčky před spaním se to dá. Youtubeři mi byli ukradeni, ani jsem nevěděl, že to jsou youtubeři. Ale osobně hodnotím tuto epizodu stejně, jako tu předchozí.

  • Ač taky tuhle přehnanou japonskou stylizaci (ony velké kozy a obecně přehnaná orientace na lacinou erotičnost) přímo nesnášim, tak jednou za čas to hold přežiju a něco podobného si zahraju/pustim (v případě anime). Proč? Jednoduše proto, že co se příběhu týče tak tam na japonce nic moc nemá. Rozhodně se to nedá paušalizovat na celou japonskou produkci ale aspon co se mě týče tak ty nejlepší herní příběhy jsem si prošel práve v těchle japonskejch "šílenostech". Ta míra originality je prostě k nevíře a se západní produkcí to moc nejde porovnávat. Také je možné že je to zkrátka jinou mentalitou, "jinakostí" či jak to nazvat, kdy třeba japoncum může přijít naše západní tvorba originální jen proto že je to něco jiného než na co jsou zvyklí, to už ale nemůžu posoudit.. No co jsem chtěl timhle dlouhým výžblebtem říct? Že by možná stálo za to nebýt tak povrchní a úzkoprsí, třeba by jste byli překvapeni. Ale není to vůbec myšleno jako hejt na vás, koneckonců jediný kdo o něco případně přichází jste vy.
    • Pardon pardon měla to být reakce na tu smršt pod komentem flashe *7*
  • kubi-wan
    Hra, snažící se napřed svýzt na popularitě Minecraftu... a teď ještě k tomu o youtuberech?
    http://i3.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/126/314/3cd8a33a.png
  • Fratus_Sinister
    Minecrap je zlo.
  • To by se nemělo jmenovat "A Portal to Mystery" ale "A Porta to Misery" s tím jak celá hra dopadla.
    • Koukám se, že se mi tam stratilo "L"
      • A tady přebývá "s" a chybí "z". Ale za mě v pohodě. :)
        • Mě už se nechtěla dělat oprava opravy. Však taky se podívej, v kolik to bylo psaný. V tuhle hodinu už prostě mozek nefunguje.
          • OPenetrator
            *Mně :D
  • Ja som davno varoval ze tento epizodicky styl adventur pojde dolu vodou a hraci to zacnu postupne nenavidiet - podobne ako CoD. CoD bolo v uvodnych dieloch tiez skvele. V tychto hrach nie len ze sa developeri nemusia starat o hratelnost - pretoze to takmer ziadnu nema, ale ani to jedine co ma, aby hra pohltila a mala skvely pribeh, este aj na to uz s$ru. Som strasne zvedavy ci sa este vobec niekedy odvazia v pokracovani Wolfa a v rovnakej kvalite.
    • CoD > Doom every day m8
      • noob > TheGGG every day m8
    • Erien
      Hloupost srovnáváš žánr epizodické adventury s konkretní hrou. Na základě špatné nebo i několika špatných her, epizodické adventury rozhodně neskončí. Pořád je spousta těch, které jsou skvělé jako třeba Life is Strange. A potencial pro další dobré epizodické adventury, tu rozhodně je.
  • jen bych rad upozornil ze na PC vysla Megadimension Neptunia VII, samozrejme je to hra pro mensi publikum, ale recenze by byla mozna uzitecnejsi nez recenzovat 6 dil toho sameho a dat tomu 4/10. A vlastne sorry, ja zapomel ze na tyhle hry z japonska nemate kapacity:)
    • eStar
      Já mám anime celkem rád, ale tohle už je moc i na mě.
    • japonci maj ve zvyku vydávat milion dílů s tunou seqelů a prequelů a přídavků a odnoží atd. navíc často na jedno brdo...
      • tzn. není čas všechno recenzovat...
    • Veskoslav
      Vždyť je to typický japonský kentus s postavičkami holčiček s kozama tak velikými, že si to vytváří vlastní gravitační pole. Jinak to musí být dost úspěšná hra, když už teď je sleva 40%. Asi je zde málo lidí, co si hrají s infantilními holčičkami.

      Kdyby někdo nevěděl o co se jedná: https://www.youtube.com/watch?v=u75KOFTUFTo
      • Ta hra je pro lidi co maj radi JRPG, takze se ani nepredpoklada ze by se libila nekomu kdo usina v Geraltovych vousech. Samozrejme, Neptunia je krapet uchylarna, ale prakticky dovedena k dokonalosti a i na pomery JRPG je jina. Takze z toho duvodu si myslim ze recenze by mnoha lidem rozsirila obzory, protoze jak to tady ctu vetsina z lidi o te hre ani nevi. A kdyz vidim Veskovu reakci ktera je jako by mu pejsek ocural nohu povazuju za nutne na tu hru upozornovat. Neptunia ma plno dilu a spinoffu a je po celem svete pomerne vysoce hodnocena, ale verim ze zdejsi redakce nema koule na to to zrecenzovat.
        Zdejsi pruderni a predsudky pachnouci publikum z nasi male smrdute hroudy by je mohlo ukamenovat k smrti. Protoze Mafie, hokej a pivecko..a samozrejme Geralt..na toho nesmim zapomenout:)
        • Veskoslav
          Tak si založ web, otázka cca 10 minut a tam si rezenzuj JRPG do aleluja. Neptunia není krapet uchylná, ona je naprosto úchylná. Ono hrát za vzhledově 12 leté holčičky, co mají kozy jako po 50 plastikách....

          Poslední odstavec jenom ukázal, že jsi ty to netolerantní hovádko. Raději si jdi poonovat nad tou "hrou". Ve světě to má vysoké hodnocení, protože to hodnotí pouze "lidé" jako ty a těch je minimum. Předpokládám, že máš doma i ten "japonský" polštář, co nahrazuji skutečnou dívku a je na nich vyobrazena většinou nějaká kozatá holčička:)

          A raději mít recenzi na RWBY: Grimm Eclipse než tu tvoji uchylárnu.
          • Ne, polstar s holcickou nemam. Malych zapomenutych webu o jrpg je plno, takze dalsi rozhodne zakladat nebudu, jde mi spis o to aby o tehle hrach vedela sirsi ceska herni verejnost, protoze ta zdejsi omezenost a zaprudenost je snad nejvetsi na svete. Tvoje reakce je pekny priklad ze to je potreba:)
            • Asi si jich moc nehral co, ignorante?
            • "Rozvoje postav" v JRPG. Tak tohle pobavilo...
            • V cem jsou lepsi? Nerekl bych lepsi, ale urcite jine. kazdy vi ze zapadni produkce her u rpg jede podle jednoho mustru, ktery samozrejme ma svoje letite zaklady a vi co dela. Ale kdyz clovek hleda zmenu nic lepsiho nez jrpg me nenapada. Me osobne nejvic bavi jejich rozvoje postav, soubojove systemy a napady ktere jinde nejsou. Samozrejme infantilnost u neptunie me obcas taky leze krkem, a kolikrat mam chut ty rozhovory preskocit, nekdy naopak jsou dost vtipne a zasmeju se. To ze se tam obcas zatrepe koza, nebo je videt pod sukne mi je celkem jedno, ale samozrejme me to nijak nepohorsuje.
              ja tyhle hry beru neco jako kdyz nekdo rad cestuje a poznava cizi kraje, pac doma uz ho to nudi, je to soucast moji herni edukace a prehledu o hrach. Samozrejme moje troli podani pro vas bandu nevzdelancu je zapotrebi, pac kdyz nekoho posles do zadnice je to prave ta chvile kdy si te poradne vsimne, i vesku to donutilo podivat se aspon na youtube jak to vypada, takze v poradku:)
            • kubi-wan
              To neni omezenost a zapruděnost... to prostě jen nikoho tady moc tyhle hry nezajímaj...
              Já osobně se třeba takovejm hrám obloukem vyhejbám, a to čistě jen z důvodu, že nemám rád manga stylizaci... to je vše.
            • Jestli tu chces delat nejakou JRPG osvetu, tak teda zacni a napis nam, v cem je tenhle zanr tak skvelej a proc bychom meli ztracet cas jeho hranim ?
            • Inquisitor
              Nepsal jsem nikdo, ale většina. A to si klidně dovolim tvrdit.
            • Veskoslav
              Počet recenzí té "hry" a zájem hráčů v Evropě a USA je spíše proti Tobě. Takže klidně si hrej s holčičkami, ale nesnaž se to vnutit i ostatním. Mimochodem zapruděnost a omezenost? To jako že tady nemáme svatby s roboty, automaty na použité kalhotky a největší míru sebevražd z pracovního vytížení? Nebo že neholdujeme holčičkám s kozama? Evidentně jsi typický "hráč" JRPG.
            • A hele mluvci ceskych hracu promluvil:)
              recenzi na hry ktery nikdo nehraje jsou tady desitky, tohle je aspon v ramci zanru prvotridni kvalita. A ja to treba hraju, takze jaky ze to nikdo hrat nechce.
            • Inquisitor
              Já bych neřekl, že je nějaká osvěta potřeba. Spíš tohle opravdu většina lidí hrát nechce a žádná recenze na tom nic nezmění.
    • Možná v redakci nemají žádného menšího recenzenta. Všem tam bude víc jak 12 *2*
      • hele kdyz se tu muzou recenzovat hry kde chodis na vecirky a tam zabijis hosty, tak si myslim ze hranice uchylnosti uz tu byla davno prekonana a prsaty manga holcicky nikomu nemuzou ublizit:)
        A s tim vekem jsi vedle jak ta jedle..me bude 50:)
        • stratego
          Jestli tobě bude 50, tak je to jasný důkaz, že když člověk stárne, tak blbne. Ale jelikož styl tvého psaní odpovídá nějakému pubertálnímu jedinci, tak jen lžeš.
          • Nelže, jen trpí stařeckou demencí plus výrustal v jiném režimu, takže trochu pokroucené myšlení a styl argumentace.
        • Veskoslav
          50 "peďák", co rád hraje za holčičky? Že ty bydlíš u mámy v garáži *1*
          • Presne sem cekal ze tvuj postpubertalni mozek nic lepsiho nenapadne. mozna az budes starsi tak ti to dojde, ale ted zrejme nema vyznam ti to nejak vysvetlovat:)
            • Spíš doufám, že to nikdy nepochopí, protože jeden flash tady stačí bohatě. *15*
            • V tom je prave tvoje hloupost, nechapu proc bych mel ulitavat na holcickach s dudama. vytrhnes neco z kontextu cele hry a cpes mi to jako by tam nic jineho nebylo. Tohle je presne to cemu nerozumis a tvoje zavery se opiraji o nejaky vseobecny zvast co jsi vycetl od nejakeho trumbery na internetu.
              urcite veci pochopis az od urciteho veku, ted jsi prilis zatizen nasavanim novych veci co kolem tebe deji, budovanim svojeho charakteru, objevovanim ruznych zivotnich pochodu a castou onanii. ver mi ze az ti bude jako me, tak v plno vecech uvidis neco co ted proste nemuzes:)
            • Veskoslav
              A co jsi čekal? Dle tvých slov ti je kolem 50, ale ulítáváš na holčičkách s dudama velikosti měsíce z šíleného Japonska. A co mi dojde? Že nemáš vkus? Že jsi herní menšina v tomto žánru a stále jsi to nepochopil?
            • Paulcz
              To jako, že dopadne stejně? :)
    • Spíš žaludek, když na to tak koukám... *15*
      • ty predsudky...domena hloupych lidi..
        • Ty nesmyslné reakce... doména fanatiků, kteří neumí napočítat do deseti, než zareagujou.
          • https://www.youtube.com/watch?v=cqtLSxSLiK4
  • Jack1947
    Náhodou premisa atp byla zajímavá - klasické téma že jeden z nich je vrah nicméně už by to mohli tak nějak zakončit noo.
    • pro me je vrahem tenhle epizodni prodejni brecka model

      ale kdyz nekdo potrebuje 150krat zfilmovany zrozeni Supermana a jeho kamaradu, tak asi kupuje i tohle
      • Jack1947
        Batman v Superman zbytečnej film souhlas prostě jenom o to aby Aflik měl taky nějakého batmana a nějak začla Justice league... Do kina bych nešel stejně tak na pokračování Dne nezávislosti.

        Tak není to tak hrozný jsou i ijné horší epizodní odpady ( ty hry si tu epizodnost nezalouží např Hitman).

        To ti nevadí že tu někdo často zneužívá tvůj nick ? nezvážil bys registraci co budeš dělat až sem nebudeš někdy moc psát.
  • Tohle už ani hrát nebudu. Po zkušenostech z předchozími TT hrami (spokojenost) jsem u tohodle automaticky koupil season pass (1-5). Obrovské zklamání. Nejslabší TT hra co zatím vydali. Úplně bez nápadu, Prostě narychlo spíchnuté cosi v grafice minecraftu, co fanoušci koupí protože proto. Ale něco tak nudného jsem neviděl. Ale podle existence dalších epizod usuzuji, že to prodává jak rohlíky. Já už na to kašlu a nedoporučuju.
    • milos.bohonek
      Kupodivu se to právě jako rohlíky neprodává, viz třeba prodeje PC verze na SteamSpy. Ostatně z nějakého duvodu druhou řadu zrušili a udělali tenhle datadisk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit