Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Jsou hry odladěné, neodladěné a ty z Česka *1*
  • Mám rok starý PC a hraju na extreme detaily a zcela plynule. Grafika mi přijde pěkná a některé lokace jsou prostě nádherné (barth's moon, Junkyard, The Rift...)
    • roman.pajdlhauser
      Tie screenshoty v recenzii su z akych nastaveni, lebo pri vsetkej ucte, aj ked davam palec hore na dokonceny project, tak ta grafika je volaco strasne. Scale scen je uplne mimo, sedim v rakete ale mam pocit, ze v interieri lietam v babkinej spajzi, taky je vnem. Ja som zastanca modularity, ale toto je extrem, kilometrovy tunel z 1 segmentu je masaker, pouzitie vsetkych farieb naraz je uz klinec do oka. Clovek zodpovedny za art directoring by mal vratit plat. Ak to tam smeroval sef, ktory je programator, tak by mal vediet, kde je jeho miesto...
      • ucho
        screenshoty zde nic moc, každopádně jsem viděl gameplay video a tam grafika vypadala dobře a chodilo to taky dobře, takže bych zase tak kritický nebyl. problém bude zjevně v optimalizaci některého HW.
    • Paul_cz
      Co to znamená zcela plynule? Protože já když to dal na extreme, tak v první přestřelce fps byly na 30 s gtx560ti, což za plynulé nepovažuju. Abych měl 60, tak jsem musel dát normal, kdy to vypadá o dost hůř.
      • pokud někdo udává požadavka na hru, tak tim nemyslí že hra pojede 60 FPS :D
      • Tohle má 30 fps na 560Ti? Potěš koště...
      • No pravda, že na doporučené dosahuješ, možná měli vývojáři lépe specifikovat požadavky...čekal bych, že na doporučené si člověk zahraje alespoň na high.
        Zkoušel jsi jak to běhá na High?

        Offtopic: DeusEx je legenda, moje snad nejoblíbenější hra :)
        • Pilgrim66
          Ja mam pocit, ze problem bude v tom, ze hra neni dobre optimalizovana na ctyrjadra, coz je castecne problem i u her jako World of Tanks (nebo jeste vic World of Warplanes), kde kamos s 6 let starym pocitacem, ale dvoujadrem ma (znovu pripominam plati to hlavne u WoWp) vykon lepsi nez ja, protoze ma dvoujadro.
          • Taky mám čtyřjádro, Intel Core 2 Quad, možná to bude tím AMD...
  • Mám téměř pět let starý CPU a dva roky starou grafiku a hra jede vpohodě.
    Vpohodě...tím myslím 50 - 60 fps, v náročných scénách 40 fps.
    Hraju na High a vypadá to lépe něž většina screenshotů, zvlášť textury.
    Dotaz na redakci: Recenzováno to bylo na normal?

    Ovládání je vpohodě...sice jsem trochu mimo z toho, že to není jako counter-strike a je cítit setrvačnost lodi, ale není to nic na co by se nedalo zvyknout. Lagy v ovládání jsem nepocítil...asi to souvisí s vyššími FPS.
    Myslím, že recenzent by si zasloužil trochu lepší HW :) Polovina výtek se týká nízkých fps.
    Doporučené požadavky jsou nVidia GeForce GTX460.
    Druhý dotaz na redakci: Na jakém HW to bylo recenzováno?
    Za mě 8/10
    • Pilgrim66
      Recommended System Requirements / ja mam:

      Processor: CPU: 2.5 GHz / 3,6 GHz quad
      Memory: 2 GB RAM / 8 GB RAM
      Graphics: NVidia GeForce GTX 460 or better / AMD Sapphire 6870 (1024 MB)

      A presto vsechno jsem rad kdyz bezim plynule na normal. Ja jsem psal uz vyse, pravdepodobne hra nebo engine neni optimalizovanej na ctyrjadra.
  • Dobrý den, testovací sestava byla Phenom II x4 3GHZ, geForce 460 1gb ram, 8GB RAM. hra je skutečně hůře optimalizovaná, solidně hratelná (30-60fps) byla u mě na střední detaily, kdy již opravdu nevypadá nijak skvěle. propady mezi kvalitou grafiky na jednotlivá nastavení jsou bohužel značná, i když to na screenshotech možná tolik nevypadá. zřejmě je hra fotogeničtější než ve skutečnosti vypadá
  • Mno asi zůstanu u x3:)...i když discovery mě taky docela láká.....holt asi nakonec nejsem cílovka mw...i když některý věci zněj zájímavě,tak mám zatím vesmírný střílečkosimulatory obsazený...i když starýho descenta nebo forsaken bych klidně zpětně dal:).
  • Mě by zajímalo na jakém HW recenzent hru hrál, protože já mám úplně průměrný herní notebook a hra beží plynule
    A úroveň grafiky a textur je naopak vysoká, vždyť je to vidět i na screenshotech
    Hra je velmi zabavná a právě ovládání je její silná stránka
  • "grafika není dokonale neoptimalizovaná" mohl by mi to někdo přeložit do češtiny, at se snažím sebevíc nerozumím tomu, nejspíš jsem hloupý.
    • no to je dvojitá negace, takže to ve skutečnosti znamená "grafika je dokonale optimalizovaná", to jsou základy logiky.
    • To znamená, že nie že by by nebola dokonale neoptimalizovaná, ale že je nedokonale neoptimalizovaná *3*
      • po úpravě textu vznikla chyba, má tam být samozřejmě "není dokonale optimalizovaná" opravíme
  • Pre autora recenzie: mozno je problem v AMD procesore (aj napriek tomu ze ten vas ma viac nez 3ghz).
    Lebo ja mam Intel Quad 2.2 Ghz & Nvidia 460 a hra bezi v 1920x1200 prakticky permanentne nad 40 FPS, na High kvalite.
    • AMD procesory jsou kramy k ničemu sám sem jeden koupil kvůli malé ceně ale ten vykon neodpovídá. AMD Phenom x4.
      • AMD phenom II x4
  • Spades
    Tak doufam, ze jim to vydela a dodelaji Miner Wars Online, kde by uz teoreticky mel byt vetsi duraz na tu destrukci no.
  • Hra nemá turtoriál *7* Jak(čím) se sakra berou náboje nebo palivo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit